La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1112 Culés

9

Już wolałem Labogę, który się przyznawał do kibicowania Realowi, on przynajmniej był bardziej obiektywny od Mirosławskiego, który niby nie kibicuję ani Barcy czy Realowi, a faworyzuję Real na każdym kroku. Czekam tylko aż go wyrzucą z tego Eleven.

6

@daniel32778 Z tego co wiem, on jest szefem tego wszystkiego

0

@tomek256 To większe jaja jak w TVP, Włodek jest dobrym znajomym Szpakowskiego i go daję do wszystkich meczów, a tutaj on jest szefem i komentuję je sam, choć najlepiej mu to nie wychodzi.

0

@daniel32778 Poprawiam się - Mirosławski jest redaktorem naczelnym - czyli osobą, która kieruje wszystkim od strony merytorycznej.

konto usunięte

0

@tomek256 Ale jest chyba główny szef Eleven na swiecie. On jest redaktorem naczelnym w Polsce.

0

@Marcel99 A myślisz, że jego szefa interesuje, jak komentuje mecze redaktor naczelny? Miroslawski ma ważniejsze zadania, a komentuje, bo może

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?