La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1137 Culés

konto usunięte

0

Kiedy Barcelona ostatni raz przegrała u siebie w Lidze Mistrzów?

0

@Inmate Na pewno nie za kadencji Enrique.

konto usunięte

0

@Inmate Za kadencji Martino z Atletico mi się wydaje.

18

@mmaarrcin Za kadencji nawet z Martino nie przegraliśmy na Camp Nou, bo tam był z Atleti remis 1-1, ostatni mecz jaki przegraliśmy na Camp Nou, to 0-3 nas rozjechał Bayern Juppa.

konto usunięte

0

@daniel32778 Sprawdziłem to dokładnie i Barca przez ostatnie 10 lat od sezonu 2006/07 przegrała u siebie w LM dwa mecze.
- z Bayernem 0-3 w sezonie 2012/13
- z Rubinem Kazań 1-2 w sezonie 2009/10 w grupie.
Wcześniej to w 2006/07 z Liverpoolem jak odpadli w 1/8

A generalnie pytałem, bo Juve nie przegrało u siebie jakoś od końca 2015 roku. Będzie ciekawie, szczególnie że Barca i Juve maja dość nieciekawe terminarze. Juve przed meczem z nami gra 2 razy z Napoli i później Chievo z połowy tabeli. My mamy generalnie gorzej, bo Sevilla, niewygodny mecz z Malagą, a potem Juventus, Real Sociedad, Juventus i Real Madryt. Nie wiem jak będzie rotować Luis, ale będzie strasznie trudno

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?