13

@Unf Pytania dziennikarzy też są nudne i oklepane. Pytają praktycznie zawsze o to samo.

4

@puyol_presidend5 Może być za 3 lata gorszy pod względem statystyk, ale piłkarsko cały czas na wysokim poziomie.

0

@Ratamahatta Jeszcze 2 lata temu, to było zrozumiałe, ale teraz to już przestaje być śmieszne. Zawodnik w takich klubach jak Barca czy Juve musi mieć kondycję.

0

@TheNekro94 Jak Milanowi starczy pary, to nie ma na to szans, bo Juve na pewno straci punkty nie raz.

1

W sumie to wydaje mi się, że mógł być karny na Ronaldo.

0

Nie wiem jak mogliśmy przegrać z Juve u siebie 0-3. Ten sezon jest dla mnie najdziwniejszy od lat.

0

@MESSIah16 349 startów i 39 wygranych, a 130 i 46 wygranych? Z całym szacunkiem do Adama, ale tutaj jest deklasacja. Nykanen to najlepszy skoczek w historii i ciężko tutaj dyskutować.

2

@VamosRakieta Swoje zrobił, ale był mega irytujący jak już przestał zdobywać gole. Wyszły jego braki techniczne i inne wady.

1

@VamosRakieta Jesteś fanboyem Ivan, ale Ci przyznam rację, że Ivan z okresu 2013-2017>>>>> Vidal, Denis Suarez, Pjanic, Paulinho i inni.

2

@Coutinho007 Dobrze, że to był jeden z ostatnich "ruchów" Bartomeu, bo jeszcze z rok i wymieniłby nam Ter Stegena na Neuera, Araujo zastąpiłby Bonuccim :D

3

@VamosRakieta Z ulewy pod rynnę z tym zastępstwem. Rakitic grał dość słabo w 2 ostatnich sezonach, ale Bośniak przyszedł do nas, chyba na emeryturę, bo najlepsze lata miał w Romie, czy w pierwszych 2 sezonach w Juve.

1

@TheNekro94 Stoch dołoży 2 Złote medale na MŚ, 1 kryształową kule, 4 Turniej Czterech Skoczni i jakieś Złoto na IO i będzie ponad Małyszem. Aktualnie jest najlepszym skoczkiem po 30 jaki kiedykolwiek startował i pisanie, że Małysz jest wyżej od niego przez jakieś sentymenty, bo się go oglądało za łebka nie ma sensu. Też pamiętam Małyszomanie, ale nie jestem zaślepiony na to, co wyprawia Stoch. Zawodnik, który ma prawie 34 lata.

0

@Rust_Cohle A Ty Kanadyjczyką.

0

@Rust_Cohle Za Kanadyjczyków.

0

@Rust_Cohle To sobie za niego trzymaj kciuki.

0

0

@Bobo25 Nie zagrają, bo żaden Niemiec nie wygra tam.

0

Każdy ma prawo oddać słabszy skok.

0

Co ta żona Stocha ma na głowie?

0

@Omoziu Wiem, że jest Urugwajczykiem. @busquets5 Pokaż mi lepszego środkowego obrońcę niż Pique.

0

Mam nadzieję, że Araujo nie będzie "szklanką" bo potencjał ma, żeby grać na poziomie Pique prawdopodobnie najlepszego stopera Hiszpańskiego ostatnich 20 lat.

1

@MesQueUnClub96 Lepsza Kozidrak niż Rodowiczka.

0

Iga się odstawiła jak na Boże Ciało. Ładnie wygląda naprawdę.

2

Już nie róbmy z Puiga młodziana, bo Pedri jest od niego 3 lata młodszy, a to jest u młodszych zawodników przepaść. On powinien już 3 sezon być w dorosłym składzie Barcelony i grać dużo wiecej.

1

Dobre decyzje. De Jong gra praktycznie cały czas. Odpoczynek mu się należy, a szczególnie przy takim wyniku.

0

Griezmann! No jednak tą prawą nogę ma nie najgorszą.

0

Pedri gra, tak jak powinien grać ofensywny pomocnik.

0

@SinMistico Ciężko żeby prawie 34 letni zawodnik miał przeciwników jak tyczki.

0

@Ghotti To chyba oglądasz inny mecz. Akurat dzisiaj gramy przyzwoicie.

0

Bardziej niż Umtiti, to martwi mnie Busquets w podstawie. Francuz nie jest podstawowym zawodnikiem i często i tak nie gra z powodu kontuzji, a Busquetsa trzeba oglądać dużo częściej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?