2

@YoNoEntiendoNada Ja tam retoryki nie, co najwyżej jakiś bełkot i jak jeden znany użytkownik lubi pisać "lanie wody."

0

@DonMatteo901 Ciekawe, które Boniek już piwo zaczyna. Wygląda jakby już 8 pił.

0

@karci0 Ty to już starym koniem jesteś. :D Najdłużej, chyba tutaj jesteś. Nie zmieniłeś się z wyglądu nic, a nic trochę Ci się przybrało, siwych włosów przybyło i ten dziewiczy koper wreszcie zgoliłeś :D

0

@clyde Nie, no jakbyś przy wzroście 182 w kapeluszu, miała te dobre ponad 80 kg, to by Cię trochę przybyło. Z tego, co napisałaś, że lubisz grać, to już w ogóle kebaby i cole lubią wchodzić. Koleżanka z pracy ma figurę przecudowną, ale jest na granicy tolerancji i lubi sobie podjeść też przy graniu, tylko ten jogging ją jeszcze trzyma :D

0

@Tasde Ja nie jestem niski, bo mam 188 wzrostu, ale nie szpanuje wzrostem, a pracuje z osobami conajmniej o głowę niższymi. Powiesz na faceta, który mógłby być twoim ojcem, że jest dzieckiem, bo ma 170 cm wzrostu. Nie bądź śmieszny.

1

@clyde Rozumiem. Chcesz wrzucić zdjęcie swoje z morsowania tutaj jak będzie 80+ kg, to czekamy z niecierpliwością. :D Będzie duży wysyp stulejarzy oj będzie. Niektórzy lubią pulchne :D

14

@klopx Nauczył się niedawno nowego słowa i próbuje przyszpanować :D

20

Komentarz usunięty

0

@clyde O wiek się nie pyta, a o wagę jak najbardziej, a Ty podałaś wiek... Może ten wiek powinien pozostać jakąś słodką tajemnicą? :D

2

@Tasde Inni stali w kolejce po rozum, a inni po wzrost :D

29

@clyde Nie napisałaś ile masz wzrostu, ile ważysz i nie pokazałaś swojego zdjęcia. Nie liczy się :D

0

@messiiiiik Upić i zostawić w samym środku centrum? Czemu nie? Widać, że alkoholiczka :D A przy okazji to jedno z brzydszych zdjęć dziewczyn jakie widziałem, miała dużo lepsze zdjęcia :)

0

Araujo i długo długo nic w obronie. Jeszcze jest Pique, ale on ma swoje lata i nie wiadomo jaki wróci, a też z wiekiem coraz więcej błędów popełnia.

1

@Coutinho007 Ja to po Anfield się czułem jakby mnie dziewczyna zdradziła z najlepszym kumplem lub jeszcze gorzej z ojcem...

1

@Kwiatek67 Nie spinaj się, tak człowieku, Bo Ci gumka w gaciach pęknie.

1

@Mow_mi_Douglas Żółtko powinien dostać, bo przecież, chyba nie ma "Paszportu Casemiro" że sobie może w jednym meczu 8-10 razy faulować i dostawać max żółtko.

1

@Kwiatek67 Chyba, twojej bo napisałeś, to tak jak napisałeś.

0

W sumie, to Messi się zachował dokładnie jak ten wielki Kapitan Ramos. Listwa na łeb i wszystko.

1

@Janiama Moim zdaniem Boniek zrobił to o jakiś rok za późno. Powinien to zrobić wcześniej nie tylko ze względu na to, że już były jakieś spiny z kadrowiczami, ale ze względu na to, że w Marcu już ruszą Eliminacje do MŚ i nowy trener powinien mieć właśnie ten rok na zapoznaniem się z zawodnikami i żeby zrozumieli i przyswoili jego system. Trener to ponad połowa sukcesu, a reszta to zawodnicy. Gwoździem do trumny dla Bonska i jego świty będzie sprowadzenie Polskiego trenera, jedynie może powrót Nawałki uznać za lepszą opcję niż jakikolwiek obecny Polski coach.

0

@AssisMoreira A chcesz to bierz sznur i rób swoje. Jaki 5 sezon przejściowy? 5 sezonów temu byliśmy najlepsi.

1

Dajcie sobie spokój z narzekaniem. Wynik poszedł w świat. Jak ktoś się chce po tym meczu wieszać niech to robi teraz i niech nie uniża do swojego poziomu tej strony, to jest sezon przejściowy i jego nie można brać pod żadną uwagę.

0

@PatrychoO To się szykuj, a po meczu nie opuszczaj swojej nory. Nawet jak ich jak zwykle rozejdziemy.

0

@Sapos93 Ja nie mam ferie już gdzieś od 5 lat

1

Nie było by żadnej różnicy między Suarezem i Braitwhaitem w tym meczu. Gdyby Urugwajczyk ogolił się na łyso byłaby kopia Duńczyka, dodatkowo z brakiem przyjęcia.

1

Tutaj to wiadomo, że 3/4 krytykujacych urodziło się w czasach Guardioli gdzieś 2008-2010, ale zostało jeszcze 15 minut, więc dajcie im szansę.

1

Mumiami to taki niespełniony talent miał być kimś naprawdę wielkim. Może nie aż Iniesta ale kimś chociaż w 1/3 tak dobrym.

0

@mokrychlopiec A Ty w co umiesz?

1

Alba nigdy się nie nauczy dośrodkowywać wyżej niż pół metra.

0

@DanielOOL Zacznij oglądać mecze na telewizorze, a nie przez flashscore.

2

Co tu dużo pisać. Lenglet do zmiany jest słaby i cienki jak sik pająka.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?