@kubix05 Szkoda mi Pana Turka. Zagrał w kilku świetnych filmach i w serialu z dzieciństwa czyli "Złotopolscy". Według mnie dość niedoceniany aktor. Jak się dowiedziałem, że zmarł przykro mi było, tak jakby zmarł mi dziadek. Jeden z moich ulubionych aktorów.
Niepokojąco to wygląda w skokach. Austriacy, Norwegowie coraz młodsi, a nasi coraz starsi. Mówią, u nas na 24-25 letnich zawodników "chłopak". Chłopakiem mógł być jak miał 17-19 lat, ale nie 25.
@NGTRX Analiza ma być przeprowadzona bez żadnych sympatii, a jak użytkownik, który robi pseudoanalizy i pisze, że dałbym jednemu z najlepszych na boisku ocenę 2, gdyby kierował się sympatią, to równie dobrze pewnie zaniża te "obiektywne" oceny zawodnika, którego nie lubi.
@Janiama Czyżby głos rozsądku? Zwykle piszą to ludzie, którzy próbują "zabłysnąć" pisząc coś na odwrót, to co uważa ponad 90% kibicow. Jeszcze gdyby połowa uważała, że zagrał słabo, a druga inaczej, to dyskusja miałaby sens, a takich "analiz" nawet nie warto komentować, to trzeba ignorować, bo to jest raczej prowokacja lub próba na siłę pokazania, że ma się inną opinie niż większość.
Ciekawe jak długo ma być śnieżnie? Według mnie, tak śnieżnie powinno być przez 3/4 zimy, a nie, że tydzień lub w ogóle, tak jak w ostatnich kilku latach.
@NaFazieHitman Setien zrobił dobre pierwsze wrażenie, a później już była rzeźnia i ludzie tęsknili za Valverde. @Coutinho007 O tych dwóch wymienionych przez Ciebie młodzikach praktycznie nic nie mogę powiedzieć. @ViscaBarca123 wie na pewno więcej niż ja, bo młode talenty to jego hobby. Natomiast nie każdy młody to Fati czy Pedri, że pewnie idą po swoje miejsce w pierwszej drużynie i będą w przyszłości kozakami. Puig przykładowo jest sporo starszy od nich i dopiero teraz wchodzi zdaniem Koemana na ten poziom, a tamci nie daj Boże mogą podzielić losy Rafinhy, Dos Santosa czy Denisa Suareza.
Moim zdaniem Barcelona i tak już wygląda lepiej niż Barca Setiena czy z końcówki Valverde. Nawet jak wyniki były słabsze, to gra wyglądała dużo przyjemniej dla oka. Może użycie słowa "ładna gra" to nadużycie, ale przynajmniej nudnych spotkań, gdzie się przysypało nie było aż tyle, co u poprzedników. Teraz wreszcie przychodzą wyniki, trzeba jeszcze poczekać aż się obrona całkowicie ogarnie.
Ciekawe czy po tej szczepionce będą się pojawiały przed oczami liczby i dziwne zdarzenia jak Masonowi z Call of Duty Black Ops, kto grał ten wie o co chodzi. Ostatnio sobie przypomniałem o tej grze, bo postanowiłem w nią pograć. :D
@Bobo25 Przypominam, Ci że jesteś na stronie Barcelony i to Barca ma szansę na trofeum, to jest subiektywna opinia i tyle. Sprawiedliwość też jakaś musi być. Możemy też wygrać LM po jakimś spalonym w Finale, ale wątpię, że to przejdzie, bo teraz jest VAR
Dalej uważam, że w Superpucharze powinien grać Mistrz Hiszpanii i zwycięsca/finalista PK, ale rok temu Real nie był ani jednym i drugim i wygrał, to my też możemy. Trofeum to trofeum i tutaj dyskusji nie ma. Nie odmawia się jeśli trofeum jest na wyciągnięcie ręki.
Wiele osób już widziało Real w Finale, ale powiem, że też widziałem. Przez około 2 minuty analizują, czy Ramos był faulowany lub czy Bask zagrał ręką. Sędzia dolicza aż 6 minut bez praktycznie żadnej przerwy w grze. Maks 4 minuty powinny zostać doliczone. Dla mnie to śmierdzi na kilometr
@pax Dogonił go kiedy Bale kierował się bliżej środka i automatycznie zwolnił, a w tamtym przypadku nie mógł go już faulować, bo to było praktycznie na linii pola karnego, gdyby to była sytuacja bliżej środka, to Bartra nie miałby szans, bo Walijczyk biegł by prosto na bramkę bez zwalniania.
Myślę, że gdyby Araujo był w 2014 zamiast Bartry i grał ten pamiętny Finał to nie pozwoliłby Balowi zrobić takiego rajdu. Jest sporo szybszy niż Bartra jak na ten wzrost, pojedynku biegowego prawdopodobnie i tak by nie wygrał, ale by się tak zastawił, że Walijczyk gdyby uderzył w niego rozpędzony, to by odbił się jak od ściany. Widać, że to kawał chłopa. Zresztą Marc też jak na zawodnika bez szybkości powinien zatrzymać Walijczyka na każdy możliwy sposób. Puyol czy Pique by go kasowali i złapali by max żółte kartki.
@ZielonySzparag W Finale ME powinien wykorzystać świetne okazję, a w Finale LM ten rzut karny w grze, bo to był dość ważny karny. Później chyba on przegrał jeszcze kluczowy pojedynek w którym powinien być sam na sam z Navasem, a to byłoby na 2-1. Już nie pamiętam jak tam było, ale chyba tak.
Strona jest mniej więcej podzielona po równo patrząc na gorące dyskusje Prawica i Lewica. Zastanawiam się dlaczego odpowiedź Prawicy jest uważana za prowokacje, skoro to jest tylko odpowiedź na prowokacje Lewicy. Już na początku posta jest szpilka wbita w stronę Prawicowców. W sumie dobrze, że są jakieś podziały, bo by było nudno, gdyby wszyscy mieli takie same poglądy, ale moim zdaniem Lewica próbuje być nowoczesna i uważa Prawicowców za średniowiecze, a Prawica uważa Lewicowców za dziwadła. Obie strony na siłę jak zwykle próbują mieć rację i tyle. Mi zdecydowanie bliżej do Prawicy, bo mi się nie podoba to, co próbuje narzucić Lewica.
@forest Ja nie jestem dziennikarzem, ale na pewno bym się nie pytał zawodnika X czy zawodnik Y zostanie czy nie. De Jong dobrze odpowiadał na zadawane mu pytania, a najlepiej to orał dziennikarzy Enrique.
0
@DanielOOL Zacznij oglądać mecze na telewizorze, a nie przez flashscore.
2
Co tu dużo pisać. Lenglet do zmiany jest słaby i cienki jak sik pająka.
1
@kubix05 Szkoda mi Pana Turka. Zagrał w kilku świetnych filmach i w serialu z dzieciństwa czyli "Złotopolscy". Według mnie dość niedoceniany aktor. Jak się dowiedziałem, że zmarł przykro mi było, tak jakby zmarł mi dziadek. Jeden z moich ulubionych aktorów.
1
Niepokojąco to wygląda w skokach. Austriacy, Norwegowie coraz młodsi, a nasi coraz starsi. Mówią, u nas na 24-25 letnich zawodników "chłopak". Chłopakiem mógł być jak miał 17-19 lat, ale nie 25.
0
@KapiFCB Trzeba być cwaniakiem. Kolega na studiach zrobił większy interes na takich pomocach niż przez kilka lat uczciwej pracy za jakiś ochłap.
0
@NGTRX Analiza ma być przeprowadzona bez żadnych sympatii, a jak użytkownik, który robi pseudoanalizy i pisze, że dałbym jednemu z najlepszych na boisku ocenę 2, gdyby kierował się sympatią, to równie dobrze pewnie zaniża te "obiektywne" oceny zawodnika, którego nie lubi.
1
@MesQueUnClub96 Trochę smutna historia z tym Murańką :(
1
@Janiama Czyżby głos rozsądku? Zwykle piszą to ludzie, którzy próbują "zabłysnąć" pisząc coś na odwrót, to co uważa ponad 90% kibicow. Jeszcze gdyby połowa uważała, że zagrał słabo, a druga inaczej, to dyskusja miałaby sens, a takich "analiz" nawet nie warto komentować, to trzeba ignorować, bo to jest raczej prowokacja lub próba na siłę pokazania, że ma się inną opinie niż większość.
5
Ciekawe jak długo ma być śnieżnie? Według mnie, tak śnieżnie powinno być przez 3/4 zimy, a nie, że tydzień lub w ogóle, tak jak w ostatnich kilku latach.
2
@NaFazieHitman Setien zrobił dobre pierwsze wrażenie, a później już była rzeźnia i ludzie tęsknili za Valverde. @Coutinho007 O tych dwóch wymienionych przez Ciebie młodzikach praktycznie nic nie mogę powiedzieć. @ViscaBarca123 wie na pewno więcej niż ja, bo młode talenty to jego hobby. Natomiast nie każdy młody to Fati czy Pedri, że pewnie idą po swoje miejsce w pierwszej drużynie i będą w przyszłości kozakami. Puig przykładowo jest sporo starszy od nich i dopiero teraz wchodzi zdaniem Koemana na ten poziom, a tamci nie daj Boże mogą podzielić losy Rafinhy, Dos Santosa czy Denisa Suareza.
45
Moim zdaniem Barcelona i tak już wygląda lepiej niż Barca Setiena czy z końcówki Valverde. Nawet jak wyniki były słabsze, to gra wyglądała dużo przyjemniej dla oka. Może użycie słowa "ładna gra" to nadużycie, ale przynajmniej nudnych spotkań, gdzie się przysypało nie było aż tyle, co u poprzedników. Teraz wreszcie przychodzą wyniki, trzeba jeszcze poczekać aż się obrona całkowicie ogarnie.
3
Komentarz usunięty
0
Ciekawe czy po tej szczepionce będą się pojawiały przed oczami liczby i dziwne zdarzenia jak Masonowi z Call of Duty Black Ops, kto grał ten wie o co chodzi. Ostatnio sobie przypomniałem o tej grze, bo postanowiłem w nią pograć. :D
0
@Bobo25 Przypominam, Ci że jesteś na stronie Barcelony i to Barca ma szansę na trofeum, to jest subiektywna opinia i tyle. Sprawiedliwość też jakaś musi być. Możemy też wygrać LM po jakimś spalonym w Finale, ale wątpię, że to przejdzie, bo teraz jest VAR
0
@Transu96 Co to się stanęło? :D
21
Dalej uważam, że w Superpucharze powinien grać Mistrz Hiszpanii i zwycięsca/finalista PK, ale rok temu Real nie był ani jednym i drugim i wygrał, to my też możemy. Trofeum to trofeum i tutaj dyskusji nie ma. Nie odmawia się jeśli trofeum jest na wyciągnięcie ręki.
0
@MeMyselfAndI Dobra, a analiza łatwej sytuacji przez ponad 2 minuty? I to w w same końcówce meczu.
6
Wiele osób już widziało Real w Finale, ale powiem, że też widziałem. Przez około 2 minuty analizują, czy Ramos był faulowany lub czy Bask zagrał ręką. Sędzia dolicza aż 6 minut bez praktycznie żadnej przerwy w grze. Maks 4 minuty powinny zostać doliczone. Dla mnie to śmierdzi na kilometr
0
W przeciągu sezonu nie mamy tyle wrzutek, co Real w 1 meczu...
12
@Rewolucja123 Najlepszy pomocnik w kadrze.
2
@FCB24 Nie tylko.
0
@pax Dogonił go kiedy Bale kierował się bliżej środka i automatycznie zwolnił, a w tamtym przypadku nie mógł go już faulować, bo to było praktycznie na linii pola karnego, gdyby to była sytuacja bliżej środka, to Bartra nie miałby szans, bo Walijczyk biegł by prosto na bramkę bez zwalniania.
0
Myślę, że gdyby Araujo był w 2014 zamiast Bartry i grał ten pamiętny Finał to nie pozwoliłby Balowi zrobić takiego rajdu. Jest sporo szybszy niż Bartra jak na ten wzrost, pojedynku biegowego prawdopodobnie i tak by nie wygrał, ale by się tak zastawił, że Walijczyk gdyby uderzył w niego rozpędzony, to by odbił się jak od ściany. Widać, że to kawał chłopa. Zresztą Marc też jak na zawodnika bez szybkości powinien zatrzymać Walijczyka na każdy możliwy sposób. Puyol czy Pique by go kasowali i złapali by max żółte kartki.
0
@ZielonySzparag W Finale ME powinien wykorzystać świetne okazję, a w Finale LM ten rzut karny w grze, bo to był dość ważny karny. Później chyba on przegrał jeszcze kluczowy pojedynek w którym powinien być sam na sam z Navasem, a to byłoby na 2-1. Już nie pamiętam jak tam było, ale chyba tak.
0
@Admin030 To jednak było EURO 2020?
3
@Hanok Griezmann w kluczowym momencie nie wytrzymuje, to samo było w Finałach LM i ME z 2016.
0
Alba jako kapitan to jeszcze większy mem niż Dembele. Ter Stegen powinien być. No i obronił!!
0
@Foro Niestety, tak się nie da. Zawsze będziesz miał zdanie bliższe którejś strony. Nawet nieświadomie.
5
Strona jest mniej więcej podzielona po równo patrząc na gorące dyskusje Prawica i Lewica. Zastanawiam się dlaczego odpowiedź Prawicy jest uważana za prowokacje, skoro to jest tylko odpowiedź na prowokacje Lewicy. Już na początku posta jest szpilka wbita w stronę Prawicowców. W sumie dobrze, że są jakieś podziały, bo by było nudno, gdyby wszyscy mieli takie same poglądy, ale moim zdaniem Lewica próbuje być nowoczesna i uważa Prawicowców za średniowiecze, a Prawica uważa Lewicowców za dziwadła. Obie strony na siłę jak zwykle próbują mieć rację i tyle. Mi zdecydowanie bliżej do Prawicy, bo mi się nie podoba to, co próbuje narzucić Lewica.
0
@forest Ja nie jestem dziennikarzem, ale na pewno bym się nie pytał zawodnika X czy zawodnik Y zostanie czy nie. De Jong dobrze odpowiadał na zadawane mu pytania, a najlepiej to orał dziennikarzy Enrique.