@macio_944 Ja się zastanawiałem, bo miał być w tamtym czasie Boateng, Mustafi czy Benatia, a sprowadzili zawodnika 30+ i do tego za 20 mln Euro. Też byłem niezadowolony z powodu tego transferu, bo to był transfer na 2 góra 3 sezony, no i tak było, ale grał lepiej niż myślałem.
@macio_944 Mathieu to był solidny zawodnik. Do tego jedyny ŚO z TOP klubów który potrafił uderzyć, tak z wolnego. Oceniam jego transfer na 4+. Spłacił się po pierwszym sezonie gry u nas.
@FCB24 Teraz mam nocki, ale jak byłem po zeszłych nockach w sklepie gdzieś o 6:40 to było w sklepie 30 osób i 26 to seniorzy... + Dwie młode Ukrainki, córka sąsiadki i ja.
@Barca1992 Eee tam staro... Właśnie o to chodzi, że ją świetnie się trzymam i dalej wyglądam na 17-18 lat. Zorientowałem się, że bardzo mało osób jest w sklepie razem ze mną to 3. @Kondziubarca Mogli by sobie już darować, bo to nic nie daje. Skoro ja sobie normalnie wchodzę, a do seniora mi brakuje jakiś 40 lat, to o czymś świadczy.
Firpo ma tak genialne dośrodkowania, że zawsze trafiają pierwszego obrońcę. Nawet piłkarski trup Marcelo dalej daje nieporównywalnie więcej w ofensywie (wczoraj asysta)
Kurde, tak to uderzył, że średni bramkarz z Ekstraklasy by to spokojnie wyciągnął. Ten fragment gry kuleje. Podejdzie do karnego Braitwhaite źle, podejdzie Griezmann bardzo źle, podejdzie Pjanic szkoda gadać. Niedługo Araujo będzie wykonywał karne.
Stanowski poraz kolejny pokazał, że niczym nie różni się od kmiota z pod budki z piwem. No, może poza tym, że ma pieniążki i uważa się za super "dziennikarza". Może mieć numer do Bońka, ale gdyby Boniek od niego odebrał, to nie wiedział by z kim rozmawia. Tamten musiałby mu się przedstawić "No, Stanowski z hejt parku, ten co wdawał się w kłótnie z Najmanem." No, może po tym by Boniek by się zorientował i z Twittera.
Brzęczek to większe nieporozumienie niż Smuda czy Fornalik i to Boniek powinien przyznać, bo tamta dwójka miała przynajmniej jakieś sukcesy w Polskiej lidze, a on prowadził jakieś średnie i słabe kluby równie dobrze Hajto można by oderwać od komentowania i pozwolić mu znowu trenować, gorzej by nie było i mogło by być zabawnie. Zatrudniać gościa, którego największym sukcesem w karierze trenerskiej jest, to że jest wujkiem jednego z najlepszych Polskich zawodników ostatnich kilkunastu lat.
Boniek może z Borkiem zapił pałę, bo rzeczywiście wygląda na zmarnowanego lub go męczy, to że nie poszło po jego myśli z Brzęczkiem i musiał go zwolnić.
@arasz1819 W polityce się z Tobą nie zgodzę, ale tutaj masz rację, co Koeman mógł lepszego ulepić z tego, co ma? Zarząd zostawił finansowe zgliszcza. W kasie klubowej nie ma praktycznie pieniędzy. Chłopina miał problem, bo najlepszy piłkarz chciał i pewnie dalej chce odejść, ale jeszcze będzie Barcelona po nim. Czego niektórzy nie mogą zrozumieć, bo kibicują od kilku lat i pamiętają Barce tylko z nim.
@lucas/catalan Ja tam nie mam nic przeciwko. Lepsze to niż wrzucanie jakiejś deski, która zagrała w jakimś Hiszpański serialu. Poza tym ta pani na tych zdjęciach nikomu nie robi lachy, więc może być i przybrała ładna pozę, która podkreśla jej zgrabną pupę.
0
@jakub1906 Na 7 też były narzekania, że to odejście od tradycji, a grało się naprawdę przyjemnie i czuć było te dreszcze na plecach.
0
@macio_944 Ja się zastanawiałem, bo miał być w tamtym czasie Boateng, Mustafi czy Benatia, a sprowadzili zawodnika 30+ i do tego za 20 mln Euro. Też byłem niezadowolony z powodu tego transferu, bo to był transfer na 2 góra 3 sezony, no i tak było, ale grał lepiej niż myślałem.
0
@macio_944 Mathieu to był solidny zawodnik. Do tego jedyny ŚO z TOP klubów który potrafił uderzyć, tak z wolnego. Oceniam jego transfer na 4+. Spłacił się po pierwszym sezonie gry u nas.
3
Suarez odszedł i na cholerę to drążyć? Wypada mu złożyć życzenia z powodu wczorajszych 34 urodzin i podziękować za wszystko.
0
@FCB24 Teraz mam nocki, ale jak byłem po zeszłych nockach w sklepie gdzieś o 6:40 to było w sklepie 30 osób i 26 to seniorzy... + Dwie młode Ukrainki, córka sąsiadki i ja.
1
@Barca1992 Eee tam staro... Właśnie o to chodzi, że ją świetnie się trzymam i dalej wyglądam na 17-18 lat. Zorientowałem się, że bardzo mało osób jest w sklepie razem ze mną to 3. @Kondziubarca Mogli by sobie już darować, bo to nic nie daje. Skoro ja sobie normalnie wchodzę, a do seniora mi brakuje jakiś 40 lat, to o czymś świadczy.
0
Nie ma już godzin dla seniorów? Byłem kilkanaście minut temu normalnie w sklepie i zrobiłem zakupy.
0
@sergio5 A u mnie na odwrót :D
0
@MesQueUnClub_87 To jest Patch 1.1.1.0 czy jakoś, teraz czekam na 1.2 jak będzie to samo to chce zwrot kasy.
0
Niby wyszedł nowy patch na Cyberpunka, a z gry jak mnie wywalało w tym samym momencie, tak mnie dalej wywala.
0
@Tomo_95 On zawsze miał bardzo dobre dośrodkowania i przed czasami Zizou.
1
Firpo ma tak genialne dośrodkowania, że zawsze trafiają pierwszego obrońcę. Nawet piłkarski trup Marcelo dalej daje nieporównywalnie więcej w ofensywie (wczoraj asysta)
0
@Ratamahatta Najpierw to niech się nauczy strzelać karne w światło bramki, a później niech bierze ciężar.
0
Kurde, tak to uderzył, że średni bramkarz z Ekstraklasy by to spokojnie wyciągnął. Ten fragment gry kuleje. Podejdzie do karnego Braitwhaite źle, podejdzie Griezmann bardzo źle, podejdzie Pjanic szkoda gadać. Niedługo Araujo będzie wykonywał karne.
1
@Esteban_ Lord Griezmann.
0
@Lub567 Nazywasz mnie Marcin, bo krytykuje tego pachołka Stanowskiego?
8
Stanowski poraz kolejny pokazał, że niczym nie różni się od kmiota z pod budki z piwem. No, może poza tym, że ma pieniążki i uważa się za super "dziennikarza". Może mieć numer do Bońka, ale gdyby Boniek od niego odebrał, to nie wiedział by z kim rozmawia. Tamten musiałby mu się przedstawić "No, Stanowski z hejt parku, ten co wdawał się w kłótnie z Najmanem." No, może po tym by Boniek by się zorientował i z Twittera.
1
@xVENUMx Wszystko jest opisane.
0
Brzęczek to większe nieporozumienie niż Smuda czy Fornalik i to Boniek powinien przyznać, bo tamta dwójka miała przynajmniej jakieś sukcesy w Polskiej lidze, a on prowadził jakieś średnie i słabe kluby równie dobrze Hajto można by oderwać od komentowania i pozwolić mu znowu trenować, gorzej by nie było i mogło by być zabawnie. Zatrudniać gościa, którego największym sukcesem w karierze trenerskiej jest, to że jest wujkiem jednego z najlepszych Polskich zawodników ostatnich kilkunastu lat.
0
Smokowski z Borkiem w jakiejś ziemiance 20 metrów pod ziemią siedzą?
4
Boniek jest jaki jest, ale przełożony nie kłóci się z pracownikami, tylko ich zwalnia. Już dawno temu to powinien zrobić.
1
Boniek może z Borkiem zapił pałę, bo rzeczywiście wygląda na zmarnowanego lub go męczy, to że nie poszło po jego myśli z Brzęczkiem i musiał go zwolnić.
1
@lucas/catalan O panie... Zrobiłeś mi dzień.
0
@svensonFCB Chłop ma prawie 65 lat. Chciałbym w jego wieku, tak wyglądać.
1
@kamil9040 Nie, tylko w rządzie. Wystarczy wejść na La Ramble i poczytać perełki.
0
@martin3131 Zawsze dziwiło mnie lizidupstwo Ameryce. "Bo to Hameryka, kraj mlekiem i miodem płynący."
0
@IronSanHybrid To jak ludzie w pracy i ludzie po pracy :D
2
@arasz1819 W polityce się z Tobą nie zgodzę, ale tutaj masz rację, co Koeman mógł lepszego ulepić z tego, co ma? Zarząd zostawił finansowe zgliszcza. W kasie klubowej nie ma praktycznie pieniędzy. Chłopina miał problem, bo najlepszy piłkarz chciał i pewnie dalej chce odejść, ale jeszcze będzie Barcelona po nim. Czego niektórzy nie mogą zrozumieć, bo kibicują od kilku lat i pamiętają Barce tylko z nim.
2
@lucas/catalan Ja tam nie mam nic przeciwko. Lepsze to niż wrzucanie jakiejś deski, która zagrała w jakimś Hiszpański serialu. Poza tym ta pani na tych zdjęciach nikomu nie robi lachy, więc może być i przybrała ładna pozę, która podkreśla jej zgrabną pupę.
0
@jeyx77x A co napisałeś?