0

@jakub1906 Na 7 też były narzekania, że to odejście od tradycji, a grało się naprawdę przyjemnie i czuć było te dreszcze na plecach.

0

@macio_944 Ja się zastanawiałem, bo miał być w tamtym czasie Boateng, Mustafi czy Benatia, a sprowadzili zawodnika 30+ i do tego za 20 mln Euro. Też byłem niezadowolony z powodu tego transferu, bo to był transfer na 2 góra 3 sezony, no i tak było, ale grał lepiej niż myślałem.

0

@macio_944 Mathieu to był solidny zawodnik. Do tego jedyny ŚO z TOP klubów który potrafił uderzyć, tak z wolnego. Oceniam jego transfer na 4+. Spłacił się po pierwszym sezonie gry u nas.

3

Suarez odszedł i na cholerę to drążyć? Wypada mu złożyć życzenia z powodu wczorajszych 34 urodzin i podziękować za wszystko.

0

@FCB24 Teraz mam nocki, ale jak byłem po zeszłych nockach w sklepie gdzieś o 6:40 to było w sklepie 30 osób i 26 to seniorzy... + Dwie młode Ukrainki, córka sąsiadki i ja.

1

@Barca1992 Eee tam staro... Właśnie o to chodzi, że ją świetnie się trzymam i dalej wyglądam na 17-18 lat. Zorientowałem się, że bardzo mało osób jest w sklepie razem ze mną to 3. @Kondziubarca Mogli by sobie już darować, bo to nic nie daje. Skoro ja sobie normalnie wchodzę, a do seniora mi brakuje jakiś 40 lat, to o czymś świadczy.

0

Nie ma już godzin dla seniorów? Byłem kilkanaście minut temu normalnie w sklepie i zrobiłem zakupy.

0

@sergio5 A u mnie na odwrót :D

0

@MesQueUnClub_87 To jest Patch 1.1.1.0 czy jakoś, teraz czekam na 1.2 jak będzie to samo to chce zwrot kasy.

0

Niby wyszedł nowy patch na Cyberpunka, a z gry jak mnie wywalało w tym samym momencie, tak mnie dalej wywala.

0

@Tomo_95 On zawsze miał bardzo dobre dośrodkowania i przed czasami Zizou.

1

Firpo ma tak genialne dośrodkowania, że zawsze trafiają pierwszego obrońcę. Nawet piłkarski trup Marcelo dalej daje nieporównywalnie więcej w ofensywie (wczoraj asysta)

0

@Ratamahatta Najpierw to niech się nauczy strzelać karne w światło bramki, a później niech bierze ciężar.

0

Kurde, tak to uderzył, że średni bramkarz z Ekstraklasy by to spokojnie wyciągnął. Ten fragment gry kuleje. Podejdzie do karnego Braitwhaite źle, podejdzie Griezmann bardzo źle, podejdzie Pjanic szkoda gadać. Niedługo Araujo będzie wykonywał karne.

1

@Esteban_ Lord Griezmann.

0

@Lub567 Nazywasz mnie Marcin, bo krytykuje tego pachołka Stanowskiego?

8

Stanowski poraz kolejny pokazał, że niczym nie różni się od kmiota z pod budki z piwem. No, może poza tym, że ma pieniążki i uważa się za super "dziennikarza". Może mieć numer do Bońka, ale gdyby Boniek od niego odebrał, to nie wiedział by z kim rozmawia. Tamten musiałby mu się przedstawić "No, Stanowski z hejt parku, ten co wdawał się w kłótnie z Najmanem." No, może po tym by Boniek by się zorientował i z Twittera.

1

@xVENUMx Wszystko jest opisane.

0

Brzęczek to większe nieporozumienie niż Smuda czy Fornalik i to Boniek powinien przyznać, bo tamta dwójka miała przynajmniej jakieś sukcesy w Polskiej lidze, a on prowadził jakieś średnie i słabe kluby równie dobrze Hajto można by oderwać od komentowania i pozwolić mu znowu trenować, gorzej by nie było i mogło by być zabawnie. Zatrudniać gościa, którego największym sukcesem w karierze trenerskiej jest, to że jest wujkiem jednego z najlepszych Polskich zawodników ostatnich kilkunastu lat.

0

Smokowski z Borkiem w jakiejś ziemiance 20 metrów pod ziemią siedzą?

4

Boniek jest jaki jest, ale przełożony nie kłóci się z pracownikami, tylko ich zwalnia. Już dawno temu to powinien zrobić.

1

Boniek może z Borkiem zapił pałę, bo rzeczywiście wygląda na zmarnowanego lub go męczy, to że nie poszło po jego myśli z Brzęczkiem i musiał go zwolnić.

1

@lucas/catalan O panie... Zrobiłeś mi dzień.

0

@svensonFCB Chłop ma prawie 65 lat. Chciałbym w jego wieku, tak wyglądać.

1

@kamil9040 Nie, tylko w rządzie. Wystarczy wejść na La Ramble i poczytać perełki.

0

@martin3131 Zawsze dziwiło mnie lizidupstwo Ameryce. "Bo to Hameryka, kraj mlekiem i miodem płynący."

0

@IronSanHybrid To jak ludzie w pracy i ludzie po pracy :D

2

@arasz1819 W polityce się z Tobą nie zgodzę, ale tutaj masz rację, co Koeman mógł lepszego ulepić z tego, co ma? Zarząd zostawił finansowe zgliszcza. W kasie klubowej nie ma praktycznie pieniędzy. Chłopina miał problem, bo najlepszy piłkarz chciał i pewnie dalej chce odejść, ale jeszcze będzie Barcelona po nim. Czego niektórzy nie mogą zrozumieć, bo kibicują od kilku lat i pamiętają Barce tylko z nim.

2

@lucas/catalan Ja tam nie mam nic przeciwko. Lepsze to niż wrzucanie jakiejś deski, która zagrała w jakimś Hiszpański serialu. Poza tym ta pani na tych zdjęciach nikomu nie robi lachy, więc może być i przybrała ładna pozę, która podkreśla jej zgrabną pupę.

0

@jeyx77x A co napisałeś?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?