@BarcaInfo Czyli definitywnie Ramos odchodzi? W sumie to już kilka razy odchodził, dostawał podwyżki i zostawał. Chce w wieku 34-35 lat dostać więcej niż 10 mln na sezon? Powodzenia. Chociaż w Chinach czy jakimś Katarskim klubie mógłby tyle dostać.
@AlexDark00 I tak za 3-4 lata już go nie będzie, bo wróci do Santosu i będzie tam na emeryturze. Wspomnisz moje słowa. A wtedy Mbappe będzie zdobywał ZP i inne nagrody. Skoro są porównania 22 latka do 29 , to dyskusja nie ma sensu. Jeśli kontuzje będą omijać Francuza, to z pewnością osiągnie więcej niż Brazylijczyk. Jarasz się Neymarem, bo ma pierwiastek z Ronaldinho? Gość w kluczowej fazie sezonu 3 na 4 lata, jest kontuzjowany, wyjątkiem jest tamten sezon. Chłop może buty czyścić Ronaldo, a o Messim już nawet nie wspomnę. Popełnił duży krok w tył odchodząc do PSG. Kariera niektórych Brazylijczyków jest piękna, ale bardzo krótka. Nie widzę Neymara na poziomie TOP 5-10 w wieku 33-34 lat.
@AlexDark00 Neymar w wieku Mbappe jeszcze nic nie osiągnął pół roku gry w Barcelonie, wkręcanie jakiś ogórków Brazylijskich, którzy są na sporo niższym poziomie niż Francuscy i śmieszny puchar Konfederacji, a Mbappe parę Mistrzostw kraju, MŚ i Finał LM. Każdy piłkarz w tak młodym wieku marzyłby chociaż osiągnąć 1/3 tego, co Francuz w takim wieku. Poza tym Neymar nigdy nie zdobędzie MŚ.
@bartekvisca Zapomniała, że nie gra z dziewczynką, która dochodzi maksymalnie do 2 rundy każdego wielkiego szlema, a z zawodniczka, która zjadła ją i inne zawodniczki w Roland Garos.
@Wossi61FCB Chociaż a tym przypadku Lahoz zachował się normalnie. Może, powinien zostać szefem chłopców podających piłki, a nie sędzią z nim nie doszło by do różnych incydentów, tak jak np Hazard kiedyś skopał chłopca od piłek.
@Chakalaka Mogą zarabiać i po 100 tyś. Mnie to nie interesuje, co mi to da, że usłyszę, że ktoś zarabia tyle i tyle? Ja w życiu nie zarobię 20 tyś miesięcznie, a co dopiero 40.
Większe błazny, to Ci z tej telewizji niż, Ci co płaczą, że nie ma telewizji. Płaczą, bo płacą za coś czego nie ma. Klient płaci i ma prawo wymagać i tyle. To jest jakby ktoś poszedł do sklepu dał pieniądze, a sprzedawca przyjął pieniądze i odstawił towar z powrotem na półkę.
@Coutinho007 No, dobra. Co w takim razie z Busquetsem? Gość nie nadaje się do średniaka ligowego, a co dopiero do nas. Niby można powiedzieć, że słabiej się już nie da zagrać, ale on pokazuje z sezonu na sezon, że to jest możliwe. Gość powinien odejść sezon po Iniescie, a ma kontrakt jeszcze do 2023 i nigdzie się nie rusza.
0
@BarcaInfo Czyli definitywnie Ramos odchodzi? W sumie to już kilka razy odchodził, dostawał podwyżki i zostawał. Chce w wieku 34-35 lat dostać więcej niż 10 mln na sezon? Powodzenia. Chociaż w Chinach czy jakimś Katarskim klubie mógłby tyle dostać.
0
@AlexDark00 I tak za 3-4 lata już go nie będzie, bo wróci do Santosu i będzie tam na emeryturze. Wspomnisz moje słowa. A wtedy Mbappe będzie zdobywał ZP i inne nagrody. Skoro są porównania 22 latka do 29 , to dyskusja nie ma sensu. Jeśli kontuzje będą omijać Francuza, to z pewnością osiągnie więcej niż Brazylijczyk. Jarasz się Neymarem, bo ma pierwiastek z Ronaldinho? Gość w kluczowej fazie sezonu 3 na 4 lata, jest kontuzjowany, wyjątkiem jest tamten sezon. Chłop może buty czyścić Ronaldo, a o Messim już nawet nie wspomnę. Popełnił duży krok w tył odchodząc do PSG. Kariera niektórych Brazylijczyków jest piękna, ale bardzo krótka. Nie widzę Neymara na poziomie TOP 5-10 w wieku 33-34 lat.
1
@Kgorecki2500 Myślisz, że Messiego zadowoli, co sezon Ligue?
8
@Ratamahatta Z niecierpliwością czekam na jego powołanie do La Roja i przy okazji może ME.
0
@AlexDark00 Neymar w wieku Mbappe jeszcze nic nie osiągnął pół roku gry w Barcelonie, wkręcanie jakiś ogórków Brazylijskich, którzy są na sporo niższym poziomie niż Francuscy i śmieszny puchar Konfederacji, a Mbappe parę Mistrzostw kraju, MŚ i Finał LM. Każdy piłkarz w tak młodym wieku marzyłby chociaż osiągnąć 1/3 tego, co Francuz w takim wieku. Poza tym Neymar nigdy nie zdobędzie MŚ.
1
@JimMorrisonFCB Pewnie gdyby biegli z bramki do bramki, to Mbappe by dobiegł przed Busim, nawet gdyby ten biegł z połowy boiska.
1
@IronSanHybrid Teraz czas na kogoś z La Rambli.
0
@michaleu Przeczytaj to jeszcze raz...
9
@Fawrf Powiem więcej. Bramka z 35 metrów po uderzeniu piłki przy 180 km na godzinę, to tak samo liczący się gol do statystyk jak gol z metra.
1
Wydaję mi się, że Iga naprawdę miała by większe szanse z Williams niż Halep.
4
Wiele razy się wygrywa, raz się przegrywa. Szkoda Iga, teraz przegrała, ale następnym razem wygra.
2
Brawo Iga! Jest przełamanie. Teraz będzie łatwiej.
0
@bartekvisca Zapomniała, że nie gra z dziewczynką, która dochodzi maksymalnie do 2 rundy każdego wielkiego szlema, a z zawodniczka, która zjadła ją i inne zawodniczki w Roland Garos.
2
Ufff wreszcie. Teraz może jakieś przełamanie.
0
Iga moim zdaniem za dużo kombinuję. Powinna wymęczyć tą Halep.
1
Dawaj Iga jedziesz z tą Halep.
2
@Wossi61FCB Chociaż a tym przypadku Lahoz zachował się normalnie. Może, powinien zostać szefem chłopców podających piłki, a nie sędzią z nim nie doszło by do różnych incydentów, tak jak np Hazard kiedyś skopał chłopca od piłek.
0
@Chakalaka Mogą zarabiać i po 100 tyś. Mnie to nie interesuje, co mi to da, że usłyszę, że ktoś zarabia tyle i tyle? Ja w życiu nie zarobię 20 tyś miesięcznie, a co dopiero 40.
1
Ten Gignac co gra przeciwko Bayernowi w KMŚ, to ten sam Gignac, co był cieniasem i pojechał na EURO 2016 kosztem Benzemy?
0
@Chakalaka Durczok zarabiał 50 tys miesięcznie i to z 8 lat temu.
0
@Bykunn 2 Ziko? Ty widzę, już klasycznie "nie znam się nie jestem w temacie, a i tak skomentuje."
0
@tomek8756 TVN 24 nigdy nie było ciekawsze niż TVP Info.
1
Większe błazny, to Ci z tej telewizji niż, Ci co płaczą, że nie ma telewizji. Płaczą, bo płacą za coś czego nie ma. Klient płaci i ma prawo wymagać i tyle. To jest jakby ktoś poszedł do sklepu dał pieniądze, a sprzedawca przyjął pieniądze i odstawił towar z powrotem na półkę.
0
@Ratamahatta No, ale to zrobili, więc nie ma co dalej drążyć tego tematu.
0
@Coutinho007 A po 1 meczu rewanż nie będzie miał sensu.
8
Lepszy Araujo na zastrzykach niż Lenglet zdrowy.
0
@Pilka_jest_okragla Ten pan po lewej jest chyba wyższy niż Pique.
1
3-4 tygodnie bez Araujo? Jak jest hymn Boże chroń Królową, to teraz powinien wyjść Boże chroń Barcelonę. Z tego Araujo to się robi straszna szklanka
10
@Rudi35 Na dzisiaj tak, bo dzisiaj nie będzie już grała.
2
@Coutinho007 No, dobra. Co w takim razie z Busquetsem? Gość nie nadaje się do średniaka ligowego, a co dopiero do nas. Niby można powiedzieć, że słabiej się już nie da zagrać, ale on pokazuje z sezonu na sezon, że to jest możliwe. Gość powinien odejść sezon po Iniescie, a ma kontrakt jeszcze do 2023 i nigdzie się nie rusza.