0

@haryveb944 To się pojawią następni. Messi nie będzie grał do 60 roku życia. Kiedyś każdy piłkarz odejdzie lub zakończy karierę. Najlepiej to Real mógł w 2018 ogłosić upadłość, bo Ronaldo odszedł. Barca niech też to zrobi.

1

@Nano22 To narysuj ładniejszy.

0

@tobiasson92 Jak nie ma na to szans? W LM będzie grał jeszcze przez 4 sezony i to najpewniej. Prędzej dobije do setki niż Suarez do 50.

0

Tak, bierze to wszystko do siebie. Dlatego jak zawali robi te uśmieszki?

0

@MarioVeB! No, to lepiej zacznij do niego chodzić, bo @pax się ośmiesza aktualnie na każdym kroku z tymi analizami.

1

@AmigoBlancos A jego kariera w Realu była na dość średnim poziomie. Vinicius już 3 sezon w Realu uczy się strzelać na bramkę. Jeśli tego nie poprawi, to nie osiągnie nawet poziomu Robinho.

6

No, z tego co pamiętam, to z Juve wyszliśmy 3 ŚO. Mathieu Umtiti Pique. Mecz przegraliśmy 3-0 i 2 gole poszły na konto właśnie pana, który udziela ten wywiad. Enrique chciał zagrać na nosie Alby znowu go pomijając i też chciał wystawić taki sam skład jak w rewanżu PSG i to był błąd. Rodak broni rodaka. W tym przypadku nie ma nic dziwnego, ale tu się nikt na Clementa bez powodu nie rzucił. Popełnia błędy jak junior i jeszcze się z te jego irytujące uśmieszki. W tym sezonie wyczerpał liczbę błędów na kilka sezonów.

1

@Jakchcesz Vinicius miał wskoczyć na światowy poziom? Chyba, tylko według kibiców Realu.

4

@cules100pro Nie wygryzł go Bojan, a Guardiola. Równie dobrze Enrique mógłby stawiać na Sandro czy Munira kosztem Suareza. Ten transfer pod względem poziomu sportowego nie był niewypałem, ale pod względem finansowym. Wymieniamy cracka na cracka + dopłacamy za niego, żeby się go pozbyć po sezonie, bo miał konflikt z trenerem. Z odejściem Eto o się nie pogodzę nigdy.

7

@cules100pro Ten Ibra miał w Barcelonie porównywalne statystyki do tych, co miał w swoich najlepszych latach w Milanie czy Interze. Konflikt z Guardiola to inna sprawa. Na pewno nie był niewypałem.

0

@klopx On wiedział, że nigdzie nie dostałby 1/3 obecnych zarobków, to został.

2

Teraz można gdybać, ale ile by było mniej tych punktowych strat i może nie było by tej kompromitacji z PSG, gdyby za Lengleta grał cały czas Araujo lub Umtiti w pełni zdrowy. Umtiti z zdrowiem Lengleta byłby dalej w conajmniej TOP 3 na świecie.

0

@Thomas99PL Równie dobrze można napisać, że Koeman go zjadł taktycznie w pierwszym meczu.

2

@MarioVeB! Gdzie go Pax zniszczył? Został poraz kolejny zaorany. Wcześniej orał go @Janiama , a teraz @lucca87 i @Ksavix

0

@Rewolucja123 Zgadza się. Za ten mecz powinni obrywać piłkarze, a w szczególności zawodnicy, którzy nie mają prawa grać jak np Lenglet.

0

@kielon93 Liverpool nie będzie już czekał, tak długo na zdobycie ligi. Na pewno ją zdobędą w przeciągu 5 lat.

2

@norbi77 Ludzie zapomnieli jaki był wstyd jak on był Prezydentem.

2

@Elnuum Kto by grał według Ciebie w linii pomocy teraz? Pedri, Vidal i Busquets?

1

@KacperVEB Też go nie znam. No i fakt jest młody, bo nawet czterdziestki nie ma.

0

@Gaz To chyba inne mecze oglądaliśmy. Jak zawodnik bez szybkości i dobrego dryblingu (w dodatku lewonożny) mógł grać najlepiej na lewym skrzydle? Przecież nie było żadnych korzyści w ataku i tylko asekurował lewą stronę...

1

@Janiama Rzadko się z Tobą zgadzam, ale masz rację. Griezmann bardzo dużo biega i przydałby się jako wsparcie dla De Jonga i Pedriego do pomocy. Myślę, że dzięki temu i powrocie Araujo gra w obronie była by znacząco poprawiona, bo obrona by otrzymywała wreszcie jakieś wsparcie od pomocy.

0

@MontelQ Z tym to Mbappe pojechał po bandzie, a później będzie wstawiał jakieś pierdoły Black Lives Better czy inne puste slogany.

1

@Mns21 Bez żadnej perspektywy czasu. Uważam, że Busquets powinien podzielić losy Vidala i Rakitica jeszcze przed sezonem.

1

@Coutinho007 Araujo by kilka razy go delikatnie poturbował i miałby chłopak dość.

0

@Ratamahatta Pique, Lengleta i Busquetsa chcesz się pozbyć? Przecież to nasze legendarne trio, coś jak w Milanie Maldini, Nesta i Sedoorf :D

1

@Coutinho007 Wiesz, bo z burakami się nie dyskutuje :D Tutaj masz chłopów, co ważą po ponad 85-90 kg, a tam małego Desta i Albę, którego każdy ma na strzała.

0

@AlexDark00 W Fifie to nawet nim pobiłem rekord Ronaldo goli w 1 sezonie LM, bo wpakowałem 18. Praktycznie, co 2 strzał nim to była bramka, a ustawiłem sobie poziom Klasa Światowa, drugi zawodnik miał ledwo 8 goli i był to Messi lub Dembele już nie pamiętam :D

2

@macio_944 Mistrzostwo z 16 pkt przewagą nad Atletico. PK po rozbiciu kogokolwiek w Finale 5-0. SPH wygrany z Bilbao 4-0 (dobrze znał ten zespół, bo trenował) Minimum Finał LM po ograniu w 1/8 PSG 4-0 w dwumeczu, później City rozbite 6-0 w dwumeczu, Bayern ograny w 1/2 2-0 w dwumeczu i Finał z Liverpoolem.

0

@itmustbejoke No i co z tego? Wpakował Barcy 3 gole i robił bez przerwy młyn z obrony. Suarez w LM na wyjazdach zawodzi od 5 lat.

2

@Coutinho007 No i jeszcze nieco wyżej Busquets...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?