0

@elplacek44 Bo Monchen bardziej pasuje :D

0

Stoch coś formy nie ma, ale chciałby zobaczyć jakiegoś zawodnika po 30, co wygrał tyle co on.

1

Kubacki mógł te 3-4 metry więcej wyciągnąć, to znaczy tak mi się wydawało.

0

@Rust_Cohle A są tacy?

0

@socha No i tak przy takim Viniciusu to nawet gdyby strzelał 20 bramek na sezon, to miałby boskie statystyki :D

1

@cules100pro Ja tam Benzemy nie krytykuje. Chociaż zawsze był tłumaczony, bo z napastników Realu 70% strzelał Ronaldo. Benzema jest dobrym napastnikiem, ale statystyk na poziomie Lewego, Aguero, Mbappe czy Cavaniego nigdy nie będzie miał. Może by miał zbliżone gdyby strzelał wszystkie karne.

3

@Yosemite Jak na trenera w naszej kochanej Polskiej lidze to zaskakująco długo prowadzi 1 klub.

2

@socha To nie Barca Valdka.

1

@Mixtape No, bo masz, tak jak kolega Internet Explorer, to było w 2005 i do tego to fejk.

0

@Mizander Też mnie to irytuję. Muszę małym palcem celować, bo jak robię to normalnym, to wchodzę w tą reklamę...

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@cat_r37 Już coś tam trenował z pierwszym zespołem PSG i to był idealny "Worek treningowy" dla Neymara i innych, bo mu zakładał siatki jak chciał i miał przy tym niezły ubaw.

1

@kubafcb102 Normalnie. Jak gość strzeli na wyjeździe to gospodarz musi strzelić dwie. Przy 1-2 Levante musiało strzelić 2 bramki...

1

@KacperVEB Zbyt wielki był na niego hype i to nie wiem czemu. Bo miał dużo obserwujących na Instagramie czy charakterystyczną fryzurę? On przepadnie jak wielu innych.

1

Szkoda, że Levante odpadło, bo liczyłem na Finał z nimi. A szkoda, że nie strzelili na 2-2 to by zaorali komentatorów TVP. Ja nie wiem czy Ci ludzie żyją latami 60 70 i nie wiedzą, że bramki na wyjeździe się liczą podwójnie?

0

@Rudi35 Kogo nick?

0

@Pogba I dobrze Canal + niech upadnie.

0

@Mns21 1-2 dla Barcelony.

0

@Bobo25 Może się zachować jak Pedri i zignorować głupie zaczepki.

6

@Denver Kiepsko, bo już wszyscy nie żyją z osób, które znałem. Tylko La Rambla jeszcze żyje. Chociaż też nie wiem czy są to prawdziwe osoby i nie ma na to dowodu czy to nie komputer pisze.

1

@kubix05 Ojciec do tej pory używa i sobie chwali.

1

@Bobo25 Chyba Tobie już dziękujemy :)

1

@Whudi Mnie zastanawia jak to jest, że mu wyszedł taki gol, a wyglądało, to jak strzał od niechcenia, a później walił przymierzał i walił gdzieś po trybunach :D

4

@Yosemite To były drużyny na innym poziomie niż obecnie.

1

Świetny mecz wczoraj rozegrali i do niczego się nie można przyczepić. Widać było tą waleczność jakby 11 Puyolów biegało po boisku. Ręka Lengleta? Zawodnik Sevilli przeleciał z szwają kilkanaście centymetrów koło głowy Francuza i nie ma mowy o żadnym karnym. Tak jak w meczu z Bayernem z zeszłego sezonu się widziało 11 chłopców do bicia, tak tutaj 11 mężczyzn po ekstazie. Co do rewanżu z PSG, tak jak mówił jeden z najlepszych trenerów piłki Pan Kazimierz Górski "Dopóki piłka w grze, to wszystko jest możliwe." Lub słowa komentatora Rafała Wolskiego "Niemożliwe nie istnieje."

0

@tobiasson92 To jest jego sezon.

0

@chavez Raczej liczę tych młodszych zawodników. Z De Jonga już jest.

8

Moriba, Pedri, Dest, Mingueza, Araujo, Fati. Będzie z nich pociecha na lata.

1

@Deeespacito Chyba w szpitalu w Fifę.

6

@PatrychoO A się zagapił na jej dupsko, niczym ja ostatnio w Biedronce na tyłek ekspedientki :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?