@RomanHoffer Ojciec zaczął łysieć przed 30, a siwieć gdzieś w wieku 40 lat. Bratu zakola zaczęły się robić gdzieś w wieku 22 lat, a siwieć zaczął przed 30. U mnie na razie wszystko jest w porządku, ale też myślę, że kiedyś zacznę siwieć lub łysieć, ale da się z tym wyglądać dobrze.
@AmigoBlancos Jak Atalanta przejdzie dalej to jest potrzebny, a jak Real awansuje to jest niepotrzebny. W 1/4 jak Real odpadnie, to znowu będzie potrzebny.
@PatrykBarcelona Czy mi się wydaję czy Ty właśnie znalazłeś sposób na wyłudzanie poleceń :D Ja już za te polecenia kupiłem nowy samochód i spłaciłem kredyt na mieszkanie.
@busquets5 Tylko mi nie pisz o Hajto, bo on ma takie pojęcie jak żule z pod budki z piwem. No, może mieć większe, ale nastolatki którzy piszą wysrywy pod wpływem chwili nie mają 1/30 tej wiedzy, a tutaj i na każdym forum jest tego pełno.
@busquets5 Chłop grał w piłkę na światowym poziomie i wiele razy się bardzo dobrze wypowiadał. Na pewno ma większą wiedzę niż grupa nastolatków La Rambli z młodzieńczym buntem, która zwalnia trenera po kilku spotkaniach.
Nie ma co się pastwić i wyśmiewać poszczególnych zawodników. Zresztą to nie są opinie, a zwykłe fakty. Jak już nawet Legenda piłkarska, która ma nieporównywalnie większa wiedzę o tym sporcie od nas czy dziennikarzy wypowiada się negatywnie o danym zawodniku, to z tym już nie ma co dyskutować. Podobał mi się Griezmann w Atletico i we Francji na EURO 2016. Później już jednak mniej ,doszła do tego pajacerka z naszym zawodnikiem na jakimś głupim filmiku, a i tak rok później przyszedł... Jak się nie ma argumentów obronnych dla zawodnika, to się go nie broni i tyle.
@cat_r37 Za to w lidze Urus ma statystyki lepsze niż Francuz we wszystkich rozgrywkach razem, a chcesz może porównać Griezmanna drugi sezon do drugiego sezonu Suareza? Chyba nie... Francuz nie wykręci w 3 sezony gry u nas takich statystuk jak Urugwajczyk w sezonie 2015 2016.
@cat_r37 Ok. Niech Ci będzie. Obecne suche statystyki są i tak słabsze od tych, które miał Neymar uczący się dopiero Europejskiej piłki u nas. On miał 15 goli i 15 asyst i rozegrał mniej więcej tyle samo minut, co Griezmann ma obecnie (bo miał kontuzje). Pierwszy sezon Neymara był uważany za przeciętny pod względem statystyk, a Francuza statystyki są uważane za dobre...
@myscooter Grupka osób twierdziła, że będzie powtórka z Camp Nou i 8-2 w dwumeczu. Dalej uważam, że pierwszy mecz to była klęska, ale większy niesmak i rozgoryczenie czułem po przegrywaniu wygranych dwumeczów, gdzie w pierwszym meczu mamy 4-1 lub 3-0 lub też po takim laniu jakim zaserwował nam Bayern w 2013 czy 2020. Gdybyśmy zagrali takie 45 minut w rewanżach z Romą i Liverpoolem jak wczoraj z PSG, to nie byłoby tych kompromitacji, a Romę byśmy ograli, a z Liverpoolem byśmy przegrali takim wynikiem, który i tak by nam dawał awans.
@myscooter PSG w pierwszej połowie było przytłoczone. Może mieli Flashbacki z 6-1 (Nie mam pojęcia) ale Barca zagrała też bardzo dobre 45 minut. Porównując do pierwszego spotkania, to dwie różne drużyny. Szkoda, że już w drugiej połowie, tak nie zagrali.
@neeed No, to idź spać jak chcesz. Praktycznie żaden trener po 8-2 z Bayernem by Ci tutaj nie przyszedł, bo było bagno, a Koeman Barcę jednak trochę z tego bagna oczyścił. Ty widzę należysz do tej grupy wiecznie niezadowolonych. Włączysz YouTube i wspominasz czasy Barcelony z czasów Guardioli czy Enrique i liczysz że tak będzie teraz.
@neeed Równie dobrze mogę napisać, że gdyby nie było Koemana, to o nic byśmy w tym sezonie nie walczyli. Najwyżej o PK, ale też mógłby się skończyć na Sevilli lub jeszcze wcześniej na Granadzie. Koeman zostawił ułożoną przez siebie drużynę Holandii na będąca w kryzysie Barcelonę i za to ma mój szacunek.
@Rewolucja123 Tamten sezon w lidze miał dość przeciętny, bo dobrze pamiętam, ale LM grywał koncerty i tego nikt mu nie odmówi. MVP Finału LM ( moim zdaniem wspólnie z Ivanem)
@Rewolucja123 Mam sprawdzać 50 twoich ostatnich analiz i czytać jeszcze raz te wypociny? Wybacz mi, ale mam lepsze rzeczy do roboty. Fakty są takie, że masz "swoich" zawodników i tyle. Chwalisz zawodnika za prawie dobre zagranie, a innego za dobre zagranie już nie. Obiecuję, że następnym razem jak jeszcze kiedyś będzie mi się chciało przeczytać twoja analizę i znajdę coś takiego to zrobię screena.
2
@MarcelNJ11 A dalej gra na takim poziomie, co zawodnicy dużo młodsi od niego mogą pomarzyć.
1
@RomanHoffer Ojciec zaczął łysieć przed 30, a siwieć gdzieś w wieku 40 lat. Bratu zakola zaczęły się robić gdzieś w wieku 22 lat, a siwieć zaczął przed 30. U mnie na razie wszystko jest w porządku, ale też myślę, że kiedyś zacznę siwieć lub łysieć, ale da się z tym wyglądać dobrze.
0
@JohnnyBarca Wyobraź sobie, że ma mniej niż Vinicius...
2
@Quavosk A jak tradycyjnie i w przyszłym roku, tak samo będzie i oczywiście za 2-3 lata też.
0
@Mr8lack Lub ilość miesięcy w których nie był karany.
2
@AmigoBlancos Jak Atalanta przejdzie dalej to jest potrzebny, a jak Real awansuje to jest niepotrzebny. W 1/4 jak Real odpadnie, to znowu będzie potrzebny.
0
@pax Nie ma takich ludzi. Polacy są nieskazitelni i czyści jak łza, to wy opcja Niemiecka chcecie ich szkalować :D
2
@PatrykBarcelona Czy mi się wydaję czy Ty właśnie znalazłeś sposób na wyłudzanie poleceń :D Ja już za te polecenia kupiłem nowy samochód i spłaciłem kredyt na mieszkanie.
0
@busquets5 Tylko mi nie pisz o Hajto, bo on ma takie pojęcie jak żule z pod budki z piwem. No, może mieć większe, ale nastolatki którzy piszą wysrywy pod wpływem chwili nie mają 1/30 tej wiedzy, a tutaj i na każdym forum jest tego pełno.
2
@FC1899Barca Beznadziejna. Dobrze, że w kolekcji mam te ładne z sezonu 2010 2011, 2014 2015, 2016 2017 i obecnego sezonu.
2
@busquets5 Chłop grał w piłkę na światowym poziomie i wiele razy się bardzo dobrze wypowiadał. Na pewno ma większą wiedzę niż grupa nastolatków La Rambli z młodzieńczym buntem, która zwalnia trenera po kilku spotkaniach.
6
Nie ma co się pastwić i wyśmiewać poszczególnych zawodników. Zresztą to nie są opinie, a zwykłe fakty. Jak już nawet Legenda piłkarska, która ma nieporównywalnie większa wiedzę o tym sporcie od nas czy dziennikarzy wypowiada się negatywnie o danym zawodniku, to z tym już nie ma co dyskutować. Podobał mi się Griezmann w Atletico i we Francji na EURO 2016. Później już jednak mniej ,doszła do tego pajacerka z naszym zawodnikiem na jakimś głupim filmiku, a i tak rok później przyszedł... Jak się nie ma argumentów obronnych dla zawodnika, to się go nie broni i tyle.
1
@Rewolucja123 Gdyby to był zawodnik za 50 mln Euro, to można by było go tłumaczyć i to by był poziom za te pieniadze, ale on przyszedł za ponad 120...
2
@cat_r37 Za to w lidze Urus ma statystyki lepsze niż Francuz we wszystkich rozgrywkach razem, a chcesz może porównać Griezmanna drugi sezon do drugiego sezonu Suareza? Chyba nie... Francuz nie wykręci w 3 sezony gry u nas takich statystuk jak Urugwajczyk w sezonie 2015 2016.
0
@cat_r37 Ok. Niech Ci będzie. Obecne suche statystyki są i tak słabsze od tych, które miał Neymar uczący się dopiero Europejskiej piłki u nas. On miał 15 goli i 15 asyst i rozegrał mniej więcej tyle samo minut, co Griezmann ma obecnie (bo miał kontuzje). Pierwszy sezon Neymara był uważany za przeciętny pod względem statystyk, a Francuza statystyki są uważane za dobre...
1
@cat_r37 Jak już tak, to liczysz... Napisz ile wymienieni zawodnicy grali i za ile pieniędzy przyszli.
0
@Quavosk Ja bym zabezpieczył w takim wypadku i spisał intercyzę :D
1
@Azi To Messi jest głową rodziny i to on ją utrzymuje. Jak będzie chciał zagrać w lidze Rosyjskiej, to bez gadania się przeprowadzają do Rosji :D
0
@Coutinho007 Tą są piłkarze z 2000 rocznika.
0
@Kgorecki2500 To wejdź całkiem na Wikipedię.
6
Na wikipedii ciągle prezydentem Barcy jest połączenie Tuska z Busquetsem...
1
@ShinobiQWE Ja tam czekam na nowego wirusa.
1
@kolo123 I Amen!
0
W tej telewizji naprawdę nic nie leci. Na Polsacie jakaś Biurkeksa, a na TVN 50 twarzy Greya. Wybór jak między Dżumą i cholerą.
1
@myscooter Grupka osób twierdziła, że będzie powtórka z Camp Nou i 8-2 w dwumeczu. Dalej uważam, że pierwszy mecz to była klęska, ale większy niesmak i rozgoryczenie czułem po przegrywaniu wygranych dwumeczów, gdzie w pierwszym meczu mamy 4-1 lub 3-0 lub też po takim laniu jakim zaserwował nam Bayern w 2013 czy 2020. Gdybyśmy zagrali takie 45 minut w rewanżach z Romą i Liverpoolem jak wczoraj z PSG, to nie byłoby tych kompromitacji, a Romę byśmy ograli, a z Liverpoolem byśmy przegrali takim wynikiem, który i tak by nam dawał awans.
0
@myscooter PSG w pierwszej połowie było przytłoczone. Może mieli Flashbacki z 6-1 (Nie mam pojęcia) ale Barca zagrała też bardzo dobre 45 minut. Porównując do pierwszego spotkania, to dwie różne drużyny. Szkoda, że już w drugiej połowie, tak nie zagrali.
2
@neeed No, to idź spać jak chcesz. Praktycznie żaden trener po 8-2 z Bayernem by Ci tutaj nie przyszedł, bo było bagno, a Koeman Barcę jednak trochę z tego bagna oczyścił. Ty widzę należysz do tej grupy wiecznie niezadowolonych. Włączysz YouTube i wspominasz czasy Barcelony z czasów Guardioli czy Enrique i liczysz że tak będzie teraz.
2
@neeed Równie dobrze mogę napisać, że gdyby nie było Koemana, to o nic byśmy w tym sezonie nie walczyli. Najwyżej o PK, ale też mógłby się skończyć na Sevilli lub jeszcze wcześniej na Granadzie. Koeman zostawił ułożoną przez siebie drużynę Holandii na będąca w kryzysie Barcelonę i za to ma mój szacunek.
1
@Rewolucja123 Tamten sezon w lidze miał dość przeciętny, bo dobrze pamiętam, ale LM grywał koncerty i tego nikt mu nie odmówi. MVP Finału LM ( moim zdaniem wspólnie z Ivanem)
9
@Rewolucja123 Mam sprawdzać 50 twoich ostatnich analiz i czytać jeszcze raz te wypociny? Wybacz mi, ale mam lepsze rzeczy do roboty. Fakty są takie, że masz "swoich" zawodników i tyle. Chwalisz zawodnika za prawie dobre zagranie, a innego za dobre zagranie już nie. Obiecuję, że następnym razem jak jeszcze kiedyś będzie mi się chciało przeczytać twoja analizę i znajdę coś takiego to zrobię screena.