0

@Barca1992 Może polityka i jest zmieszana z pilką, ale nie każdy piłkarz musi się nią interesować.

13

@JarekS To Ty mieszasz do tego politykę i Tobie podobni. Lewandowski zasłużył na to odznaczenie, bo to żywa/grająca Legenda Polskiej piłki i banda wiecznie niezadowolonych ludzi tego nie zmieni.

13

@busquets5 Ja bym taki Order przyjął nawet od Komorowskiego. Nie ważne z czyjej ręki to i tak zaszczyt dostać takie odznaczenie.

1

@koziar Z całym szacunkiem Rummenigge i Beckenbauer, ale czy wam sufit na łeb nie spadł? Hahaha.

2

@Janiama I jak tam chłopie zdrowie? Wracaj szybko do formy!

3

@CatalanDream Ciężko żeby dostała coś na co nigdy nie zasłużyła i nie zasłuży od jakiegokolwiek Prezydenta, który rządził tym krajem, co najwyżej może dostać nagrodę za najgłupszy wpis.

0

@Nano22 No i tak w nieskończoność. Rok 2028 45 mln przypadek w Polsce. Niektórzy już mieli COVID 8-9 raz. Większość firm splajtowało i bezrobocie jest jakieś 20 razy większe niż w 2021.

2

@neeed Coutinho jest być może nie wypałem, ale nie takim jak Belg. Chłopina to wtopa Realu i żaden Griezmann, Coutinho i Dembele nie mogą się z nim równać. Nawet pod względem kontuzji młodszemu z Francuzów brakuje do Belga sporo, bo jednak ponad 40 spotkań rozegrał w drugim sezonie i dał nam SPH wyśmienitym strzałem.

1

@Kapitan_SW Nie bez powodu jest określany mianem najlepszego Hiszpańskiego pomocnika obok Xaviego czy Iniesty.

3

@xBoMBoWiECx Serio wybrałbyś wtedy Komorowskiego?

0

@Bobo25 Ale on nie pisał o tym, co jest tutaj.

10

@kamiVeB A gdyby Atletico nie strzeliło bramki, to by było z Alaves 0-0. Również Real by przegrał gdyby nie strzelił z Celtą 3 bramek. Takie bzdury można pisać w nieskończoność.

2

@Coutinho007 W ataku to nie ma porównania z większym szczęściem zamiast 3 bramek miałby już u nas 6 w tym sezonie. W grze defensywnej tez wydaje się lepszy, a ma 20 lat i może się w tym aspekcie jeszcze poprawić. Chłop zalicza więcej kluczowych podań w 6 spotkań niż Semedo przez cały sezon. Z Portugalczykiem wiązałem wiekszę nadzieję, bo początek u nas miał obiecujący, ale to było tylko tyle. Dobrze, że się go udało sprzedać za dobre pieniądze, bo wydaje mi się, że pograłby u nas jeszcze 1 sezon i odszedłby za jakieś śmieszne 8-10 mln. Między lewą obrona i prawą od odejścia Alvesa była przepaść na korzyść Alby, bo jak lewa flanka śmigała, tak prawej praktycznie w ogóle nie było.

20

@kamiVeB Nie dziwię się jak Kowal będzie uważał, że gdyby nie Ter Stegen to by było 7-6 dla Sociedad lub remis 6-6. Chłop ogląda mecze pod wpływem lub na kacu i gada bzdury. Kiedyś się dużo mądrzej wypowiadał.

12

@DawidekFCB Na pewno ma sporo większy potencjał niż Semedo, który w wieku 26-27 lat nie uczynił żadnego progresu w grze i był przepłacony.

0

@JimMorrisonFCB No, to napisz mi też na pw jak to było, bo również jestem ciekawy :D

0

@JimMorrisonFCB Zastanawia mnie czy ktoś kiedy walnął, taką głupotę czy jak? Bo, chyba coś przegapiłem :D

0

@FCBurza Semedo strzelił 2 bramki przez cały pobyt u nas :D

0

@AdamS9882 Mam nadzieję, że ta wpadka z Cadizem nie będzie kluczowa w walce o tytuł i wygramy wszystko do końca.

0

Atletico klasyczne 1-0, ale ten minimalizm też ich wreszcie dopadnie. Nie da się wszystkich spotkań w ten sposób wygrywać.

1

@Matan_Zajcev Też jestem zaskoczony, bo to było partidazo w wykonaniu naszych.

9

@Encore @kcule14 No, zgadza się, ale żaden z nich nie ma połowy goli tą słabsza nogą. U Francuza widać jakby w ogóle nie miał słabszej nawet odrobinę.

10

Imponuje mi ta skuteczność obu nóg Dembele. Chyba nie ma aktualnie na świecie zawodnika, który ma dwie nogi na takim samym poziomie. Francuz gdyby miał łeb na karku i mniej tych kontuzji, to naprawdę byłby kozakiem. Można gdybać, ale chłop ma ogromny potencjał, a jest niestety zaliczany do niezbyt trafionych transferów. On z tej trójki za grube miliony ma największe szanse się spłacić.

1

@busquets5 U Haalanda nie ma takiego czegoś jak całokształt kariery, bo chłopak ma 20 lat. Lewandowski to fenomen on ma prawie 33 lata i jeszcze nie powiedział ostatniego słowa i nie widać, żeby miał obniżyć loty. Suarez po 30 niesamowicie obniżył poziom. Już widać było w sezonie 2017 2018, że to nie jest ten Luisito, co wcześniej. Lewy to typ takiego zawodnika jak CR. Trening, trening i jeszcze raz trening. Suarez niestety nie jest typem takiego zawodnika. Pogra jeszcze sezon w Europie i zakończy Europejską karierę. Chociaż i tak jego słaby sezon 2019 2020 był lepszy niż obecny Griezmanna, co mnie bardzo boli.

4

@Chaoss 3 sezony i łyknie ten rekord.

1

@clyde Lepiej być mniej znany niż się rzucać w oczy. Jestem tu prawie 7 lat(założenie konta, bo tak to byłem tu dużo wcześniej przed kontem) i pamietają mnie użytkownicy, którzy zostali pobanowani przed tymi o których wspominałaś, ale oni wznosili dużo wyższy poziom do dyskusji i można się było z nimi wymieniać wiedzą, a o tych co wspominasz to szydera i głupota.

0

@Pawlak1992 Wątpię, że w 2017 i 2014 Bayernowi i Borussi brakowało jednej bramki do wyeliminowania ich.

1

@KacperVEB Pomimo ostatnich klęsk w LM. Barca ma i tak większe szanse na LM niż Argentyna na Copa America, a o MŚ już nawet nie ma co pisać, bo to jest poza ich zasięgiem zdecydowanie.

2

@barcelonaLM Kilka centymetrów niżej i nie miałby oka.

1

@Getek 225 tyś Euro, a 20 mln Euro? Przecież to złodziejstwo w biały dzień.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?