0

Bał to bym się Hiszpanii z lat 2008-2012. Obecnej Hiszpanii się w ogóle nie boję. Obecna Hiszpania nie ma startu do tamtej. Wiadomo cały czas to silny przeciwnik, ale tamta drużyna miażdżyła wszystkich i wygrywała wszytko.

1

@norbi77 Ja miałem z kilkanaście lat może 13-14 i też już ten mecz coraz słabiej pamiętam i muszę sobie przypominać. Wiem, że ten pierwszy mecz z Chelsea oglądałem z bratem i tatą, a szukaliśmy tego meczu w internecie z godzinę. Gdyby on był normalnie w TVP, to byłby byłby równie kontrowersyjny, co rewanż. @MeMyselfAndI Ten mecz był kilkanaście lat temu. Uwierz mi, że w ostatnich 2-3 latach były równie kontrowersyjne mecze, a ciągle jest wspominany ten z 2009...

6

Ja tam do Indianów, murzynków czy Azjatów nic nie mam. Śmieszy mnie tylko ta chora poprawność polityczna i wszędzie wrzucanie rasizmu. Czasy Hitlerowskie się dawno skończyły i tyle. Ja bym się nie obraził gdyby mnie ktoś nazwał białasem.

2

@Krycha1899 Valverde trochę przystopował, a robił duże postępy i nawet tutaj pisali, że woleli by go za De Jonga. Asensio od ponad 2 lat gra piach i z ławki wygląda najlepiej. Vinicius to taki sam 18 letni młody talent jak przychodził i jego sezony są bez progresu i regresu. Nadzieję można wiązać z Rodrygo, ale on jest niżej w hierarchi niż Vinicius, a to mu nie pomaga, bo gra za mniej. Mendy to nie jest młodzieniaszek, a transfer na już. Choćbym był kibicem Realu nie potrafiłbym wskazać super młodych utalentowanych zawodników, którzy robią postępy w wyjściowym składzie. U nas by to wyglądało jeszcze lepiej gdyby Ansu nie doznał tej pechowej kontuzji, to jest bardzo dobry sezon pod względem wykazywania się młodzieży.

8

@tbas Zależy jaka. Młoda, błyskotliwa, atrakcyjna pani Doktor świeżo po studiach czy emerytowana 100kg Helga z 165 cm wzrostu :D

4

@Bobo25 To samo można powiedzieć o twoim nicku jak już się, tak czepiasz nicków. Nie mogę słuchać tych lamentów kibiców Realu na sędziów, skoro oni w ostatnich 5 latach wychodzili u nich przeważnie z korzyścią. Cyrki były i są nawet jak jest VAR.

2

@FC1899Barca To jest dramat tego zawodnika, ale śmieszne jest, to że fachowcy, którzy zajmują się takim klubem dopiero po ponad roku wiedzą, co dolega zawodnikowi. Teraz u nas z Fatim jest podobnie. Za co oni takie pieniądze dostają? Szary Kowalski dostanie upomnienie w pracy za błąd lub może wylecieć z pracy, a oni bezkarnie niszczą zawodnikowi karierę.

3

@norbi77 A niech wspominają i niech nie zapominają, że to był dwumecz i w pierwszym meczu sędzia nas ładnie oskubał. Poza tym mecz był prawie 12 lat temu. Kuzyn mi ostatnio przypomniał o tym meczu. Ja mu mówię "Chłopcze, co ty możesz o tym wiedzieć jak miałeś 2 lata i w pieluchy robiłeś.":D

7

@norbi77 Siatkówka z Villarreal i brak 2 karnych. Remis 1-1. 2 faule z rzędu na Suarezie i Neymarze w polu karnym. 1-1 z Sociedad. Z Malagą widmo spalony Gomesa i Pique okradziony z gola. Wynik 0-0. Conajmniej 8 pkt zabranych.

22

@DonMatteo901 To był ogólnie sezon kabaret w lidze. Sporo pkt potraciliśmy przez nieuzasadnione decyzję arbitrów. Te 2 pkt z Betisem, to tylko wierzchołek góry lodowej chorych decyzji. Piłka pół metra przekracza linie bramkową i nie ma gola...

5

To niech Real zacznie planować przyszłość, bo nie zapowiada się obiecująco i AS tym bardziej tym powinien się zająć.

1

@AlexDark00 Małysz nie miał po 30 takich sukcesów jak Stoch. Nie ma sensu ich porównywać. Oczywiście z szacunkiem do Adama.

4

Ale molestują Stocha, co nie wyszło i dlaczego nie wyszło... Chłop ma 34 lata. Chciałbym zobaczyć poza Żyłą skoczka, który w takim wieku, tak śmigał.

0

@FCBMati10 Jego forma drastycznie spadła w dół. Sam myślałem, że z 6 konkursów wygra i będzie miał Złoto na MŚ na którejś skoczni.

0

Gaiger w tym sezonie świetnie sobie radził na turniejach. Może nie był, tak dobry w PŚ jak Granerud, ale psychicznie wytrzymywał w najważniejszych skokach. Norwega trochę załatwił koronawirus, ale i tak na MŚ nic by nie zdobył.

1

@PershingFanatykLMFCB Trener by chyba łeb ukręcił, gdyby jakiś zawodnik, tak zrobił i przy okazji out z klubu.

1

Dobrze, że Granerud bezpiecznie wylądował, bo wywalenie się z Planicy jest bardzo niebezpieczne.

0

@AV0CAD0 Twój komentarz o Kroosie i Ramosie również.

1

@AV0CAD0 Asensio.

0

Co ten Pavlovcic odwalił?

2

@AV0CAD0 Kroos xd Ramos xddd

52

@Bykunn Twoje poglądy nie stały obok logiki.

0

@Yosemite A w drugim meczu go zniszczy.

0

@MeMyselfAndI Po tym, co Ci zostawił @Bartek22 dalej Ci się chce szczekać?

0

@MasnyTed Barcelona nie jest w tak tragicznej sytuacji o jakiej piszą Madryckie dzienniki i sprowadzą Haalanda, a Real kupi Mbappe, ale przez następne kilka lat nie kupią nikogo, chyba że sprzedadzą 3/4 składu, to kupią następnych zawodników. Real gdyby nie miał słabych finansów, to by 2-3 lata temu sypnął za Mbappe 250 mln i by go sprowadził. Gdyby w Barcelonie było aż, tak źle to by było zdecydowanie o tym głośniej.

0

@MasnyTed Na pewno mają nie lepszą, bo kupują szrot + remont stadionu, który kosztował mnóstwo kasy. Realu nie stać na nic i rozglądają się za Alabami i innymi zawodnikami, którzy w lato będą bez klubu. Mbappe może i przyjdzie, ale będą musieli 3/4 składu sprzedać.

0

@mekston Nie ma szans na samego Mbappe, a ty piszesz dodatkowo o Haalandzie... Real niby jest w lepszej kondycji finansowej, a z tego, co pisze Madryckie brukowce sporo lepszej, a tak nie do końca, bo oni mogą mieć gorszą sytuacje niż my.

1

@tobiasson92 W 2017 roku umierało najwięcej ludzi.

0

@maroon Ja wiem jak było, bo 3 lata temu pojawił się u nich nowy pies i tamtego psa olali. Gdyby weterynarz zobaczył tego psa, to by go jeszcze uśpił tego samego dnia, żeby się biedaczek nie męczył. Ten pies wygląda jak z jakiegoś horroru i nie ma mowy, żeby weterynarz odmówił uśpienia, gdyby to zrobił to miałby problemy. Widziałem różne schorowane psy, ale takiego jeszcze nigdy. Poza tym znam tych ludzi i wiem, że to banda buraków.

0

Marca odpłynęła Mbappe i Haaland w 1 okienku? Musieliby sprzedać 3/4 kadry, a i to by nie starczyło.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?