@mat32 Tak. Niech ludzie umierają na nowotwory, wylewy/zawały i inne dużo groźniejsze choroby niż Covid, bo od ponad roku liczy się tylko jedna choroba.
@LuisSalvano No, dobra, ale na zdrowy punkt widzenia, to po co Ci Neymar? On już nie jest tym samym zawodnikiem, co od nas odchodził i ma problem z rozegraniem 30 spotkań w sezonie. I do tego dochodzi jego wiek.
@Ansufati123 Nie ma szans na Pique. Gość już zagrał po przerwie z PSG od pierwszej minuty i był jednym z najsłabszych zawodników. Mamy 3 ŚO zdrowych i może zagramy Minguezą Araujo Lengletem naraz.
@ElKamil Sędziowie na pewno się przyczynili do wygrania 1 LM przez Real, ale Real miał w tamtych latach może nie lepszy skład, ale lepszą pomoc. Kiedy my męczyliśmy się przez tamte sezony z Rakiticem i Busquetsem oni mieli Modrica, Kroosa czy Casemiro. A u nas Messi odwalał robotę pomocy i swoje w ataku.
@AmigoBlancos 2-1 u siebie im nic nie daje. Borussia strzela gola w rewanżu i City posrane, tak jak zawsze. Oni zawsze mają szczęście w losowaniach, a nie potrafią tego wykorzystać. Real miał bardzo łatwa drabinkę 5 lat temu w LM, a to wykorzystali, a City ma tak co sezon i tak odpadają.
City odpadnie z BVB lub najpóźniej w Półfinale. Nie ma takiej opcji, żeby doszli do Finału. Prędzej, tak słaby Real tam zagra. Błękitny Manchester odpadał z dobrymi ekipami, ale nie z ekipami z TOP. Jutro Bayern zje PSG nawet bez Lewego.
14
@mat32 Tak. Niech ludzie umierają na nowotwory, wylewy/zawały i inne dużo groźniejsze choroby niż Covid, bo od ponad roku liczy się tylko jedna choroba.
0
@LuisSalvano No, dobra, ale na zdrowy punkt widzenia, to po co Ci Neymar? On już nie jest tym samym zawodnikiem, co od nas odchodził i ma problem z rozegraniem 30 spotkań w sezonie. I do tego dochodzi jego wiek.
2
@Encore Raczej 29 latka za 24 latka, ale też nie ma korzyści, bo w Lutym już stuknie 30, a wszyscy wiedzą jak to u Brazylijczyków wygląda.
0
@Kamiloza91 To Real doszedł już do Półfinału? Jeszcze jest rewanż.
3
@busquets5 Tak, samo u nas jest z Albą czy było z Suarezem.
2
@Ansufati123 Nie ma szans na Pique. Gość już zagrał po przerwie z PSG od pierwszej minuty i był jednym z najsłabszych zawodników. Mamy 3 ŚO zdrowych i może zagramy Minguezą Araujo Lengletem naraz.
1
@MaxiLopez_84 Gdyby był 3 sezony to Liverpool nie wygrałby LM, a później PL.
0
@AmigoBlancos Wróci Ramos i Varane to Militao przypomni sobie gdzie jest jego miejsce. Chłop to nie jest piłkarz na Real.
1
@ElKamil Sędziowie na pewno się przyczynili do wygrania 1 LM przez Real, ale Real miał w tamtych latach może nie lepszy skład, ale lepszą pomoc. Kiedy my męczyliśmy się przez tamte sezony z Rakiticem i Busquetsem oni mieli Modrica, Kroosa czy Casemiro. A u nas Messi odwalał robotę pomocy i swoje w ataku.
2
@Encore A Messi za plecami miał właśnie to "legendarne" trio i to jeszcze w starciu z Liverpoolem. Ziom.
2
@Encore Wątpię że tak samo by to funkcjonowało, gdyby za plecami zamiast CKM miał Rakitica, Busquetsa czy Vidala.
0
@David_Beckham Messi Suarez Neymar tutaj nie ma żadnej dyskusji. Messi w czasach Eto Roniego był młokosem i nie pokazał jeszcze 1/3 tego, co potrafi.
1
@norbi77 Jak Real przegra z nami, to raczej Liga pozamiatana i wszystkie siły na LM.
1
@Ronaldinho10VB Chyba Cię fantazja poniosła z Sevilla oba mecze wygrał.
1
@Encore 8 lat temu nikt go nawet nie znał.
1
@pawello10 Real w tym sezonie nie wygra nic. 1 dobry mecz na 10 o niczym nie świadczy. Nie znasz się na piłce, bo panikujesz jak 10 latek.
0
@AmigoBlancos 2-1 u siebie im nic nie daje. Borussia strzela gola w rewanżu i City posrane, tak jak zawsze. Oni zawsze mają szczęście w losowaniach, a nie potrafią tego wykorzystać. Real miał bardzo łatwa drabinkę 5 lat temu w LM, a to wykorzystali, a City ma tak co sezon i tak odpadają.
0
@Encore Intuicja mi tak podpowiada. Gdyby się trafiło inaczej to by był cud.
0
@pawello10 Widocznie nie znasz się na piłce lub za młody jesteś, ale to nie twoja wina.
0
City odpadnie z BVB lub najpóźniej w Półfinale. Nie ma takiej opcji, żeby doszli do Finału. Prędzej, tak słaby Real tam zagra. Błękitny Manchester odpadał z dobrymi ekipami, ale nie z ekipami z TOP. Jutro Bayern zje PSG nawet bez Lewego.
0
@jeyx77x No, to się pomyliłem o prawie 2 miesiące.
0
Vinicius strzelił w tym sezonie 1 bramkę więcej niż Fati, którego nie ma od ponad 4 miesięcy.
0
@Mathoue Obaj są średni.
12
Vinicius się już wystrzelał na 3-4 lata.
1
@tristan87 Jak nie? Antonela Messi z domu Rokuzo.
0
@KmN Z taką obroną? Wątpię.
2
@mat32 Lina należy do pola karnego i karny musiał być.
2
Jak mówimy o karnym po ręce Alby, to gdzie karny na Sergino Descie tuż w polu karnym?
0
@VamosDeJong A ja wolę cytat "Miałeś chamie złoty róg."
0
@Rewolucja123 To nie jest Messi z sezonów gdzie walił non stop, tak jak w 2011-2013 czy 2016-2019.