@obiektywny12 Chłopcze... Taki ktoś jak Ty nie jest wstanie mnie nawet obrazić. Szczerze mnie nie interesuje sens twojego nicku jak i cały Ty. Już wielu tutaj było takich jak Ty i nic nie zadziałali. Najwyżej możesz do nich dołączyć.
@ProMILs No, ale w ten zawód nie jest za przyjemny, bo pracuje się ustami i innymi częściami ciała. Ja to bym nie chciał, żeby mnie jakiś bogaty gej dotykał.
@obiektywny12 Z Realu to ani sportowo, ani finansowo. Jak Real ma go kupić skoro ich nie stać, żeby dać głupią podwyżkę Ramosowi? Barcelonę aktualnie nie stać, ale czy Real stać? Wątpię :)
@Janiama A jak Griezmann i Coutinho zgodzą się odejść po tym sezonie. No i oczywiście Umtiti, który dostaje ogromny szmal za nie granie od 2 lat? Przecież tacy zawodnicy nie powinni dostawać połowy tego, co zarabiają. W przypadku czarnoskórego Francuza, to nawet 1/3.
@tristan87 Dzisiaj już przynajmniej mogę normalnie chodzić. Jeszcze boli, ale czuję, że po Świętach będzie już normalnie. Już kierownik do mnie dzwonił i mówił, żebym się nie spieszył i wrócił w 100% zdrowy. @deszczyk89 2 lata temu miałem dużo gorzej, bo mnie zawiało. Gdyby nie dziewczyna to bym prawdopodobnie do toalety próbował wstawać z 2 godz.
@Arn3th BVB to Janusze biznesu i raczej tak zrobią. Prawie to samo było z Lewym, ale tam nie dostali za niego grosza. Mogli z niego zrobić najlepiej zarabiającym piłkarzem klubu, a on zarabiał praktycznie najmniej. Bayern i tak by się po niego zgłosił i nie odszedł by za free.
@PershingFanatykLMFCB Nie pieprzy. Piłkarze nie grają charytatywnie. Czasy takich zawodników jak Totti się skończyły. Muszą wykorzystać te 15-20 lat kariery, żeby wycisnąć jak najwięcej się da.
Haaland to absolutny fenomen. Niektórzy się mogą śmiać, ale niech mi ktoś poda zawodnika w takim wieku z takim umiejętnościami i liczbami. Może być zawodnik nawet 2-4 lata starszy. Nie licząc Mbappe, to nie ma takiego zawodnika. Taki zawodnik pasuje do każdego klubu. Nieistotne jest to, że jest ma ponad 190 cm wzrostu, to nie jest Fernando Llorente czy Dzeko. On może gra w każdej drużynie na świecie.
@MysticCat Tylko, że komentarze niektórych są tylko usuwane, a niektórzy dostają od razu bana. Ja dostałem za żarciki o skokach narciarskich kobiet, a ktoś inny za wulgarny komentarz do innego użytkownika, tylko usunięty komentarz. Niech wszyscy są równi.
@MysticCat Już wspominałem o tym wczoraj. Może nie ładnie zrobiłem, że wspomniałem nick użytkownika, ale wszyscy widzą jaka jest sytuacja. I tak mój post został usunięty...
@DonMatteo901 No i po co mu to było? Osłabił Real w najbardziej kluczowym momencie. Z Liverpoolem i z nami zagra Militao czy jakiś inny przeciętniak. Dla nas to lepiej, że nie zagra, ale to prawdopodobnie jego ostatnie El Clasico i warto by było go zobaczyć.
0
@patrykzmc2000 Chwila transfery Modrica, Benzemy czy Bale temu zaprzeczają.
0
@kielon93 Skoro Haaland na pensje po Messim nie zasługuje, to z jakiej racji Griezmann ma taką pensje?
1
@kosiarz92 Jakby Francja wygrała, to CR nie miałby żadnego ME.
1
@Ojciec5tkidzieci Szkoda pisać. Najpewniej ją ktoś na Twitterze zgasi jakąś odpowiedzią, ale uważam, że nie jest tego warta.
3
@Roobo Daj sobie z nim spokój. On żyje we własnym świecie.
0
@obiektywny12 Chłopcze... Taki ktoś jak Ty nie jest wstanie mnie nawet obrazić. Szczerze mnie nie interesuje sens twojego nicku jak i cały Ty. Już wielu tutaj było takich jak Ty i nic nie zadziałali. Najwyżej możesz do nich dołączyć.
1
@obiektywny12 Ja zakompleksiony może i jestem, ale się z tym nie ukrywam, tak jak Ty udając obiektywnego.
0
@ProMILs No, ale w ten zawód nie jest za przyjemny, bo pracuje się ustami i innymi częściami ciała. Ja to bym nie chciał, żeby mnie jakiś bogaty gej dotykał.
2
@obiektywny12 No, to żeś odpłynął panie Obiektywny.
0
@obiektywny12 Z Realu to ani sportowo, ani finansowo. Jak Real ma go kupić skoro ich nie stać, żeby dać głupią podwyżkę Ramosowi? Barcelonę aktualnie nie stać, ale czy Real stać? Wątpię :)
6
@obiektywny12 Po co rozmawiają z Perezem o transferze Haalanda do Barcy?
0
@FCB24 Ty mnie w tym momencie obrażasz, a ja to biorę na śmiech.
1
@Janiama Mam nadzieję, że Laporta posprząta ten syf i znajdzie jakieś rozwiązanie.
3
@Janiama A jak Griezmann i Coutinho zgodzą się odejść po tym sezonie. No i oczywiście Umtiti, który dostaje ogromny szmal za nie granie od 2 lat? Przecież tacy zawodnicy nie powinni dostawać połowy tego, co zarabiają. W przypadku czarnoskórego Francuza, to nawet 1/3.
2
@LS Lepszy dzisiaj widziałem o Harrym Kane, że to najbardziej kompletna 9 na świecie.
24
@BarcaInfo Ten sposób kiedy chcesz się odegrać, ale coś Ci nie wychodzi :D
0
@tristan87 Dzisiaj już przynajmniej mogę normalnie chodzić. Jeszcze boli, ale czuję, że po Świętach będzie już normalnie. Już kierownik do mnie dzwonił i mówił, żebym się nie spieszył i wrócił w 100% zdrowy. @deszczyk89 2 lata temu miałem dużo gorzej, bo mnie zawiało. Gdyby nie dziewczyna to bym prawdopodobnie do toalety próbował wstawać z 2 godz.
0
@Arn3th BVB to Janusze biznesu i raczej tak zrobią. Prawie to samo było z Lewym, ale tam nie dostali za niego grosza. Mogli z niego zrobić najlepiej zarabiającym piłkarzem klubu, a on zarabiał praktycznie najmniej. Bayern i tak by się po niego zgłosił i nie odszedł by za free.
1
@FCB24 Wtedy się zapytam czy w domu wszyscy zdrowi.
0
@PershingFanatykLMFCB Nie pieprzy. Piłkarze nie grają charytatywnie. Czasy takich zawodników jak Totti się skończyły. Muszą wykorzystać te 15-20 lat kariery, żeby wycisnąć jak najwięcej się da.
2
Haaland to absolutny fenomen. Niektórzy się mogą śmiać, ale niech mi ktoś poda zawodnika w takim wieku z takim umiejętnościami i liczbami. Może być zawodnik nawet 2-4 lata starszy. Nie licząc Mbappe, to nie ma takiego zawodnika. Taki zawodnik pasuje do każdego klubu. Nieistotne jest to, że jest ma ponad 190 cm wzrostu, to nie jest Fernando Llorente czy Dzeko. On może gra w każdej drużynie na świecie.
0
@MysticCat Tylko, że komentarze niektórych są tylko usuwane, a niektórzy dostają od razu bana. Ja dostałem za żarciki o skokach narciarskich kobiet, a ktoś inny za wulgarny komentarz do innego użytkownika, tylko usunięty komentarz. Niech wszyscy są równi.
1
@MysticCat Już wspominałem o tym wczoraj. Może nie ładnie zrobiłem, że wspomniałem nick użytkownika, ale wszyscy widzą jaka jest sytuacja. I tak mój post został usunięty...
0
@FCB24 Najbardziej kompletny napastnik na świecie? Hahaha. Prima Aprilis? Wyszło Ci to.
0
@Ronnie1992 Gdzie się Camp Nou rozpada?
5
@JarekS Też mam do niego zaufanie. Powierzyłbym mu swojego psa do opieki na cały dzień. Nikomu innemu bym na to nie pozwolił.
0
@Rewolucja123 Wpływ miało, to że z obecnym zdrowiem w ogóle pojechał na kadrę.
2
@NaFazieHitman Ty się nie bój nie znasz możliwości wujka Laporty.
0
@DonMatteo901 No i po co mu to było? Osłabił Real w najbardziej kluczowym momencie. Z Liverpoolem i z nami zagra Militao czy jakiś inny przeciętniak. Dla nas to lepiej, że nie zagra, ale to prawdopodobnie jego ostatnie El Clasico i warto by było go zobaczyć.
0
@Ghotti Też się zgodzę, że Auba idealnie pasował do Realu.