0

@Mathew86 Chyba dopiero w 2013 Neymar wchodził na ten poziom, bo w lidze farmerów ciężko cokolwiek było wywnioskować.

3

@DonMatteo901 Nazwisko Winnick chyba wzięło się od wina im starsze tym lepsze.

1

@AmigoBlancos A chcieliście go jako następce Ramosa.

1

@tomek8756 Lepiej mieć za autorytet starego komucha?

2

@puyol_presidend5 On już od lat 70 nosi perukę. Kosmetyki, makijaże i inne cuda. Lepiej się zestarzeć uczciwie niz robić z siebie to, co Połomski.

0

@Barca_Big_Moment Również zachęcam jak ktoś chce poczytać fantasy. @Encore Poczytaj sobie.

3

@Vebrol Z taką kasą kiedyś musieli się razem tam znaleźć. Ostatnio PSG Finał, a tak to oba kluby poza tym i poprzedni sezonem cały czas 1/8 i 1/4, to było za mało jak na ich możliwości.

0

@Masti_Real_Madryt No, racja z tym Kroosem i Modricem, bo oni przeżywają 2 Chorwat nawet 3 młodość, ale nie wiadomo, co bedzię w przyszłym sezonie, bo oni już swoje lata mają.

0

@LeoMessiah Bojan to już raczej prehistoria. Zaglądając trochę bliżej tych czasów to liczyłem na Munira, Sandro, Adame Traore i Sampera. No i oczywiście Halilovic.

1

@Barca_Big_Moment Ja Ci pisze realistycznie jakby to wyglądało, a Ty piszesz fantasty. Dominacja środka pola Guardioli by nic nie dała. Już kiedyś Real jak trenował Bayern pokazał mu ile znaczy w tym meczu środek pola, a o Liverpoolu, Totkach czy Lyonie w Lidze Mistrzów już nie wspomnę. Guardiola to świetny fachowiec, a City to bardzo dobry klub, ale oni jak nie ograli w tamtym czasie Lyonu, to o Bayernie nie było, co nawet marzyć, bo nie mieli do nich startu. Fajnie, że się rozpisałeś, ale to trochę szkoda klawiatury czy baterii w telefonie, bo to praktycznie lanie wody. City było przy Bayernie kruche jak fajans. Barcę by ograli w tamtym czasie, ale nie Bayern.

0

@Barca_Big_Moment Tak, sobie to tłumacz. City by w tamtym momencie może nie przerneło 8-2, tak jak my, ale z 3-0 by przegrali. Bayern w tamtym momencie mógłby zostać spowolniony, ale nie zatrzymany.

0

@dniel Eee tam... Ja jestem w podobnym wieku i nie widzę się za 2 lata chociaż z siwym włosem. No, chyba że znajdę sobie kobietę i mnie do tego doprowadzi.

1

@Dertinho Spuszczają się, bo po 3 latach udało mu się strzelić nie po dośrodkowaniu czy po rykoszecie.

0

@AmigoBlancos Morientes ten wypychany zawodnik wywalił swój klub coś mi się wydaje...

1

@maroon Raczej to i to, bo jednak ktoś te filmiki nagrywa i robi je coraz głupsze. Oczywiście nie można winić tylko nagrywającego, bo oglądający go tym nakręcają.

3

@AmigoBlancos Bardziej bym, tak określił mecz z Romą, gdzie to był klub z conajmniej 2 półek niżej niż Barca. Myśleli może, że 4-1 z pierwszego meczu to już dwumecz rozstrzygnięty. Liverpool to już był sporo lepszy zespół niż Roma, ale tutaj pierwsza połowa była dużo lepsza niż cały drugi mecz z Romą i mieliśmy szansę rozstrzygnąć losy dwumeczu w pierwszej połowie. W drugiej połowie to psycha siadła i zaczęło się czekanie na niewiadomo co.

4

@AmigoBlancos U nas w ostatnich 3-4 latach tego jednoczenia się było za mało.

25

@zodiak_10 Jak nie wpier*dol to tym powinny się zająć odpowiednie służby i wlepić mu taką karę, żeby się nie pozbierał, bo to już jest przesada. Słyszałem o tym typku i zbija na takich głupotach kokosy. Można nagrywać różne inne wygłupy, ale wszystko ma swoje granice. Zaraz się znajdą osoby, co będą twierdzić, że zazdrości mu się sposobu zarabiania grubych pieniędzy.

1

@Encore Jak w 2019 nie wrócił, podobno był blisko, to już nigdy nie wróci. Nawet jak w przyszłym roku będzie opcja sprowadzić go za darmo, to się nie będzie opłacało, bo z 25-30 mln Euro netto będzie chciał zarabiać, a z Brazylijczykami w wieku 30 lat wiadomo jak jest. Prędzej Messi będzie dalej TOP w wieku 38 lat niż Neymar w wieku 31-33 lat.

3

@Pawel13sz Zobaczymy w jakiej jesteśmy formie. Już 3 lata temu Roma nas wyrzucała z LM po kompromitacji, żebyśmy tydzień później zlali Sevillę w Finale PK 5-0. Nie mówię, że ogramy aż tak Basków, ale myślę, że i tak z nimi wygramy, to jest Puchar Króla, to są nasze rozgrywki.

0

Nie będę bawił się w hipokrytę jak Madryt, który "nie mówi" o sędziach. Przecież już takie rzeczy się działy w przeciwną stronę i Biali wywoływali taki szum, że było ich słuchać nie tylko w Hiszpanii, ale w całej Europie. Przecież wiadomo, że jak jedna ze stron jest pokrzywdzona przez sędziów, to o nich mówi i tak było od zawsze.

9

Barcelona dalej w tym sezonie może osiągnąć sporo. Nawet z najsłabszą kadrą od lat. Z PK bardzo bym się cieszył, a z dubletem, to bym odpłynął z szczęścia.

0

@LuisSalvano Z powodu przedłużenia kontraktu PSG z Neymarem też zrobisz bibę.

0

@bodzio10 To dlaczego tutaj jest Bilbao-Barca 3-2, a nie ma tych spotkań z Bilbao w lidze czy z Sevillą?

4

@Coutinho007 Ten sezon bardzo dobrze pokazuje, że nie ma potrzeby wydawać grubych milionów na gwiazdeczki, a trzeba układać zespół na wychowankach lub takich zawodnikach jak Pedri czyli za drobne. Wiadomo, są jeszcze takie gwiazdy jak Haaland, ale to są zawodnicy zawsze potrzebni, a szczególnie u nas kiedy nie mamy typowej 9.

8

Mingueza niby gość, który rok temu był rezerwowym w 3 lidze teraz gra na takim poziomie, że od niego trzeba zaczynać zacząć budować skład. Ogromny progres.

5

@BarcaInfo No i to mnie coraz bardziej przeraża na tej stronie. Dawniej byli równi i równiejsi, ale to nie było aż tak widoczne, a teraz to jakaś masakra. Ktoś obraża kogoś dostaje bana na 24h, ktoś inny obraża dostaje na tydzień lub 2.

6

@BarcaInfo Może i masz na tej stronie "ochronkę" jak Casemiro w czasie meczów, ale wiedz, że taka "ochronka" też się kiedyś skończy. Nic Ci nie daje prawa obrażać, to że zdobywałeś jakieś Złote Piłki w ustawionych plebiscytach tej strony nic nie zmienia.

0

@Bartek22 Tego nie widziałem, bo dopiero wszedłem na stronę.

14

@BarcaInfo Chłopie Ty się lepiej nie wypowiadaj za wczorajsze wypowiedzi to powinieneś się pożegnać że strony conajmniej na tydzień...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?