City sobi na 50-30 metrze od bramki PSG może klepać, to i tak nic im nie da. Paryż aktualnie lepiej gra i to widać. Dziwi mnie stawianie City jako faworyta całych rozgrywek, skoro oni raz na 5 lat dochodzą do Półfinału tych rozgrywek. Bardziej liczę na nich w tych rozgrywkach, bo z dwojga złego wolę, żeby oni, a nie PSG grali w Finale.
Aktualnie to nie ma mowy o jakichkolwiek rotacjach. Musimy wygrać wszystko do końca i nie patrzeć się na Atletico czy Real. No, chyba gdybyśmy mieli 5-6 pkt przewagi to jakieś małe rotację można wprowadzić, ale trzeba się przyszykować na to, że Real czy Atletico już pkt gubić nie będą.
@Transu96 Kto Ci da za 32 letniego bramkarza 20 mln Euro i to w dodatku gościa całkowicie przyspawanego do ławki? Gdyby to był taki Cillessen, co był wartościowym zmiennikiem to jeszcze, ale nie za gościa, który nawet w PK nie broni.
@Maciek98 Akurat zawsze lepiej jest zdobyć Mistrzostwo tej ligi farmerskiej i puchary z tamtego kraju niż 2-3 miejsce w La Liga, odpadać cały czas w pierwszych rundach puchary i walczyć tylko w LM.
@TheHeisenberg Niedługo to kupę zrobi i wysmaruje nią cała klatę i powie, że jego kupa jest zdrowa. I będą to sprzedawać, a dzieciaki będą namawiać rodziców do kupna.
Nie wiem dlaczego Chelsea przez tyle osób była skazywana na porażkę. Gdyby za Wernera zagrał ktoś kto potrafi wykańczać akcje, to Real by nie miał żadnych szans w rewanżu. Myślę, że stary Giroud w drugim spotkaniu powinien zagrać.
@saczers438 Akurat takim Hazardem tuż po odejściu Neymara z Barcelony bym nie pogardził. Kto przewidział, że po przyjściu do Realu stanie się z nim, to co stało?
0
@QUNJ Na PSG nie było takiego Hype jak na City. City dominowało w Premier Ligue i kibice myśleli, że to samo będzie w LM.
2
City sobi na 50-30 metrze od bramki PSG może klepać, to i tak nic im nie da. Paryż aktualnie lepiej gra i to widać. Dziwi mnie stawianie City jako faworyta całych rozgrywek, skoro oni raz na 5 lat dochodzą do Półfinału tych rozgrywek. Bardziej liczę na nich w tych rozgrywkach, bo z dwojga złego wolę, żeby oni, a nie PSG grali w Finale.
1
City ma aktualnie niezły problem z wyjściem z swojej połowy, a mieli tak dominować.
1
@Transu96 U mnie to chyba tych Laysów o których piszesz jest większość paprykowe. Jakby się sprzedawcy zakochali w tym smaku...
7
@Barca_Big_Moment PSG będzie jechać z kontry. City sobie środek pola może dominować.
0
@Bogan Właśnie mam wątpliwości i myślę, że City może mieć problemy. Gundogan/De Bruyne muszą być w mega gazie i obrona musi zagrać świetnie.
0
@FafitFCB Aż mi się humor poprawił :D
0
Aktualnie to nie ma mowy o jakichkolwiek rotacjach. Musimy wygrać wszystko do końca i nie patrzeć się na Atletico czy Real. No, chyba gdybyśmy mieli 5-6 pkt przewagi to jakieś małe rotację można wprowadzić, ale trzeba się przyszykować na to, że Real czy Atletico już pkt gubić nie będą.
0
@Chakalaka Xavi świetny sezon pożegnalny. Odszedł w świetnej formie i z trypletem.
0
@Transu96 Kto Ci da za 32 letniego bramkarza 20 mln Euro i to w dodatku gościa całkowicie przyspawanego do ławki? Gdyby to był taki Cillessen, co był wartościowym zmiennikiem to jeszcze, ale nie za gościa, który nawet w PK nie broni.
4
@Transu96 Pjanic to dobrze jak odejdzie za 10 mln. O 20 to nawet nie ma co marzyć. Neto 20? 8 to góra. Lenglet gdzieś za 25-30 mln.
0
@Maciek98 Akurat zawsze lepiej jest zdobyć Mistrzostwo tej ligi farmerskiej i puchary z tamtego kraju niż 2-3 miejsce w La Liga, odpadać cały czas w pierwszych rundach puchary i walczyć tylko w LM.
1
@Maciek98 A dlaczego niby miałby grać w Realu? Podaj 1 argument.
2
@TheHeisenberg Niedługo to kupę zrobi i wysmaruje nią cała klatę i powie, że jego kupa jest zdrowa. I będą to sprzedawać, a dzieciaki będą namawiać rodziców do kupna.
0
@BartqRKO Wizyty na NFZ tak właśnie wygądają lepiej chodzić prywatnie, ale to kosztuje.
3
Nie wiem dlaczego Chelsea przez tyle osób była skazywana na porażkę. Gdyby za Wernera zagrał ktoś kto potrafi wykańczać akcje, to Real by nie miał żadnych szans w rewanżu. Myślę, że stary Giroud w drugim spotkaniu powinien zagrać.
0
@chroma93 @Nocturno Nie wygrywa przez swoją nieskuteczność. Nikt im nie zabrania wykorzystywać swoich sytuacji.
0
Nie ma co pisać bzdur o jakimś pakcie diabła z Zidanem. Chelsea powinna wygrywać 2/3-0 przed tą bramką Realu.
0
@ArterkHD Tak jak Neres. Jakby się czegoś naćpali.
0
Pulisić przy tym golu zdążyłby zaparzyć herbatę. Gdzie była obrona Realu!
1
@Fawrf Jaki uśmiech wielka szkoda Liverpoolu.
1
Rakitic miał u nas żelazne płuca, tak teraz jest z de Jongiem.
0
@vangoor Klauzula strachu obowiązuje tylko w przypadku wypożyczenia, a Chorwat to piłkarz sprzedany definitywnie.
1
@amanter Kolejny twój chyba mokry sen. Zaraz obok LM Realu.
0
@Messibestplayerintheworld Nie chce przedłużenia o rok to ile chce o 3-4? To bye bye.
0
@Rewolucja123 To się jeszcze może z 10 razy zmienić. Dużo zależy czy PSG wygra LM, Francja EURO czy Argentyna Copa America.
3
@amanter Real jedyne co dziś zgarnia, to lanie od Chelsea.
5
@saczers438 Akurat takim Hazardem tuż po odejściu Neymara z Barcelony bym nie pogardził. Kto przewidział, że po przyjściu do Realu stanie się z nim, to co stało?
0
@Rewolucja123 Niby jaka?
0
@DonMatteo901 To tak jak na W-fie się podaje dużo lepszemu koledze i on robi praktycznie wszystko :D