0

@QUNJ Na PSG nie było takiego Hype jak na City. City dominowało w Premier Ligue i kibice myśleli, że to samo będzie w LM.

2

City sobi na 50-30 metrze od bramki PSG może klepać, to i tak nic im nie da. Paryż aktualnie lepiej gra i to widać. Dziwi mnie stawianie City jako faworyta całych rozgrywek, skoro oni raz na 5 lat dochodzą do Półfinału tych rozgrywek. Bardziej liczę na nich w tych rozgrywkach, bo z dwojga złego wolę, żeby oni, a nie PSG grali w Finale.

1

City ma aktualnie niezły problem z wyjściem z swojej połowy, a mieli tak dominować.

1

@Transu96 U mnie to chyba tych Laysów o których piszesz jest większość paprykowe. Jakby się sprzedawcy zakochali w tym smaku...

7

@Barca_Big_Moment PSG będzie jechać z kontry. City sobie środek pola może dominować.

0

@Bogan Właśnie mam wątpliwości i myślę, że City może mieć problemy. Gundogan/De Bruyne muszą być w mega gazie i obrona musi zagrać świetnie.

0

@FafitFCB Aż mi się humor poprawił :D

0

Aktualnie to nie ma mowy o jakichkolwiek rotacjach. Musimy wygrać wszystko do końca i nie patrzeć się na Atletico czy Real. No, chyba gdybyśmy mieli 5-6 pkt przewagi to jakieś małe rotację można wprowadzić, ale trzeba się przyszykować na to, że Real czy Atletico już pkt gubić nie będą.

0

@Chakalaka Xavi świetny sezon pożegnalny. Odszedł w świetnej formie i z trypletem.

0

@Transu96 Kto Ci da za 32 letniego bramkarza 20 mln Euro i to w dodatku gościa całkowicie przyspawanego do ławki? Gdyby to był taki Cillessen, co był wartościowym zmiennikiem to jeszcze, ale nie za gościa, który nawet w PK nie broni.

4

@Transu96 Pjanic to dobrze jak odejdzie za 10 mln. O 20 to nawet nie ma co marzyć. Neto 20? 8 to góra. Lenglet gdzieś za 25-30 mln.

0

@Maciek98 Akurat zawsze lepiej jest zdobyć Mistrzostwo tej ligi farmerskiej i puchary z tamtego kraju niż 2-3 miejsce w La Liga, odpadać cały czas w pierwszych rundach puchary i walczyć tylko w LM.

1

@Maciek98 A dlaczego niby miałby grać w Realu? Podaj 1 argument.

2

@TheHeisenberg Niedługo to kupę zrobi i wysmaruje nią cała klatę i powie, że jego kupa jest zdrowa. I będą to sprzedawać, a dzieciaki będą namawiać rodziców do kupna.

0

@BartqRKO Wizyty na NFZ tak właśnie wygądają lepiej chodzić prywatnie, ale to kosztuje.

3

Nie wiem dlaczego Chelsea przez tyle osób była skazywana na porażkę. Gdyby za Wernera zagrał ktoś kto potrafi wykańczać akcje, to Real by nie miał żadnych szans w rewanżu. Myślę, że stary Giroud w drugim spotkaniu powinien zagrać.

0

@chroma93 @Nocturno Nie wygrywa przez swoją nieskuteczność. Nikt im nie zabrania wykorzystywać swoich sytuacji.

0

Nie ma co pisać bzdur o jakimś pakcie diabła z Zidanem. Chelsea powinna wygrywać 2/3-0 przed tą bramką Realu.

0

@ArterkHD Tak jak Neres. Jakby się czegoś naćpali.

0

Pulisić przy tym golu zdążyłby zaparzyć herbatę. Gdzie była obrona Realu!

1

@Fawrf Jaki uśmiech wielka szkoda Liverpoolu.

1

Rakitic miał u nas żelazne płuca, tak teraz jest z de Jongiem.

0

@vangoor Klauzula strachu obowiązuje tylko w przypadku wypożyczenia, a Chorwat to piłkarz sprzedany definitywnie.

1

@amanter Kolejny twój chyba mokry sen. Zaraz obok LM Realu.

0

@Messibestplayerintheworld Nie chce przedłużenia o rok to ile chce o 3-4? To bye bye.

0

@Rewolucja123 To się jeszcze może z 10 razy zmienić. Dużo zależy czy PSG wygra LM, Francja EURO czy Argentyna Copa America.

3

@amanter Real jedyne co dziś zgarnia, to lanie od Chelsea.

5

@saczers438 Akurat takim Hazardem tuż po odejściu Neymara z Barcelony bym nie pogardził. Kto przewidział, że po przyjściu do Realu stanie się z nim, to co stało?

0

@Rewolucja123 Niby jaka?

0

@DonMatteo901 To tak jak na W-fie się podaje dużo lepszemu koledze i on robi praktycznie wszystko :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?