1

@Volcano Ah to żebranie zielonych...

2

@Janiama Dobra dam Ci zielone, ale 100 razy bardziej bym wolał piwo, bo mam mnóstwo książek. I tak na mnie pewnie nie trafi, ale niech będzie.

1

@Kgorecki2500 Miał mnóstwo szczęścia, bo wszystko szło dobrze z jego planem. Nawet okaleczenie jego ucznia, który nie potrafił przez rozwinąć połowy swojego potencjału. Gdyby nie przegrał z Kenobim, to Palpatine długo by się władzą nie nacieszył.

2

@masq Bardzo ciekawa postać. Zobacz sobie na YouTube na kanale Holocron, Wściekłe Wąsy czy Biblioteka Ossus. Bardzo ciekawa postać.

0

@Kgorecki2500 Zginął wyrzucony przez barierki do jakiegoś reaktora... Oczywiście później się odrodził, ale tego nie liczę, bo to nie są Gwiezdne Wojny Lucasowe, a Disneya... Lucas miał na to inny pomysł, a tamci to zepsuli... @masq Może nie był jakimś kozakiem w walce/mocy jak Yoda czy Anakin, ale był jedną z najmądrzejszych postaci w całym Uniwersum Star Wars.

1

@Majkel34 Zakon Jedi był zaślepiony. Sam Mistrz Yoda to potwierdził, ale było już zdecydowanie za późno. @masq Ja tam wolę szarych Jedi, co nie słuchali się ślepo kodeksu coś jak Qui-Gon Jinn.

1

@Majkel34 Komuniści nigdy nie umarli. Ich dzieci/wnuki kontynuują to, co dziadkowie zaczęli. Czyli ich też można nazwać komunistami.

3

@masq Tak, pamiętam i później został Imperatorem i obalił Demokracje przekształcając Republikę w Imperium. Trzeba przyznać, że to był najmądrzejszy czarny charakter Star Wars.

0

@LuisSalvano Poza Alvesem nie ma takich Brazylijczyków w ostatnich latach, którzy po 30 pokazywali, że jeszcze potrafią. Z Neymarem nie wiem jak będzie, ale to ile miał kontuzji w wieku 26-28 lat utwierdza w przekonaniu, że za 2 lata będzie wrakiem i wróci do Santosu lub już nie będzie, tak brylował. To są solidne argumenty przeciwko jego powrotowi tutaj.

1

@clyde Ślub bez wesela? Prosta odpowiedź nie idź. Powiedz, że nie możesz.

1

@PatrychoO Ja tam lubię gwiezdne wojny.

1

@lucas/catalan Rozmiaru biustu E? To zdrowa dziewczyna widać, że ma czym oddychać.

0

@kaamil1910 Niech osiągnie 1/5 tego, co Messi to będzie naprawdę dobrze.

0

@DaPidejpi I tak zawsze coś wymyślą, żeby tylko podtrzymać pandemię, bo przecież zwykły Covid wyszedł już z mody.

0

@Pawel13sz Rodri przy Busquetsie z Prime to zwykły paź.

0

@IronSanHybrid Niby racja, ale zależy też jakiej 40 latki :D

0

GTA 6 wyjdzie gdzieś 10 lat po GTA 5. Mam nadzieję, że tyle lat czekania będzie tego warte.

1

@lukas10 Nie uważam, żeby tutaj przyszedł, gdyby Koeman wygrał dublet. No, chyba że jako jego asystent i gdzieś za 2 lata by go zastąpił jako trener.

1

@ranger3120 Akurat to mnie śmieszy, bo jest u mnie taka teraz w robocie. Pasztet totalny, końcówka kija bym jej nie ruszył i by mi musieli z mln złotych zapłacić, żebym ją zaprosił na randkę, a drugie tyle żeby spędzić z nią noc, a się zachowuje jakby wyglądała jak Jessica Alba.

0

@ProMILs Chociaż patrząc z kim moja koleżanka z 3-4 lata temu się zabawiała, to jednak jest to całkiem możliwe. Bardzo jej się dziwiłem, bo stać ją było na kogoś 1000 razy lepszego, a widocznie miała jakieś ninfomańskie zapędy.

1

@ranger3120 To musi być jakiś fejk, bo raczej żaden chłop nie może mieć aż tak niskich wymagań...

6

Nie jest napastnikiem, ale musi poćwiczyć strzały. W tym sezonie powinien mieć te 3-4 bramki więcej, ale jest młody to się nauczy.

0

@Wilczeq Ja tam Ciebie nie będę oceniał, bo kim ja jestem? Sam sobie zadaj to pytanie.

1

@michal26 Mimo, że osiągnęła sporo jak na tak młody wiek. To cały czas nie ma dużego doświadczenia, a to jest potrzebne.

1

@AmigoBlancos Chyba aż takiej tragedii nie było. Na jakimś kibicowskim teście na 100 pkt z 65 by było. Zapomniałem o Arsenalu, a o tym to szczególnie jako kibic Barcelony powinienem pamiętać :D

3

Inter ma z Lukaku wiele wspólnego. Ostatnie trofeum zdobyli 2010 roku, tak samo jak ich snajper. Teraz to się zmieniło i bardzo dobrze, bo już się trochę przejadły te mistrzostwa Juventusu (mimo tego, że tam gra nasz Polak)

0

@AmigoBlancos Chyba Etoo, bo w 2009 i 2010 wygrał. Edit Pique jednak. Hiszpańskie kluby to Barca, Real, Atletico i Valencia. Francuskie to Marsylia, PSG i Monaco. Angielskie United, Liverpool, Chelsea, Totki. Niemieckie to Bayern, Leverkusen i BVB. Aktualnie City nigdy nie grało, ale to się jutro może zmienić. Sevilla, Lipsk, Lille.

0

@masq Myślałem, że już wróci do treningów przed pierwszym spotkaniem z PSG i dostanie powołanie, a w drugim meczu już Ansu zagra od początku. Wyszło jak wyszło.

2

@tomek8756 Dam sobie rękę uciąć, że wykorzystał by conajmniej 2 sytuację, które miał Dembele.

4

@Wilczeq Tą Jachire to powinni wyrzucić z Sejmu i zabronić jej kiedykolwiek wracać...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?