@Robert17 Nawet mi tego nie przypominaj przeklęty Lahoz. Za to co zrobił to powinien być cofnięty do 3 ligi Hiszpańskiej. A on jeszcze jest pretendentem do ważnych spotkań czy to w Lidze czy LM.
Nie pamiętam aż tak wyrównanego sezonu w lidze hiszpańskiej. Może to też przez nasz dołek z Jesieni, ale emocje będą do ostatniej kolejki. Zwykle zdobywaliśmy LL z sporą przewagą, a jak zdobędziemy na styku, to będzie jeszcze bardziej smakować.
Cieszę się, że kibice powoli wracają. W przyszłym sezonie, to w każdej lidze powinni już być i stadiony powypełniać przynajmniej w 30%, a w 2022 jeszcze bardziej.
Każda krytyka w stronę Roberto to jest krytyka, a nie hejt. Dalej go należy trzymać w klubie, bo strzelił PSG czy rozgrywał kilka dobrych Klasyków w latach 2015-2018?
@Janiama To mnie właśnie dziwi... Od 21 letniego Puiga oczekiwali, żeby łapał minuty, a od 18 letniego Pedriego liczą, że zaraz wejdzie w buty Iniesty.
Widać, że mecz z Liverpoolem w przypadku Viniciusa to tylko 1 jaskółka. Gość jak się nie nauczy wykańczać akcji to w najlepszym przypadku skończy jak Robinho, ale to w najlepszym przypadku.
0
@Eto'o9 R10 Po SPH może nie, ale po PK to pewnie i to jeszcze jak.
0
@nieprzysiadalnosc Chyba wielkie Athletic. Nie boli jestem zachwycony.
0
Także tego... ..
0
@Uukasz_93 Porównywać gablotę Simone od kiedy objął Atletico, a Totki czy Inter, to i tak wielka przepaść na korzyść Simeone i Atleti.
1
@macio_944 Nie lubię kapusi. Chłopcy z Mokotowa już tam jadą.
40
Musimy wszystkie spotkania wygrać do końca. Liga musi wrócić do prawowitego właściciela, trzeba przywrócić równowagę mocy.
0
@Chakalaka Już to lepiej wygląda. Wreszcie zaczął coś strzelać.
0
@Robert17 Nawet mi tego nie przypominaj przeklęty Lahoz. Za to co zrobił to powinien być cofnięty do 3 ligi Hiszpańskiej. A on jeszcze jest pretendentem do ważnych spotkań czy to w Lidze czy LM.
0
Nie pamiętam aż tak wyrównanego sezonu w lidze hiszpańskiej. Może to też przez nasz dołek z Jesieni, ale emocje będą do ostatniej kolejki. Zwykle zdobywaliśmy LL z sporą przewagą, a jak zdobędziemy na styku, to będzie jeszcze bardziej smakować.
2
@El dominatore Ja tam o żadnej wygranej Athletic nie myślę. Remis by mnie w 100% zadowolił.
5
Żal mi takich zawodników jak Kane, Son, Loris czy Lucas. Oni w tych Totkach nawet najmniej ważnego trofeum nie wygrają.
25
@Chakalaka On już po tych wszystkich spotkaniach z nami nie ma psychiki.
1
@michal26 Wydaje mi się, że jeśli będzie tak jak piszesz, to Ronaldo wróci do United o ile nim będą zainteresowani.
1
@Kondziubarca Tak, zgadza się. Spotkania bez kibiców, to jak seks z siostrą. Niby to samo, a jednak nie haha :D
1
Cieszę się, że kibice powoli wracają. W przyszłym sezonie, to w każdej lidze powinni już być i stadiony powypełniać przynajmniej w 30%, a w 2022 jeszcze bardziej.
0
Każda krytyka w stronę Roberto to jest krytyka, a nie hejt. Dalej go należy trzymać w klubie, bo strzelił PSG czy rozgrywał kilka dobrych Klasyków w latach 2015-2018?
3
Druga połowa bardzo średnia. Graliśmy tak jakbyśmy to my grali 1 mniej.
4
Dziwi mnie frustracja Neymara na faule na nim? Przecież Messi jest tyle samo lub nawet częściej kopany i rzadko kiedy mu odwala wyjątek to Bilbao.
0
@kiper09 A z Roberto w 9.
0
Roberto na wahadle nie ma szybkości.
0
@zeko0 W Barcelonie nie ma żadnego Pedro...
1
@clyde No, przytyjesz od tego i do kogo chłopaki w osiedlu będą smalić cholewki? :D
5
@Janiama To mnie właśnie dziwi... Od 21 letniego Puiga oczekiwali, żeby łapał minuty, a od 18 letniego Pedriego liczą, że zaraz wejdzie w buty Iniesty.
1
@SonBarcaGoku Wiosna jest i kwitnie to dziadostwo z tymi białymi pyłkami. W Maju znowu będzie przerąbane.
1
@Kgorecki2500 Kto pisał KoemanOut ten pisał.
0
@AmigoBlancos Kto tam miał strzelić jak Benzema się cofał? Hazard po kontuzjach czy Vinicius który od prawie 3 lat uczy się strzelać?
0
@Katalończyk 99 Nawet zapomniałem, że siedzi. Bardziej mi chodziło o karierę piłkarską :D
1
Widać, że mecz z Liverpoolem w przypadku Viniciusa to tylko 1 jaskółka. Gość jak się nie nauczy wykańczać akcji to w najlepszym przypadku skończy jak Robinho, ale to w najlepszym przypadku.
1
@Stagiryta A jak.
3
Hazard to powinien lutować w tej sytuacji.