9

@AmigoBlancos Kto przypisuje 3 pkt ten przypisuje. Ja tam wolę na każdy mecz do końca z chłodną głową oglądać. Nie ma co być w gorącej wodzie kąpany.

0

@MatiFCB2000 0,14 za herb? Trochę mało. Wielu ludzi zbudowało za to domy i samochody pokupowali.

0

@masq Iniesta już kondycyjnie nie wyrabiał. Mało które spotkanie grał pełny czas. Z Messim jest trochę inaczej.

1

@Wilczeq Dobrze, że chociaż chłopcy są normalni, ale za kilka lat, co oni sobie za partnerki/żony znajdą? Będą szukać w brudaskach i lumpiarach?

1

@l0Messini Fati nie ma dobrego dryblingu? Większej głupoty dzisiaj już nie przeczytam. @Encore Może koledze chodziło o teraz... Ciężko żeby aktualnie miał drybling jak jest ponad 3/4 sezonu kontuzjowany.

2

@Pawlak1992 Piłka nożna bywa bardzo przewrotna. My też Jesienią nie mieliśmy, co marzyć o Mistrzostwie, a teraz jest bardzo możliwe.

2

@Barca_Big_Moment Pierwsza połowa w wykonaniu Kevina była dość słaba. W drugiej mimo przypadkowego gola, to już wyglądało sporo lepiej.

0

@JohnnyBarca Chyba, raczej nie widziałeś jak City grało w pierwszej połowie, bo po pierwszej połowie nic nie wskazywało na to, że wyjdą z tego meczu zwycięsko. Gol po błędzie Navasa i brak paliwa dla PSG w drugiej połowie.

1

@szymonekk Akurat ich druga połowa bardzo przypominała pierwszą z nami.

0

@JohnnyBarca Oglądałeś tylko 2 połowę lub tylko wynik?

7

Akurat Neymar jedyny z nielicznych coś próbuje i tutaj na niego złego słowa nie powiem. Ciężko się gra ,kiedy innym z drużyny brakło paliwa.

1

Widać, że PSG miał tylko siłę na pierwszą połowę. Jak City wciśnie na 1-3 to będzie po Paryżu. No i na to liczę, bo jestem za City. Pierwsza połowa nie tego nie wskazywała, że tak to będzie wyglądać.

0

To jest dyskryminacja czarny Gej dostaje czerwo...

0

Coś ostatnio te najlepsze kluby nie potrafią ustawić muru. 1 zawodnik się boi piłki i odwraca, a pozostali się rozchodzą. Kiedyś piłkarz dostawał z całej siły w twarz i jedynie dumnie podrapał się po twarzy, że zablokował groźny strzał, a teraz?

1

Coś mi to przypomina z wczoraj.

0

Gol z dystansu o szybkość piłki około 25 km na godzinę lub nawet mniej, nieźle.

3

Ten De Brejne to jakoś słabo gra. De Brujne był dużo lepszy. Ciekawe gdzie on jest?

2

Co za mecz gra Di Maria. Świetny dzisiaj jest.

1

Guardiola powinien wpuścić rasowego napastnika. Jesus czy nawet doświadczony Aguero by coś dali.

1

@Krychaaa10 Planu B i C.

4

@LuisSalvano Nie muszę tego rozumieć.

0

Neymarowi i Mbappe w ostatnich momentach piłka za bardzo odskakiwała w innych przypadkach, to City miało by duże problemy.

0

@QUNJ Na PSG nie było takiego Hype jak na City. City dominowało w Premier Ligue i kibice myśleli, że to samo będzie w LM.

2

City sobi na 50-30 metrze od bramki PSG może klepać, to i tak nic im nie da. Paryż aktualnie lepiej gra i to widać. Dziwi mnie stawianie City jako faworyta całych rozgrywek, skoro oni raz na 5 lat dochodzą do Półfinału tych rozgrywek. Bardziej liczę na nich w tych rozgrywkach, bo z dwojga złego wolę, żeby oni, a nie PSG grali w Finale.

1

City ma aktualnie niezły problem z wyjściem z swojej połowy, a mieli tak dominować.

1

@Transu96 U mnie to chyba tych Laysów o których piszesz jest większość paprykowe. Jakby się sprzedawcy zakochali w tym smaku...

7

@Barca_Big_Moment PSG będzie jechać z kontry. City sobie środek pola może dominować.

0

@Bogan Właśnie mam wątpliwości i myślę, że City może mieć problemy. Gundogan/De Bruyne muszą być w mega gazie i obrona musi zagrać świetnie.

0

@FafitFCB Aż mi się humor poprawił :D

0

Aktualnie to nie ma mowy o jakichkolwiek rotacjach. Musimy wygrać wszystko do końca i nie patrzeć się na Atletico czy Real. No, chyba gdybyśmy mieli 5-6 pkt przewagi to jakieś małe rotację można wprowadzić, ale trzeba się przyszykować na to, że Real czy Atletico już pkt gubić nie będą.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?