1

@macio_944 Pique z Lengletem Wijnalduma i Mullera, Alba Arnolda i Kimmicha. Umtiti Dzeko Pique zresztą również.

0

@TridenteMSN Dla mnie bardziej to środkowy pomocnik niż ofensywny środkowy pomocnik, to że zagrał kilka razy na skrzydle niczego nie zmienia.

1

@DLFCB Zazdroszczą mu ludzie, którzy nic nigdy w życiu nie osiągnęli. Typowa zawiść i zazdrość, a to są najgorsze ludzkie cechy. Czym ma się Lewy przejmować? Przecież on nawet nie wie o ich istnieniu. Oczywiście na pewno wie, że są tacy ludzie, bo są oni na całym świecie, ale ich nie zna i nie pozna.

1

Militao gdyby chciał to uniknąłby tej ręki. To było z dość dalekiej odległości i nie został nabity z metra bez szans schowania tej ręki. Dopiero by było gdyby sędzia olał prawidłowego karnego dla Sevilli i podyktował dla Realu. Wtedy by się poraz kolejny potwierdziło komu sędziowie sprzyjają. Chyba pamiętacie dokończenie poprzedniego sezonu lub sezon 2016 2017.

2

Śniło mi się ostatnio, że zremisowaliśmy z Levante 0-0, a Real i Atletico swoje mecze przegrali. Ogólnie to nie byłby zaskoczony, gdyby sen się sprawdził i mistrz zdobył ledwo 80-82 pkt na koniec sezonu.

0

@Encore I bardzo dobrze. Chłopina ma jeszcze to coś i uważam, że za wcześnie by było gdyby od razu po PSG opuścił Europę.

0

@TridenteMSN Mam nadzieję, że jak wróci z wymuszonej przerwy to się skończy pisanie głupot. Neymar sam sobie w 2017 roku zamknął furtkę w Barcelonie bez powrotnie. Mógł grać może i nawet do teraz. Teraz można gdybać, ale mógł osiągnąć dużo więcej w karierze. Przez 3 sezony tworzyli z Messim i Suarezem najlepsze trio w historii.

1

@JimMorrisonFCB Już oficjalka była i ma zdjęcie z koszulką 2025. Pewnie pewien użytkownik napisze, że w 2025 to już na pewno :D

0

@pax Żadnego najlepszego pomocnika Mocher91 nie wywalił z składu. Frenkie dalej tam jest. Problemy z wzrokiem masz?

1

@Rewolucja123 De Jong nie potrzebuje już żadnego nauczyciela.

0

@amanter Jaki gwałt?

2

Wydaję mi się, że jak Juve rzeczywiście nie dostanie się do LM, to Ronaldo będzie chciał odejść, ale gdzie? PSG przedłużyło wreszcie umowę z Neyem, a za chwilę może to samo zrobić z Mbappe, a United ma skład ułożony z doświadczonym Cavanim, więc raczej Portugalczyka nie potrzebują. Szczególnie 36 letniego. Perez nie chce słyszeć nic o powrocie Ronaldo do Realu.

5

@EdinsonCavani Tak... A jak my ratowaliśmy pkt, to była słaba Barca, a w tym przypadku Real gra do końca...

5

@Encore Bardziej mnie boli, to że z takim Juventusem u siebie daliśmy konkretnie d*py. Juve przez cały sezon było słabe. My w tamtym momencie też, ale to nie jest cały słaby sezon w naszym wykonaniu.

0

W Lidze Hiszpańskiej chyba nikt nie chce mistrza.

1

@IvanRakitic Brawo!

1

@rafik300010 Jedna jaskółka wiosny nie czyni. Naszej starej krzywdy z 2014 roku nigdy nie zapomnę.

0

@Trepyveb Jak Suarez strzeli samobója, to na twoim miejscu tą koszulkę oprawił bym w ramkę i dał na ścianę :D

0

@Granto Wróć sobie lepiej do grania w Fifę czy tam PES i sprowadź Neymara. Rzeczywistość jest trochę inna.

0

@Danchos Jak jesz z jakiegoś Bipi czy z Moyi, to co się dziwić.

0

@Uukasz_93 Jak PSG nie wygra następnego meczu, to nie będzie potrzebne.

1

@lucas/catalan Wszystko fajnie, ale Natsu nie ma...

1

@GeneralXavi My może mieliśmy endorfiny i uniesienia z pierwszego meczu, ale oni mieli łzy w oczach i Flashbacki z Romą.

5

@AmigoBlancos Trochę karma wraca. Jak te kluby wywalonych trenerów wygrają Finały, to będzie piękna historia.

0

@Kluivert_P Gdybym miał do wyboru między jedną z koleżanek z roboty, a nią, to bym brał Natsu bez wątpliwości, ale tak jak pisał kolega wyżej. Jakiegoś wielkiego szału nie ma :D

0

@Tasde Akurat warunki w Anglii za dobre nie były. Był taki czas, co praktycznie, co kolejkę lało. Mniej miejsca w Hiszpanii do gry jest i się zgadzam i takiemu zawodnikowi jak Hazard gorzej jest się wyszaleć, ale tu przede wszystkim chodzi o jego niezliczone kontuzje i brak profesjonalizmu jak 2 sezony z rzędu wracał z wakacji z nadwagą.

4

@Kamilos84 A mądra to już szczególnie :D

18

@DaPidejpi Wszystko po trochu.

2

@Encore @DaPidejpi Widzę koledzy prawie ten sam rocznik, co ja. A to bardzo dobrze, bo to ostatnie mądre roczniki :D

46

I nie wierzę, że dalej mu dają takie spotkania sędziować... Facet to kabaret i próbuje być największą gwiazdą meczu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?