@DonMatteo901 Bardziej jak Xavi kiedy podczas jakiegoś spotkania oddał karnego Ramosowi w Reprezentacji. To jest doskonała rekcja na Polskie kluby w Europejskich rozgrywkach :D
Niemcy nie chcą rekordu Lewego? Na jego miejscu bym się tym nie przejmował i strzelił 3 bramki. Gdyby to był mecz na wagę zdobycia ligi, to miałby sabotować mecz, żeby nie strzelić?
@Kgorecki2500 Ja też. Co to na komunię koniecznie trzeba dać forsę? Co takie 9 letnie dziecko może wiedzieć o pieniądzach? Niech idzie się pobawić w piaskownicy.
@Coutinho007 Bartomeu odwalił jeden z najgorszych interesów z tym Pjanicem w całej swojej "prezydenturze". Pozbył się niechcianego Arthura sprowadzając niechcianego 30 letniego wypalonego zawodnika. Zrobił to przez to, bo był do tego zmuszony przez swoje nieudolne rządy i szastania pieniędzmi na prawo i lewo. Jak Laporta to ogarnie w całą swoją kadencję to będzie bardzo dobrze.
@Pawelec7 Zieliński mimo tej całej szydery, to naprawdę dobry piłkarz, ale w kadrze gra, jakby był 2-3 półki niżej, bo sama kadra mniej więcej tyle słabsza jest od Napoli.
@LeoMessi1994 Ja Ci napisze, że dzisiaj mi wieczór skradła dziewczyna z Żabki. Stare/wredne baby zawsze tam pracowały, a tutaj dzisiaj takie miłe zaskoczenie. W pewnym momencie zapomniałem co mam kupić.
@AmigoBlancos Niemcy wcześniej kończą kariery, ale to w sumie dobrze, bo nie chcą rozmieniać swoich karier na drobne. Lahm, Shweini. Oezil skończył w reprezentacji. Grosrkreuitz skończył, ale to od zawsze był drewniak, więc mu się nie dziwię :D Rasowy żołnierz Wermachtu Shurlle też już nie gra, a ma góra 31 lat. Kroos kończy po EURO z kadrą i za 2 lata też pewnie całkowicie. Ja bym wolał właśnie zakończyć karierę, tak w wieku 33-34 lat lub w tym wieku odejść Chin/USA czy Kataru i zrobić miejsce młodym. No, chyba że grałbym, tak jak Ronaldo czy Ibra.
@Rewolucja123 Piszesz, że jak zwykle czytasz bzdury na tej stronie. Ty nie czytasz bzdury po prostu te bzdury piszesz. Gdyby Roberto zagrał taki sezon jak Dest, to byś go wychwalał robiąc durne analizy jego dobrej gry. Przez pół sezonu jechałeś najlepszego zawodnika 2 linii, pomimo tego, że Ciebie wiele razy wyjaśniali w dyskusjach.
3
Mam nadzieję, że Lewy ten rekord pobije, bo jednak to jest wielkie osiągnięcie.
0
@DonMatteo901 Bardziej jak Xavi kiedy podczas jakiegoś spotkania oddał karnego Ramosowi w Reprezentacji. To jest doskonała rekcja na Polskie kluby w Europejskich rozgrywkach :D
0
Niemcy nie chcą rekordu Lewego? Na jego miejscu bym się tym nie przejmował i strzelił 3 bramki. Gdyby to był mecz na wagę zdobycia ligi, to miałby sabotować mecz, żeby nie strzelić?
2
@kubix05 Czterdzieści lat minęło jak jeden dzień :D
5
@Kgorecki2500 Ja też. Co to na komunię koniecznie trzeba dać forsę? Co takie 9 letnie dziecko może wiedzieć o pieniądzach? Niech idzie się pobawić w piaskownicy.
1
@Grubson06 Ten brat Pogby, to wygląda jak Pogba po 15 lat później i jakieś 15 kg później :D
1
@Coutinho007 Bartomeu odwalił jeden z najgorszych interesów z tym Pjanicem w całej swojej "prezydenturze". Pozbył się niechcianego Arthura sprowadzając niechcianego 30 letniego wypalonego zawodnika. Zrobił to przez to, bo był do tego zmuszony przez swoje nieudolne rządy i szastania pieniędzmi na prawo i lewo. Jak Laporta to ogarnie w całą swoją kadencję to będzie bardzo dobrze.
8
@Pawelec7 Zieliński mimo tej całej szydery, to naprawdę dobry piłkarz, ale w kadrze gra, jakby był 2-3 półki niżej, bo sama kadra mniej więcej tyle słabsza jest od Napoli.
4
@Encore Dobrze, że chociaż Big Sama nie ma, bo to by była totalna bomba.
0
@LeoMessi1994 Ja Ci napisze, że dzisiaj mi wieczór skradła dziewczyna z Żabki. Stare/wredne baby zawsze tam pracowały, a tutaj dzisiaj takie miłe zaskoczenie. W pewnym momencie zapomniałem co mam kupić.
0
@Encore To co powiedzieć o Lenglecie? Ale samo to, że jest zawodnikiem Barcy stawia go wyżej w hierarchii niż Upamecano.
1
@AmigoBlancos Niemcy wcześniej kończą kariery, ale to w sumie dobrze, bo nie chcą rozmieniać swoich karier na drobne. Lahm, Shweini. Oezil skończył w reprezentacji. Grosrkreuitz skończył, ale to od zawsze był drewniak, więc mu się nie dziwię :D Rasowy żołnierz Wermachtu Shurlle też już nie gra, a ma góra 31 lat. Kroos kończy po EURO z kadrą i za 2 lata też pewnie całkowicie. Ja bym wolał właśnie zakończyć karierę, tak w wieku 33-34 lat lub w tym wieku odejść Chin/USA czy Kataru i zrobić miejsce młodym. No, chyba że grałbym, tak jak Ronaldo czy Ibra.
1
@Encore Akurat @ElPonczato może zawsze się wybronić, że nie prosi o bana dla pewnego użytkownika. Poza tym nie ma na to żadnych dowodów :D
0
@QUNJ No, to jest właśnie kompleks, ale spokojnie kibice Realu mają podobnie jeśli chodzi o Messiego. Na MŚ w Finale wiadomo komu kibicowali.
1
@GeneralXavi Szczerość jest najlepsza, ale gdyby np grała Portugalia-Niemcy w Finale ME/MŚ byłbym za Portugalią, bo nie lubię Niemców.
0
@Encore Mi tam są obojętni. Po prostu liczyłem, że wreszcie ktoś inny zgarnie Ligę.
0
Takie pytanie. Wy nie lubicie Juve przez kompleks do Ronaldo czy wcześniej też nie przepadaliście za nimi?
0
@ranger3120 Czy to ważne kto?
2
Świetne odegranie Ronaldo do Chiesy.
1
@Mr8lack Chciałbym widzieć frajera, który go za tyle kupi. Wtedy jadę na Camp Nou z skrzynka wódki i daję ją osobiście Laporcie.
1
@Barwindg Ty chociaż masz lumpów z klasą... U mnie lumpy niedaleko domu puszczają jakieś szlagiery śląskie...
0
@barcelonaLM Tak, bo jakiś Piminieta lepszy... A nawet nie wiadomo, co osiągnął.
1
@LeoMessi1994 Myślę, że to bardzo podobny poziom do tamtych dwóch panów.
0
@Rewolucja123 Kto, tak twierdzi? Chyba w snach.
0
@DaPidejpi Dla mnie to Ty jesteś Legendą i ten gość, co miał na avku Tuchela. Nikt nie ma do ciebie podjazdu.
0
@DaPidejpi Ty?
0
@Rewolucja123 A gdzie jest ta twoja argumentacja? Bo, chyba nie na tej stronie. Ja nie pisze o Busquetsie...
4
@Rewolucja123 Piszesz, że jak zwykle czytasz bzdury na tej stronie. Ty nie czytasz bzdury po prostu te bzdury piszesz. Gdyby Roberto zagrał taki sezon jak Dest, to byś go wychwalał robiąc durne analizy jego dobrej gry. Przez pół sezonu jechałeś najlepszego zawodnika 2 linii, pomimo tego, że Ciebie wiele razy wyjaśniali w dyskusjach.
0
@neeed I tak nie jest gorszy niż Umtiti czy Lenglet.
1
@neeed Chyba zamiast Kuman, to chciałeś napisać wypaleni zawodnicy.