1

Transfer Wijnalduma raczej się wiąże z tym, że Koeman zostaje. Jeśli tak, to bardzo dobrze.

0

@DawidekFCB Kolega miał tam przygody z 6-7 razy. Też mi się trafiło raz, ale to było tylko raz i tyle. Wolę spotkania w realu.

3

@ranger3120 Jakimś Bondem nie jestem wiadomo, ale nie wydaje mi się, żebym był poniżej 7/10. No, przynajmniej z tego, co dziewczyny mówią w robocie... Chyba, że mnie okłamują wtedy się z nimi policzę :D

0

Tak, ogólnie to się wrócę jeszcze do tematu Tindera. Jak ocenilibyście tą aplikację? Moim zdaniem to jakaś porażka dużo par, mało jaka laska odpisuje, a jak odpisuje, to za 2 dni po czym zapominam, że w ogóle pisałem do niej pierwszy. Już lepiej wyjść na miasto i tam poznać jakieś dziewczyny. Było się wiele razy i częstotliwość poznawania jakiejś dziewczyny była dużo większa i przeważnie się kogoś poznawało.

1

@msmsms Nie wolno mi się wypowiadać o zbanowanych, ale napisze, tak jak kobieta. Domyśl się :D

1

@Chwytak Lepiej dla twoich oczów.

8

Równowaga mocy przywrócona.

7

@marcin000019 Przecież nie zatrudnili Ciebie :D

2

@SteuerFreiMoney Ja raczej nie pochwalam z jednej strony i z drugiej. Szpan na alkohol nie jest już modny, a dawanie go specjalnie do zdjęcia to jest próba dowartościowania się i lekka patologia. Co innego jak ktoś komuś zrobi przypadkowe zdjęcie z grilla akurat przy alkoholu, a co innego jak ktoś specjalnie sobie robi z nim zdjęcie.

22

@Chakalaka Ty masz jakieś kompleksy dotyczące kościoła. Jakieś złe wspomnienia z tym związane czy coś? Normalnie pytanie bez prowokacji.

0

@Rust_Cohle Mi też nie.

2

Zastanawiam się dlaczego facet jak ma zdjęcie z piwem na Tinderze, to ma łatkę alkoholika, a jak kobieta do zdjęcia całuje butelkę wódki to jest ok i urocze.

0

Akurat jego odejście za darmo to porażka, bo spokojnie można było te 20 mln na nim zarobić.

0

@Bobo25 Notoryczne wbijanie szpilek w klub i prezydenta, którego już nie ma i nigdy nie będzie jest bezsensu. Każdy wie jaki Bartomeu był i kilka docinek więcej tego nie zmieni.

1

@Pawel13sz 16 w Lidze i 5 w LM. Oczywiście jak zdrowie dopisze. Może jeszcze z 3 w PK dziabnie.

0

@Janas11224 Był filmik gdzie bydle szarpało szczeniaki za uszy i im je wyrywało. Normalnie złapać takiego, zawiązać mu jaja sznurem i wykonać 10 skoków na bangi.

0

@AmigoBlancos Akurat racja. Dużo spotkań ogólnie opuścił w Reprezentacji przez kontuzje.

1

@AmigoBlancos Carvajal akurat grał na MŚ w 2018.

2

@Commando I pewnie po roku z niej zostanie wywalony.

1

@tobiasson92 Psychiatra i przymusowe leczenie.

7

@takisobiektos Też zauważyłem, że Lewy miał 2-3 zawodników blisko siebie. Pewnie gdyby zagrali normalnie, to by 2 strzelił na lajtowo.

1

EURO Reprezentacji Hiszpanii bez zawodników Realu? Takiego czegoś jeszcze nie było. W latach 2008-2012 poza Casillasem można było innych zawodników Realu zastąpić, to sukcesy i tak by były te same. Dobrze, że naszych 3 jedzie, to przynajmniej będzie można kibicować jakiejś Reprezentacji poza Polską.

2

Juve uciekło z pod topora, więc nie dziwię się, że Ronaldo się cieszy, to był najsłabszy sezon Juve od lat, a i tak awansowali do LM. Niech piłkarze Juve postawią jakieś dobre wino zawodnikom Napoli.

0

Jestem cały czas trochę negatywnie nastawiony do przyjścia Aguero, ale życzę mu, żeby kontuzje go u nas omijały szerokim łukiem, a wtedy gość będzie gwarancją goli.

1

@Encore To jest ogromny problem Crisa. Juve nie potrzebuje lidera, a drużyny. Wydaje mi się, że grają bardziej zespołowo bez niego. Może być ich najlepszym strzelcem, ale sam nie pociągnie ich w decydujących momentach.

1

@FC1899Barca Trochę inna sytuacja. My nie mieliśmy kogoś kto zasiadał w tej Superlidze i o tym decydowali Socios, którzy to odrzucili. Prędzej wywalą Juve czy Real niż nas.

0

Milan miał mieć najtrudniej. Grali w Atalancie, a Napoli miało LM na tacy i nie potrafili wygrać nawet 2-1 z Veroną u siebie...

1

Oglądając Fabiana Ruiza zaczynam doceniać Andre Gomesa u nas.

0

Jak ktoś ma coś sfrajerzyć to właśnie Napoli. Taki jaki jest tam gen frajerstwa, to jest nie pojęte.

0

@messiandiniesta Przedłużą umowę z Mbappe i będzie zbędny.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?