0

Niech City czy PSG wydają jeszcze miliard, to może wtedy LM wygrają. Tak jak kiedyś powiedział boski Johan "Worek pieniędzy nie gra." Prędzej Barcelona się ogarnie i wygra LM niż oni. Szejkowie byli blisko rok temu czy teraz, ale oni przegrali te Finały zanim się te spotkania odbyły.

3

@yoodash To chyba oglądałeś jakiś inny Finał. Według mnie ten Finał był dużo ciekawszy niż Finał Liverpool-Totki czy Bayern-PSG. Jak dla Ciebie był nudny, to nie wiem jakby miał wyglądać. Były już dużo nudniejsze Finały.

10

@GeneralXavi Na pewno się cieszy z triumfu swojego ukochanego klubu, co ma sobie myśleć?

0

Można powiedzieć, że sprawiedliwości się z stało zadość i w ogóle nie chodzi mi o City. PSG pozbyło się Tuchela i Silvę, żeby tamci ludzie mogli rok później wygrać LM. PSG się bardzo dobrze zachowało. Pierwszy raz można pochwalić ten klub.

5

Kovacic 4 raz wygrał LM i zawsze w Finale był rezerwowym.

2

Jak Chelsea zagrała, tak jak w 2012, to chyba niektórzy mają problem z marsjankami. City w pierwszej połowie średnio, a o drugiej lepiej nie mówić. Nie zasłużyli na końcowy triumf i go nie było.

1

@barcanawieki Gdyby Werner i Pulisić było skuteczniejsi.

0

Pulisić Jezus Maria!!!

1

Colina by tego całego Sterlinga zjadł, gdyby mu tak pyskował. Lahoz jest jaki jest, ale tutaj decyzja prawidłowa.

0

I co? Według was De Bruyne też obsrał zbroje?

0

@kamilop Bo De Jong ma żelazne płuca? A kto by miał biegać Busquets, który nie potrafi biegać czy dzieciak Pedri.

1

Tuchel niby rozpracował Guardiolę, ale Pep sam siebie też rozpracował wystawiając tak ofensywny skład. Aguero na 2 połowę obowiązkowo, a Mahrez i Sterling mogą grać na skrzydłach. City by się przydał taki ktoś jak Kante, ale nie mają takiego zawodnika, bo Rodri nie dorasta mu do pięt.

0

Fajne te efekty specjalne były, to wyglądało dość realistycznie.

2

Vamos Chelsea Vamos Kante!

2

@AllBundy Napisze klasyka "Chciałbym mieć takie problemy jak Ty." A tak na serio to się baw i tyle.

2

Czyli jak nie ma Ramosa na EURO, to Kapitanem Hiszpanii jest Busquets i dobrze, tak powinno być. Puyol ładnych parę lat temu powinien być Kapitanem zamiast Casillasa, a o dziwo nie był, a teraz będzie Busi. Gdyby Pique przedwcześnie nie zakończył kariery w Repce, to możliwe, że on by był. Trochę sobie tego nie potrafię wyobrazić, ale by był ładny ogień w mediach.

2

@Barca_Big_Moment Trzymajmy się słów pana Laporty i będzie dobrze. Ja mu ufam. Foden na pewno nie osiągnie 1/2 tego, co Messi nie ten kaliber. Być może Mbappe, ale nie Anglik.

4

@Chaoss Człowiek był wtedy piękny i młody, a teraz jest tylko piękny.

2

@pax A jak Chakalaka i jego drugie konto wstawiają coś o Lewicy, to jest dobrze?

1

@LeoMessi1994 Hahaha a to co?

16

W swojej najlepszej formie wciągał lewą dziurką nosa Lengleta w swojej najlepszej formie, ale później było jak było.

1

@Encore Fati się stał piłkarzem Barcelony za nim Mendes został jego agentem, więc się nie liczy. Chyba, tak jakoś było.

14

Później taki właśnie Jasiu Kapela spłodzi 3 synów i ma swoich następców. Tacy ludzie jak on nie powinni mieć prawa płodzić/wychowywać dzieci, bo przeważnie rodzice chce wychować dziecko na swoje podobieństwo.

0

@amanter Donnarumma jest za dobry na rezerwowego, a to go czeka jak Ter Stegen wróci do formy. Chłop miał ostatnie miesiące słabe, bo grał z kontuzją. Niemiec przez najbliższe 5-6 lat to podstawowy bramkarz Barcy i żadnego innego nie widzę. Nie obchodzą mnie zdania nastolatków, co wywalają zawodnika po słabszym okresie. Neuera wywalali jeszcze 3 lata temu, a wrócił do formy i był jednym z najlepszych golkiperów w poprzednim sezonie. Podobnie będzie z Ter Stegenem.

0

@Barca_Big_Moment Oby nic poważnego zdrowia dla naszego trenera. Guardiola na pewno zostałby dłużej, gdyby Laporta był dalej Prezydentem. Myślę, że spokojnie 2-3 sezony by potrenował. Gdyby rzeczywiście miał ktoś przyjść za Holendra, to właśnie Pep, ale jednak wolałbym, żeby Koeman został.

4

@NaFazieHitman I robi pod siebie.

1

@izabella Weź dwa głębokie wdechy i się uspokój. Nazwy klubów należy pisać poprawnie. @DaPidejpi Eh szkoda pisać...

0

@jeyx77x Według mnie United powinno wrócić do TOP już dawno temu, a dopiero teraz się wygrzebują. Z taką kasą z takimi możliwościami z dobrym trenerem walczyliby o LM i Mistrzostwo co sezon. Mam nadzieję, że w przyszłym sezonie coś ugrają.

1

@barcelonaLM Ten pakt się skończył w 2018 raczej :D

0

@AmigoBlancos Obowiązek Realu to zrobić jakieś kadrowe zmiany, to się tyczy również nas. Nowy trener przyjdzie i Perez będzie chciał z starych graczy dalej wyciskać, coś czego już nie ma?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?