1

@JimMorrisonFCB W obecnych czasach z każdego szczypiora da się zrobić byka (Goretzka). Od początku mówiłem, że Radwańska musi iść poćwiczyć na siłowni.

4

@Ghazul3293 Chyba Cię głowa boli.

1

@Ghazul3293 Jaka?

1

@michal26 To jest przepaść.

0

@mekston Stawiam, że go obroni i to bez żadnej presji.

1

Pewnie też Radwańska niemiłosiernie męczyła by się z tą Peterson i byłby 3 set, bo jej nie szło na mączce.

0

U Świątek nie ma takiej presji jak była u Radwańskiej. Agnieszka choćby się miała zesrać była pompowana do wygrywania szlema, a Świątek przyszła i sobie go wygrała tyle.

0

@Encore Król Nadal nadal ma żonę i gdzie on mógłby swoją RolandoGarosową córeczkę poślubić? To by było kazirodztwo. Ja się ustawiam w kolejce.

2

@Kgorecki2500 Twoja opinia raczej.

0

@michal26 Też zauważyłem, że z spotkania na spotkanie rośnie w oczach.

1

6-1 czyli deklasacja. Nawet nie chce sobie wyobrazić, co by było gdyby Iga miała lepszy 1 serwis.

1

@adi7adi8 W szoku jest? Nie dziwię się Polka ją miażdży w każdym aspekcie.

3

Iga bardzo spokojna jest, a jak jest spokojna to lepsza.

1

To może być szybki set. Dawaj Iga.

0

@Encore Którykolwiek pojedzie z nich, to wiele się nie nagra.

1

Kaczmarek raczej nie pojedzie na IO. Musiałby ktoś być kontuzjowany.

0

Dobra, dawać tą Igę już.

0

@Colon Federer to wzór jeśli chodzi o zachowanie. Wspaniały jest w wszystkim.

0

Roger jest wspaniały.

0

@Encore To i tak cały czas TOP i jestem pod dużym wrażeniem, że potrafi, tak grać. Hurkacz synku ucz się.

0

U Federera to widać ten wiek i te operacje.

0

@viscajasiek Arsenal grał w Finale LM i Van Persie był bliżej LM niż w United.

0

Że taki wielki piłkarz jak Van Persie nie wygrał nigdy LM.

17

@Encore W formie to był absolutny TOP nie było obrońcy w lidze hiszpańskiej, który mógł się z nim równać. Skała nie do przejścia. Niestety wolał leczenie u jakiś znachorów niż stracić rok i wrócić do swojej formy. Poskładali by go z obecną technologią.

1

@Barca_Big_Moment Dobre informacje dzisiaj.

1

@clyde A kto umarł... Ten nie żyje...

1

@IronSanHybrid Akurat pisanie na kogoś foliarz i obrażanie go, bo się nie chce szczepić jest równie prowokacją, a już kilka takich postów pewien użytkowników umieścił i to jest jak najbardziej prowokacja.

0

@Qexi @BartaxXx Eee ale papierki to się z czipsów do kosza jest taki specjalny kosz na La Rambli, a nie śmieci się po ulicy :D

1

@Bobo25 Gramy jak Real Madryt kiedyś. Czyli do końca. Mecz trwa 90+ minut, a nie 60.

0

@Encore @Quavosk Alba też nie ma czasami depresji? :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?