@DonMatteo901 Real miał dużo lepszą i młodszą kadrę jak przychodził Ancelotti w 2013. 28 letni Cristiano, 27 Ramos, 25 Marcelo, 28 Modric, 21 Isco, 24 Bale, 20 Varane. Ta kadra z w ostatnim sezonie Mou nie wygrała nic, ale wzmocniła się Isco czy Balem i była jeszcze mocniejsza. Do tego zawodnicy 8 lat młodsi.
@Rewolucja123 Pierwsza połowa sezonu przeciętna/dobra. Przeciętne mecze przeplatał dobrymi. Druga część bardzo dobra, końcówka słabsza. Najlepszy pomocnik Barcelony tego sezonu. Dziękuję, można się rozejść.
Zobaczyłbym sobie Williams-Świątek. Pewnie Iga by ją zlała, bo Amerykanka już lata świetności ma dawno za sobą, ale zobaczyć legendarną zawodniczkę przeciwko naszej, to by było coś.
@DonMatteo901 Racja i do tego jeszcze ta flaga tęczy i czaszka... Od takiej osoby się nie można spodziewać niczego mądrego. O tym Stanowiski nie wspomniał.
Heynen raczej na pewno wykreślił nazwisko Kaczmarka jeśli chodzi o IO. Tam pojadą najlepsi z najlepszych, a chłopak potencjałem nie wiadomo czy jest dobry do tego 3 składu.
Drugi skład drugim składem, ale ewidentnie widać, że gra nam z Słowenią nie idzie. Nawet taka potęga jak my mamy Reprezentację przeciwko, której nam się ciężko gra.
Ktoś coś wczoraj pisał, że koszulki Chelsea i City się zlewają, to polecam załączyć mecz naszych z Słowenią. Gdyby nie Libero to bym nie wiedział, którzy to nasi.
@Janas11224 Wczoraj może nie zagrał pełnego meczu, ale widać było jak gestykulował Rudigerowi czy Cesarowi jak powinni się ustawiać. Prawdziwy lider środka obrony.
4
@Derean A jak coś osiągnie, to będzie pisanie "Zawsze wierzyłem w Koemana."
0
@Geble Bergkamp wspaniały piłkarz, który bał się latać, ale każdy z nas ma jakąś fobie. Ja się na przykład boję lewaczek.
2
@DonMatteo901 Real miał dużo lepszą i młodszą kadrę jak przychodził Ancelotti w 2013. 28 letni Cristiano, 27 Ramos, 25 Marcelo, 28 Modric, 21 Isco, 24 Bale, 20 Varane. Ta kadra z w ostatnim sezonie Mou nie wygrała nic, ale wzmocniła się Isco czy Balem i była jeszcze mocniejsza. Do tego zawodnicy 8 lat młodsi.
5
@Katalonbar My nikogo nie kupujemy.
1
@Encore To się powinno nazywać Nadal-Garros.
0
@Encore Ładny ten pomnik. Zasłużył w 200% na niego. Absolutna legenda tenisa.
4
Mam nadzieję, że Aguero w jakiś sposób załata brak 9 i będziemy grali z nim lepiej. Oczywiście mam też nadzieję, że nie będzie kontuzji.
0
@Rewolucja123 Pierwsza połowa sezonu przeciętna/dobra. Przeciętne mecze przeplatał dobrymi. Druga część bardzo dobra, końcówka słabsza. Najlepszy pomocnik Barcelony tego sezonu. Dziękuję, można się rozejść.
0
@AV0CAD0 A co to jest te Gendzer flujd, bo się pogubiłem?
0
@Pawlak1992 Williams była w lepszej formie i Świątek w sporo słabszej. Aktualnie nie ma szans, żeby Amerykanka pokonała Polkę. Iga by ją zabiegała.
2
Zobaczyłbym sobie Williams-Świątek. Pewnie Iga by ją zlała, bo Amerykanka już lata świetności ma dawno za sobą, ale zobaczyć legendarną zawodniczkę przeciwko naszej, to by było coś.
2
@Katalończyk 99 @Sulimo Oczywiście zbanować, ale razem z osobą o której wspomniał w swoich postach.
0
@foczkyyyhg Oczywiście. Może grać w la lidze, ale na LM jest za słaby.
0
@Rust_Cohle Wiadomo, że będzie się przyjaźnił z Wijnaldumem i Pique, a na resztę hołoty nawet nie popatrzy.
9
@DonMatteo901 Racja i do tego jeszcze ta flaga tęczy i czaszka... Od takiej osoby się nie można spodziewać niczego mądrego. O tym Stanowiski nie wspomniał.
0
Komentarz usunięty
0
@Quavosk Chcesz to możemy tutaj zrobić gorącą dyskusję.
4
@Quavosk Zacznij pisać o LGBT i innych głupotach, to masz hat tricka pewnego. Przynajmniej raz w tygodniu.
5
@Chakalaka Do hoteli/hosteli mogą przychodzić ludzie jacy chcą. Ludzie o różnych orientacjach seksualnych lub inni. Więc takie coś jest niepotrzebne.
11
@Chakalaka Słaba inicjatywa.
7
No, wreszcie Iga w 2 rundzie RG!
1
Piękna Iga idzie po 2 rundę pewnie w przeciwieństwie do Hurkacza niestety...
3
Heynen raczej na pewno wykreślił nazwisko Kaczmarka jeśli chodzi o IO. Tam pojadą najlepsi z najlepszych, a chłopak potencjałem nie wiadomo czy jest dobry do tego 3 składu.
0
Kaczmarek słaby mecz. On nie potrafi kończyć sytuacji.
1
@DaPidejpi Nawet zapomniałem, że taki zawodnik istnieje. Ostatnie wzmianki o nim pamiętam jak był w naszych juniorach.
0
Blok dobrze funkcjonuje, ale nie ma wykończenia.
1
Drugi skład drugim składem, ale ewidentnie widać, że gra nam z Słowenią nie idzie. Nawet taka potęga jak my mamy Reprezentację przeciwko, której nam się ciężko gra.
2
Ktoś coś wczoraj pisał, że koszulki Chelsea i City się zlewają, to polecam załączyć mecz naszych z Słowenią. Gdyby nie Libero to bym nie wiedział, którzy to nasi.
0
@Janas11224 Wczoraj może nie zagrał pełnego meczu, ale widać było jak gestykulował Rudigerowi czy Cesarowi jak powinni się ustawiać. Prawdziwy lider środka obrony.
0
@tomek8756 Oj u mnie to by nie przeszło i skończyło by się na zamknięciu w piwnicy i mogła by jedynie przytulać się do szczurów.