@Encore W formie to był absolutny TOP nie było obrońcy w lidze hiszpańskiej, który mógł się z nim równać. Skała nie do przejścia. Niestety wolał leczenie u jakiś znachorów niż stracić rok i wrócić do swojej formy. Poskładali by go z obecną technologią.
@IronSanHybrid Akurat pisanie na kogoś foliarz i obrażanie go, bo się nie chce szczepić jest równie prowokacją, a już kilka takich postów pewien użytkowników umieścił i to jest jak najbardziej prowokacja.
@Bykunn Ramos był związany z tym klubem jak nie zarządzał podwyżki. Później stanął na wojennej ścieżce z klubem. W sumie nie dziwię się trochę w tym przypadku Realowi. Dawać 35 letniemu zawodnikowi podwyżkę w dobie ogromnych strat przez pandemię jest nie na miejscu. Później inni zawodnicy staną w kolejce do podwyżek. Zawodnikom dobrze po 30 powinno się automatycznie zmniejszać zarobki, a nie dawać podwyżki. Jeśli Laporta zmniejszy Messiemu zarobki o połowę, ale oczywiście bez tego płacenia mu po zakończeniu kariery, to będzie bardzo udana operacja.
@Bykunn Wydaję mi się, że ugryzł mnie 1 kleszcz 3-4 miejscach, gdzieś mi tam łaził. Mam 2 malutkie ślady na kostce, 1 malutki przy udzie i ten najmniejszy, co sobie go wczoraj usunąłem. Umyłem solidnie głowę i zdezynfekowałem te miejsca ugryzienia. Jakby wystąpiły u mnie jakieś objawy to idę do przychodni. Niby rumienie po ugryzieniu może się zwiększyć do 5 cm, a ja mam największy ślad może na pół cm.
Znacie może jakiś dobry spray na kleszcze? Ostatnio mnie upierdzelił w nogę i musiałem sobie go pinsetą wyciągać. Chciałbym na wszelki wypadek wypsikać całe mieszkanie tym sprayem, ale nie wiem jaki kupić.
@Coutinho007 Niektórzy myślą, że 8 złych lat na 10 naprawi się w przeciągu kilku miesięcy. Jak Laporta to w 3 lata ogarnie, to będzie wybitnym Prezydentem.
@Coutinho007 Gomes to chyba zawodników że słabszą psychiką niż Alba. Czasami żałuję, że Real jednak nie wygrał tego boju o niego. Turan dalej jest naszym zawodnikiem?
@Wossi61FCB Enrique to wywietrzył szatnie. Rakitic, Suarez, Mathieu, 2 GK. Pożegnanie Cesca. Zmniejszenie roli Xaviego i uczynienie z niego 12 zawodnika, to był strzał w 10. Wskrzesił Alvesa. Miał swoje plusy i minusy, ale zrobił coś świetnego.
Pamiętam jak w 2013 byłem wściekły jak Real sprowadził Ancelottiego. Sprowadzili fachowca, a my trenera o którym nie słyszało chyba jakieś ponad 90% kibiców Barcy. Wydawało się, że było ok, bo Ancelotti przegrał z Martino 2 razy, ale i tak wygrał 3 najważniejszy w Finale PK i LM i to było najgorsze. Ja nielekceważe Włocha, ale uważam, że takiego wielkiego powrotu nie zaliczy. Teraz się trochę wypalił i zaliczył w kilku klubach niepowodzenia.
@Transu96 W Lechu zarabiał 35 tysięcy miesięcznie. Można sobie mniej więcej gdzieś, tak pomnożyć razy 3 i masz ponad 100 tysięcy zł na miesiąc w Niemczech :D
@Transu96 Ona grała praktycznie w samych słabych filmach czy serialach, to nie jest Hollywood, a Polska :D Aktualnie dobrych filmów czy serialów jest jak na lekarstwo. Dużo starsi aktorzy się wypowiadali, że zarobki nie są jakieś super. No, coś tam jeszcze może zarabiać na reklamowaniu jakiś kosmetyków czy ciuchów, ale to nie są kolosalne pieniądze.
@Transu96 To dorosły facet. Chciał się zabawić i no niestety nie pobzykał, a może mu wyszło na zdrowie, bo zrobiłby jej dziecko i by sobie żyła z jego alimentów jak Caryca, a poza tym to jego sprawa co robi.
@skubi99 W Hiszpanii jest to samo. Lucho ich lubił gasić i odpowiadać ironicznie, Zidane odpowiadał im zawsze to samo, a Mourinho ich tępił. Pytanie roku od dziennikarza to pytanie skierowane do Messiego o jego pogrzeb, który normalny dziennikarz się pyta młodego faceta o takie rzeczy? 80 letniego Pelego nie wypada się o takie rzeczy pytać, a co dopiero 33 latka...
@EdinsonCavani Na miejscu Puchacza zadzwoniłbym do adwokata i ta marna dziennikarzyna, co to napisała do końca życia by się nie wypłaciła, to oszczerstwo.
0
@viscajasiek Arsenal grał w Finale LM i Van Persie był bliżej LM niż w United.
0
Że taki wielki piłkarz jak Van Persie nie wygrał nigdy LM.
17
@Encore W formie to był absolutny TOP nie było obrońcy w lidze hiszpańskiej, który mógł się z nim równać. Skała nie do przejścia. Niestety wolał leczenie u jakiś znachorów niż stracić rok i wrócić do swojej formy. Poskładali by go z obecną technologią.
1
@Barca_Big_Moment Dobre informacje dzisiaj.
1
@clyde A kto umarł... Ten nie żyje...
1
@IronSanHybrid Akurat pisanie na kogoś foliarz i obrażanie go, bo się nie chce szczepić jest równie prowokacją, a już kilka takich postów pewien użytkowników umieścił i to jest jak najbardziej prowokacja.
0
@Qexi @BartaxXx Eee ale papierki to się z czipsów do kosza jest taki specjalny kosz na La Rambli, a nie śmieci się po ulicy :D
1
@Bobo25 Gramy jak Real Madryt kiedyś. Czyli do końca. Mecz trwa 90+ minut, a nie 60.
0
@Encore @Quavosk Alba też nie ma czasami depresji? :)
0
@Bobo25 Pamiętaj jednao Bobo szczęście mają najlepsi :D Wygrana 4-0 w Finale z Bilbao to szczęście, a idź :D
1
@BartaxXx Jesteś tutaj tylko 11 dni jaką pozycję? :D
0
@Kengo Jessica-Johnny zejdź już że mnie, bo ludzie się dziwnie patrzą."
0
@Chakalaka Dajmy im Firpo i te 5 mln.
2
@Encore Remake by się jakiś przydał. Niby prowokacje są karane, ale dyskretne prowokacje już nie. Prowokacja to zawsze prowokacja.
25
@Chakalaka A co Ci religia przeszkadza?
2
@Bykunn Ramos był związany z tym klubem jak nie zarządzał podwyżki. Później stanął na wojennej ścieżce z klubem. W sumie nie dziwię się trochę w tym przypadku Realowi. Dawać 35 letniemu zawodnikowi podwyżkę w dobie ogromnych strat przez pandemię jest nie na miejscu. Później inni zawodnicy staną w kolejce do podwyżek. Zawodnikom dobrze po 30 powinno się automatycznie zmniejszać zarobki, a nie dawać podwyżki. Jeśli Laporta zmniejszy Messiemu zarobki o połowę, ale oczywiście bez tego płacenia mu po zakończeniu kariery, to będzie bardzo udana operacja.
1
@Bykunn Wydaję mi się, że ugryzł mnie 1 kleszcz 3-4 miejscach, gdzieś mi tam łaził. Mam 2 malutkie ślady na kostce, 1 malutki przy udzie i ten najmniejszy, co sobie go wczoraj usunąłem. Umyłem solidnie głowę i zdezynfekowałem te miejsca ugryzienia. Jakby wystąpiły u mnie jakieś objawy to idę do przychodni. Niby rumienie po ugryzieniu może się zwiększyć do 5 cm, a ja mam największy ślad może na pół cm.
0
Znacie może jakiś dobry spray na kleszcze? Ostatnio mnie upierdzelił w nogę i musiałem sobie go pinsetą wyciągać. Chciałbym na wszelki wypadek wypsikać całe mieszkanie tym sprayem, ale nie wiem jaki kupić.
2
@Coutinho007 Niektórzy myślą, że 8 złych lat na 10 naprawi się w przeciągu kilku miesięcy. Jak Laporta to w 3 lata ogarnie, to będzie wybitnym Prezydentem.
0
@Coutinho007 Gomes to chyba zawodników że słabszą psychiką niż Alba. Czasami żałuję, że Real jednak nie wygrał tego boju o niego. Turan dalej jest naszym zawodnikiem?
0
@Wossi61FCB Enrique to wywietrzył szatnie. Rakitic, Suarez, Mathieu, 2 GK. Pożegnanie Cesca. Zmniejszenie roli Xaviego i uczynienie z niego 12 zawodnika, to był strzał w 10. Wskrzesił Alvesa. Miał swoje plusy i minusy, ale zrobił coś świetnego.
0
@Encore Sterling to chyba na zachętę lub zaimponowało Selekcjonerowi jego pyskowanie do Lahoza w Finale LM.
2
Pamiętam jak w 2013 byłem wściekły jak Real sprowadził Ancelottiego. Sprowadzili fachowca, a my trenera o którym nie słyszało chyba jakieś ponad 90% kibiców Barcy. Wydawało się, że było ok, bo Ancelotti przegrał z Martino 2 razy, ale i tak wygrał 3 najważniejszy w Finale PK i LM i to było najgorsze. Ja nielekceważe Włocha, ale uważam, że takiego wielkiego powrotu nie zaliczy. Teraz się trochę wypalił i zaliczył w kilku klubach niepowodzenia.
1
@Transu96 W Lechu zarabiał 35 tysięcy miesięcznie. Można sobie mniej więcej gdzieś, tak pomnożyć razy 3 i masz ponad 100 tysięcy zł na miesiąc w Niemczech :D
0
@Transu96 Ona grała praktycznie w samych słabych filmach czy serialach, to nie jest Hollywood, a Polska :D Aktualnie dobrych filmów czy serialów jest jak na lekarstwo. Dużo starsi aktorzy się wypowiadali, że zarobki nie są jakieś super. No, coś tam jeszcze może zarabiać na reklamowaniu jakiś kosmetyków czy ciuchów, ale to nie są kolosalne pieniądze.
2
@Transu96 Sorry on gra w Niemczech i tam ma pewnie 3/4 razy większe pieniądze niż w Ekstraklasie. Myślałem, że dalej gra w Lechu :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Transu96 To dorosły facet. Chciał się zabawić i no niestety nie pobzykał, a może mu wyszło na zdrowie, bo zrobiłby jej dziecko i by sobie żyła z jego alimentów jak Caryca, a poza tym to jego sprawa co robi.
7
@skubi99 W Hiszpanii jest to samo. Lucho ich lubił gasić i odpowiadać ironicznie, Zidane odpowiadał im zawsze to samo, a Mourinho ich tępił. Pytanie roku od dziennikarza to pytanie skierowane do Messiego o jego pogrzeb, który normalny dziennikarz się pyta młodego faceta o takie rzeczy? 80 letniego Pelego nie wypada się o takie rzeczy pytać, a co dopiero 33 latka...
24
@EdinsonCavani Na miejscu Puchacza zadzwoniłbym do adwokata i ta marna dziennikarzyna, co to napisała do końca życia by się nie wypłaciła, to oszczerstwo.