6

Brawo Igunia!!!

7

Mówią, że tenis to nudny sport, a ja ostatnio tym bardziej żyje niż piłką nożną. Może na EURO trochę się to zmieni.

1

Iga ma coś z Nadala i Federera. Elegancja Federera i siłę Nadala.

3

@Quavosk W nocy tam korona wirus robi spustoszenie pewnie.

5

Najlepszy mecz, a żabojady wymyśli sobie jakieś godziny Policyjne jak za komuny...

0

Mecz taki jakby się spotkały 2 wściekłe kobiety, to mi się podoba.

4

Cytując klasyka "Kostjuk spuchnie".

2

Takich spotkań jest mało w kobiecym tenisie zwykle to jest jakaś miazga, że jedna deklasuje drugą, a tutaj będzie ogień!!

1

To będzie bardzo wyrównany mecz, tak mi się wydaje.

6

Iga się ledwo świeci, a Kostjuk mokra, tak jak ja wczoraj na orliku.

0

Z Kostjuk to się żywcem leje.

1

0

Spokojnie Iga ma często słaby początek.

2

Jazda Iga jedziemy z tym koksem!

2

@Kgorecki2500 Pewnie biła by się z PiSem i lewakami jak równy z równym. Tam jest niewykorzystany potencjał. Na pewno byliby lepsi niż PO czy Lewica, a wcale nie gorsi niż PIS.

2

Iga dzisiaj musi iść śladami swojego RolandGarosowego "ojca" i rownież zameldować się w 1/4.

0

@Crakitic Długo? Nawet okienko się nie zaczęło.

1

@Coutinho007 A to racja.

2

@zadafcb W domu cicho, to muszą sobie to jakoś odbić :D

1

@Coutinho007 Nie ma, co porównywać zespołu do indywidualnego sportowca. U nas choćby nie wiem jak młodziki dobrze zagrali, to co starzy zawalili jest nie do obronienia.

0

@tomek8756 Zrobi sobie za to zakupy w Biedrze na 3 miesiące. Później Jasiu znowu będzie żebrał.

1

Żaden z młodzieniaszków nie wygrał wielkiego szlema, a w żeńskim takich zawodniczek było na pęczki Kenin, Iga, czy Muguruza jak była młodsza. Wstyd mi za facetów...

0

@Encore Klasa mistrza, ale też młody ma pełne gacie lekko.

0

@FafitFCB Puig przy Laporcie wygląda jak ojciec z synem "Tata, bo mnie w szkole bijo dzwoń po bagiety."

3

@michal26 Siatka niżej jest. W innym przypadku, to by do tej męskiej nie wyskoczyły.

2

@zadafcb I to jest dziwne właśnie. Kolega był w Holandii w pracy i bał się wychodzić na miasto, bo tam same monstra chodziły.

0

Miał Nadala na widelcu, a wali prosto na niego...

1

Nie, no nie jestem Nostradamusem. Myślałem, że Kenin odrobi tego seta.

0

Kenin jeszcze tego seta wygra.

1

@PatrychoO Pocieszałbym, tak jak po poprzednim RG.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?