@Kgorecki2500 Pewnie biła by się z PiSem i lewakami jak równy z równym. Tam jest niewykorzystany potencjał. Na pewno byliby lepsi niż PO czy Lewica, a wcale nie gorsi niż PIS.
@Coutinho007 Nie ma, co porównywać zespołu do indywidualnego sportowca. U nas choćby nie wiem jak młodziki dobrze zagrali, to co starzy zawalili jest nie do obronienia.
Żaden z młodzieniaszków nie wygrał wielkiego szlema, a w żeńskim takich zawodniczek było na pęczki Kenin, Iga, czy Muguruza jak była młodsza. Wstyd mi za facetów...
6
Brawo Igunia!!!
7
Mówią, że tenis to nudny sport, a ja ostatnio tym bardziej żyje niż piłką nożną. Może na EURO trochę się to zmieni.
1
Iga ma coś z Nadala i Federera. Elegancja Federera i siłę Nadala.
3
@Quavosk W nocy tam korona wirus robi spustoszenie pewnie.
5
Najlepszy mecz, a żabojady wymyśli sobie jakieś godziny Policyjne jak za komuny...
0
Mecz taki jakby się spotkały 2 wściekłe kobiety, to mi się podoba.
4
Cytując klasyka "Kostjuk spuchnie".
2
Takich spotkań jest mało w kobiecym tenisie zwykle to jest jakaś miazga, że jedna deklasuje drugą, a tutaj będzie ogień!!
1
To będzie bardzo wyrównany mecz, tak mi się wydaje.
6
Iga się ledwo świeci, a Kostjuk mokra, tak jak ja wczoraj na orliku.
0
Z Kostjuk to się żywcem leje.
1
@IronSanHybrid A jak.
0
Spokojnie Iga ma często słaby początek.
2
Jazda Iga jedziemy z tym koksem!
2
@Kgorecki2500 Pewnie biła by się z PiSem i lewakami jak równy z równym. Tam jest niewykorzystany potencjał. Na pewno byliby lepsi niż PO czy Lewica, a wcale nie gorsi niż PIS.
2
Iga dzisiaj musi iść śladami swojego RolandGarosowego "ojca" i rownież zameldować się w 1/4.
0
@Crakitic Długo? Nawet okienko się nie zaczęło.
1
@Coutinho007 A to racja.
2
@zadafcb W domu cicho, to muszą sobie to jakoś odbić :D
1
@Coutinho007 Nie ma, co porównywać zespołu do indywidualnego sportowca. U nas choćby nie wiem jak młodziki dobrze zagrali, to co starzy zawalili jest nie do obronienia.
0
@tomek8756 Zrobi sobie za to zakupy w Biedrze na 3 miesiące. Później Jasiu znowu będzie żebrał.
1
Żaden z młodzieniaszków nie wygrał wielkiego szlema, a w żeńskim takich zawodniczek było na pęczki Kenin, Iga, czy Muguruza jak była młodsza. Wstyd mi za facetów...
0
@Encore Klasa mistrza, ale też młody ma pełne gacie lekko.
0
@FafitFCB Puig przy Laporcie wygląda jak ojciec z synem "Tata, bo mnie w szkole bijo dzwoń po bagiety."
3
@michal26 Siatka niżej jest. W innym przypadku, to by do tej męskiej nie wyskoczyły.
2
@zadafcb I to jest dziwne właśnie. Kolega był w Holandii w pracy i bał się wychodzić na miasto, bo tam same monstra chodziły.
0
Miał Nadala na widelcu, a wali prosto na niego...
1
Nie, no nie jestem Nostradamusem. Myślałem, że Kenin odrobi tego seta.
0
Kenin jeszcze tego seta wygra.
1
@PatrychoO Pocieszałbym, tak jak po poprzednim RG.