2

@Rust_Cohle No, chyba nie. Poza tym tego się nie da porównywać.

0

@Barca_Big_Moment Powinien zmienić trenera.

0

Może 6-0 na sucho nie będzie.

1

Serb założył białe spodenki w sam raz na flagę Japonii.

0

@Encore Bardziej bym się bał Isnera akurat. Licząc sam wygląd.

6

Djoko wygląda jak 18 latek z pełnymi portkami i to pierwszy raz grający w Półfinale. Pierwszy set zaraz będzie 6-0 to widać.

4

Można Rafy nie lubić, ale szacunek mu się należy. Gość na mączce to bestia.

0

Nadal go rozstrzela, tak jak w tamtym roku.

0

Ależ teraz Nadal miał szczęście.

0

@MSN30 Ja nawet byłem młodszy od CRa jak mi zmarła mama. Więc znam ten ból straty. Najgorszemu wrogowi nie życzę. W sumie to nawet gorzej, bo ojciec to ojciec, a matka, a szczególnie dobra to boli podwójnie.

2

@Darkfin Może na złość Anglikom, bo oni się nie lubią.

1

@Barca1992 Nawet się nie muszą z tego tłumaczyć.

3

No, wreszcie koniec... Tsitsipas w Finale RG!

0

@PatrychoO Nie było. Wczoraj było z Ukrainką :D

1

@Encore Wychowała to wychowała, ale nie może żyć jego życiem.

0

Tsitsipas blisko bliziutko.

0

@PanZagadka TeamMadkiPolki i Team internetowe Julki.

7

@masq Zależy jakie masz podejście do teściowej, bo choćbym nie wiem jak lubił swoją, to nie chciałbym, żeby wszędzie była tam gdzie my. Czas w dwoje to czas dla partnerki/żony, a nie dla mamy/teściowej.

19

@Leooo Mama to zawsze mama, ale nie chciałbym, żeby mi się wtrącała w związek. No, chyba żeby miała rację, co do partnerki/żony, to wiadomo kogo bym wybrał, ale nie w przypadku gdzie po prostu nie lubi kobiety i ingeruje dla zasady.

1

Wydaję mi się, że Tsitsipas już tego nie wypuści.

0

Widać, że już rękawami oddychają. Podobnie jak wczoraj Krejcikova.

0

@Homeopata8989 Pizzy już się najadłem, a jak zgłaszałem, że coś mi się nie podoba to, to olewali. A jak Turkowi powiedziałem "Panie więcej mięsa, mnie surówki, bo ja królikiem nie jestem." To przeprosił i dał mi tak jak lubię.

9

@Homeopata8989 Ja tam wolę Turków, bo dobrego kebaby robią.

0

@masq Nie. Świadek jest tylko świadkiem.

0

@JimMorrisonFCB Chcesz to daj białą flagę. Ja biało czerwoną ściągnę dopiero po EURO.

0

Piękna długa wymiana.

1

@budel17 Też mi się wydaje czy Novak lub Nadal zagrają słabszy mecz, to i tak to wygrają, a szczególnie Hiszpan.

1

Tsitsipas gra coraz słabiej.

2

Jak Iga nie wygrała w tym roku singla RG, to niech sobie chociaż to w deblu odbije. Prestiż nieporównywalnie mniejszy, ale jednak fajnie mieć szlema nawet w deblu.

1

Mam nadzieję, że Tsitsipas wygra nie jednego szlema, ale przy Djokovicu i Nadalu będzie mu ciężko. No, ale oni wiecznie grać nie będą.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?