2

@Rewolucja123 Ale nie zablokował, czyli twoją logiką jest równie winny, co Araujo.

1

Cholera dzisiaj z tym udem jest gorzej niż wczoraj. Ledwo chodzę. Czuję się jakby mi ktoś igły wbijał w mięsień tak mnie to kuje. Jak leżę to jest w porządku, a jak chodzę to wszystko czuje. Jeszcze mnie kostka dodatkowo boli. Przez 3 lata gry nie miałem tylu kontuzji, co w ostatnich 3 tygodniach. Człowiek chce się poruszać na orliku dla zdrowia, a tutaj 1 kolega prawdopodobnie zerwał więzadła, 2 ma jakieś problemy z kolanem, a pozostali też coś mają.

1

@Rewolucja123 Doskoczyć... Busquets też powinien wielu przypadkach doskoczyć, a wolał truchtać. Nie przyblokował bardzo ważnego dośrodkowania i Benzema strzelił na 1-0. Wiele było takich spotkań. Dziwię się, że bardziej doceniasz zawodników, co się poruszają jak smród po gaciach niż wojowników.

3

@Rewolucja123 To jak piszesz słabo też będę Cię krytykował. Czyli w takim przypadku bym musiał komentować dobre ponad 3/4 twoich komentarzy. Narażasz się tylko na śmieszność. Uważasz że gol Yarmolenki to wina De Jonga? Nikt tutaj nie będzie brał na poważnie twoich wypocin.

0

@Rewolucja123 Jest najlepszym pomocnikiem Barcelony w tym i poprzednim sezonie.

0

@Deviler Przypominam, że to było 5 lat temu.

0

@Quavosk Aktualnie nie widzę lepszych tenisitów niż Djokovic, Nadal czy nawet wiekowy Roger. Ci dużo młodsi od nich zawodnicy nie potrafią z nimi grać, jakby mieli pełne gacie lub brak odpowiednich umiejętności. Ta wielka trójka do 50 nie będzie grać.

2

@Rewolucja123 Co są w stanie zaoferować konkretnie. De Jong ich miażdży zarówno szybkościowo jak w grze ofensywnej. W obronie to podobny poziom.

25

@Rewolucja123 Rodri i Busi lepsi od De Jonga chyba nie...

9

0

@Rewolucja123 Ja nie widziałem pisania o pokorze w ostatnich sezonach, a więcej komentarzy z dużą pewnością siebie lub z narzekaniem przy każdej możliwej sytuacji

0

W sezonie 2014 2015 ciągle pisaliście o pokorze nawet jak graliśmy z ogórkami. W sezonie 2021 2022 też o tym piszcie to może znowu wygramy :D

2

@IronSanHybrid La Rambla w pigułce.

0

@Stagiryta Masz rację. Nie, tak jak Słowacja. W 100% się zgadzam.

8

Dobre mecze dzisiaj. Tutaj Anglia-Chorwacja miał być hitem, a lepsze były Austria-Macedonia i Holandia-Ukraina.

0

Jeszcze Holandia to przegra. Gdzie obrona?

0

@orzel20 Musiałby stać tam gdzie był strzał, żeby to obronić. Mało który bramkarz by to wyjął

1

@SteuerFreiMoney Raczej za wcześnie na takie wnioski, to dopiero pierwsze mecze.

3

Piękny strzał Yarmolenki.

2

Bałem się o De Jonga, bo miałem dzisiaj podobnie na orliku i ledwo chodzę. Dobrze, że nic mu się nie stało.

1

@Barca_Big_Moment O jakim Ty faworyzowaniu piszesz? Boli Cię ten Djokovic? W obecnej formie pokonałby Rafę na każdej nawierzchni.

1

@Janiama 2-0 dla Holendrów. Z takim przeciwnikiem jak Ukraina Oranje powinni sobie poradzić nawet bez Van Dijka.

1

@Barca1992 Klasyka.

1

Pan Strejlau to swój chłop. Chciałbym mieć takiego dziadka.

0

Nole ma wszystko pod kontrolą. Jest bardzo blisko tego 2 RG.

1

Pandev to jak wino im starszy tym lepszy. Gra na lepszym poziomie niż 10 lat temu.

0

@marcin000019 Ja myślę, że. Na spokojnie wygramy 2-0.

1

@JohnnyBarca Niech lepiej już kończy karierę.

0

@korolocik W twojej wypowiedzi nie było żadnej mądrości. Widać, że jesteś dzieckiem, co najwyżej jak się z czymś nie zgadza "XD" potrafi napisać.

0

@korolocik Jak nie masz nic mądrego do napisania poza "XD" to się nie wypowiadaj.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?