0

@MarioVeB! O nic Cię nie pytałem. Za to Ty masz pojęcie z którego nigdy nie korzystałeś.

0

@Barca_Big_Moment W 2027 już Nadala nie będzie.

5

Brawooo Novak!!! Pokonał Nadala na Roland Gaross niesamowite!

2

Nie wydaję mi się żeby Nole to wypuścił. On już kiedyś Hiszpana na tym turnieju ograł i może to zrobić kolejny raz.

1

@Barca_Big_Moment Chyba, jednak Cię głowa boli z tym Nadalem. Chłop ledwo się trzyma :D

3

Wy mówicie, że u nas jest komuna. W Francji jest jakaś godzina Policyjna, której nie było u nas prawie 40 lat. A tfu!!

0

@Barca_Big_Moment Jakie medicale głowa Cię boli?

0

@Kamilos84 I dobrze.

0

@mekston Nie coś jest nie tak, a jest po prostu słabszy i zmęczony.

0

@mekston Raczej myśli, że rzadko się myli. Ten mecz jest bardzo wyrównany i nawet bym wskazał, że Nole go wygra.

0

@PawkoFCB Jednak oglądam tenis. Mecz się zrobił wyrównany i ciekawy.

1

Kij wie, co oglądać. Tu tenis, siatkówka i nożna... Rozdarte serca, ale chyba Polaków w siatkówkę zobaczę.

2

Djoko się stara i bardzo dobrze.

1

@kosiarz92 Koledze się udało, a tak to wypiłem z 100 kasztelanów i nic.

1

@Encore Zabrał się za grę i Rafa trochę osłabł.

0

Myślałem, że to będzie szybszy set. Dobrze, że Djoko się chociaż trochę postarał, żeby był dłuższy, bo przegrać 6-0 na sucho jak nowicjusz będąc uważany za tego największego w historii, to trochę wstyd.

1

W sumie lepsze 6:3 niż czyste 6-0.

0

Djokovic coś zaczął grać lepiej, ale to nie jest nawet pierwiastek tego, co pokazywał w Australian Open czy na Wimbledonie.

2

@Rust_Cohle Futbol to gra zespołowa. Nie ma bata, że to porównywać.

0

Myślałem, że komentator powie, że mu stanął :D

2

@Rust_Cohle No, chyba nie. Poza tym tego się nie da porównywać.

0

@Barca_Big_Moment Powinien zmienić trenera.

0

Może 6-0 na sucho nie będzie.

1

Serb założył białe spodenki w sam raz na flagę Japonii.

0

@Encore Bardziej bym się bał Isnera akurat. Licząc sam wygląd.

6

Djoko wygląda jak 18 latek z pełnymi portkami i to pierwszy raz grający w Półfinale. Pierwszy set zaraz będzie 6-0 to widać.

4

Można Rafy nie lubić, ale szacunek mu się należy. Gość na mączce to bestia.

0

Nadal go rozstrzela, tak jak w tamtym roku.

0

Ależ teraz Nadal miał szczęście.

0

@MSN30 Ja nawet byłem młodszy od CRa jak mi zmarła mama. Więc znam ten ból straty. Najgorszemu wrogowi nie życzę. W sumie to nawet gorzej, bo ojciec to ojciec, a matka, a szczególnie dobra to boli podwójnie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?