Myślałem, że to będzie szybszy set. Dobrze, że Djoko się chociaż trochę postarał, żeby był dłuższy, bo przegrać 6-0 na sucho jak nowicjusz będąc uważany za tego największego w historii, to trochę wstyd.
@MSN30 Ja nawet byłem młodszy od CRa jak mi zmarła mama. Więc znam ten ból straty. Najgorszemu wrogowi nie życzę. W sumie to nawet gorzej, bo ojciec to ojciec, a matka, a szczególnie dobra to boli podwójnie.
0
@MarioVeB! O nic Cię nie pytałem. Za to Ty masz pojęcie z którego nigdy nie korzystałeś.
0
@Barca_Big_Moment W 2027 już Nadala nie będzie.
5
Brawooo Novak!!! Pokonał Nadala na Roland Gaross niesamowite!
2
Nie wydaję mi się żeby Nole to wypuścił. On już kiedyś Hiszpana na tym turnieju ograł i może to zrobić kolejny raz.
1
@Barca_Big_Moment Chyba, jednak Cię głowa boli z tym Nadalem. Chłop ledwo się trzyma :D
3
Wy mówicie, że u nas jest komuna. W Francji jest jakaś godzina Policyjna, której nie było u nas prawie 40 lat. A tfu!!
0
@Barca_Big_Moment Jakie medicale głowa Cię boli?
0
@Kamilos84 I dobrze.
0
@mekston Nie coś jest nie tak, a jest po prostu słabszy i zmęczony.
0
@mekston Raczej myśli, że rzadko się myli. Ten mecz jest bardzo wyrównany i nawet bym wskazał, że Nole go wygra.
0
@PawkoFCB Jednak oglądam tenis. Mecz się zrobił wyrównany i ciekawy.
1
Kij wie, co oglądać. Tu tenis, siatkówka i nożna... Rozdarte serca, ale chyba Polaków w siatkówkę zobaczę.
2
Djoko się stara i bardzo dobrze.
1
@kosiarz92 Koledze się udało, a tak to wypiłem z 100 kasztelanów i nic.
1
@Encore Zabrał się za grę i Rafa trochę osłabł.
0
Myślałem, że to będzie szybszy set. Dobrze, że Djoko się chociaż trochę postarał, żeby był dłuższy, bo przegrać 6-0 na sucho jak nowicjusz będąc uważany za tego największego w historii, to trochę wstyd.
1
W sumie lepsze 6:3 niż czyste 6-0.
0
Djokovic coś zaczął grać lepiej, ale to nie jest nawet pierwiastek tego, co pokazywał w Australian Open czy na Wimbledonie.
2
@Rust_Cohle Futbol to gra zespołowa. Nie ma bata, że to porównywać.
0
Myślałem, że komentator powie, że mu stanął :D
2
@Rust_Cohle No, chyba nie. Poza tym tego się nie da porównywać.
0
@Barca_Big_Moment Powinien zmienić trenera.
0
Może 6-0 na sucho nie będzie.
1
Serb założył białe spodenki w sam raz na flagę Japonii.
0
@Encore Bardziej bym się bał Isnera akurat. Licząc sam wygląd.
6
Djoko wygląda jak 18 latek z pełnymi portkami i to pierwszy raz grający w Półfinale. Pierwszy set zaraz będzie 6-0 to widać.
4
Można Rafy nie lubić, ale szacunek mu się należy. Gość na mączce to bestia.
0
Nadal go rozstrzela, tak jak w tamtym roku.
0
Ależ teraz Nadal miał szczęście.
0
@MSN30 Ja nawet byłem młodszy od CRa jak mi zmarła mama. Więc znam ten ból straty. Najgorszemu wrogowi nie życzę. W sumie to nawet gorzej, bo ojciec to ojciec, a matka, a szczególnie dobra to boli podwójnie.