@Sysia11 Prezes marny, a i tak najlepszy z wszystkich prezesów PZPN w ostatnich 25 latach. @SaulGoodman Wywalenie Brzeczka to najlepsza decyzja jaką mógł podjąć, ale trochę za późno.
@Encore Nadal gra fenomenalnie na mączce, ale też inni grają tam słabiej i to widać. Raz go tam Novak pokonał, ale to było raz i raczej się to nie powtórzy.
Iga gra niektóre piłki, tak jakby nie miała układu nerwowego, a nieraz za bardzo się podpala i widać, że się denerwuje. Jest najbardziej obecnie nieprzewidywalna w tenisie z kobiet na świecie. Ciężko ją rozgryźć jak chce zagrać i to jest w niej najlepsze.
@Nieznajomy Jak zaczął notorycznie rzucać rakietami, to właśnie pomyślałem, że talent ma, ale z taką głową to nic nie osiągnie, a szkoda bo ogromna siła walił te piłki dobrze ponad 220 km na godzinę.
2
Iga jazda! Powodzenia.
0
@amanter Łomża miodowa jest super.
0
@Encore Iga też ma tą bezczelność przy niektórych zagraniach. Czasami to powinna przeprosić, że jest taka zajebista.
0
@VenoM Jeszcze jak. Chociaż, co kto lubi.
0
@Encore Zobaczymy, ale mam mieszane uczucia. Oczywiście chciałbym, żeby ten mecz dłużej trwał.
0
Tsitsipas raczej ogra Ruska 3-0 na sucho, a szkoda bo liczyłem, że ten mecz będzie dłuższy.
34
@Oskar00 Dno to jest co najwyżej twój komentarz.
2
@Sysia11 Prezes marny, a i tak najlepszy z wszystkich prezesów PZPN w ostatnich 25 latach. @SaulGoodman Wywalenie Brzeczka to najlepsza decyzja jaką mógł podjąć, ale trochę za późno.
0
@PatrychoO Masz zamiar oglądać Argentynę? Jesteś odważny! Ja sobie raczej oszczedzę tej katorgi.
0
@Encore Nadal gra fenomenalnie na mączce, ale też inni grają tam słabiej i to widać. Raz go tam Novak pokonał, ale to było raz i raczej się to nie powtórzy.
0
Tsitsipas mógłby powalczyć z Nadalem, tak myślę.
1
Kurde przełączyłem na TVP i przestraszyłem się Maryli Rodowicz. Wygląda jakby z grobu wstała.
0
Jak coś to na TVN 7 leci film z Seagalem Nico: Ponad prawem z 1988 roku. Mało jest tych filmów z szczupłym Stevenem.
6
@Przemek2323 Akurat tutaj dobrze. W tak marnego Prezydenta USA trzeba walić zawsze i wszędzie.
2
Jakoś nigdy aż tak nie fascynowałem się deblem. No, ale się kurde cieszę i tak! Brawo Iga!
1
@kaamil1910 Hehehe również dobre.
0
@kibicsportu Jest w dużo lepszej formie niż tegorocznym Australian Open. Jeśli wygra teraz RG, to będzie główną faworytką Wimbledonu, IO i US Open.
0
@Mr8lack Ale teściowej byś polecił?
1
@macio_944 A w tej głowie są same trociny.
5
@GeneralXavi Gdzie tam... U takiego szamana nawet zakwasy by były niebezpieczne.
6
Iga gra niektóre piłki, tak jakby nie miała układu nerwowego, a nieraz za bardzo się podpala i widać, że się denerwuje. Jest najbardziej obecnie nieprzewidywalna w tenisie z kobiet na świecie. Ciężko ją rozgryźć jak chce zagrać i to jest w niej najlepsze.
2
@Wilczeq Samo wyjście z grupy będzie godne, żeby je umieścić przy osiągnięciach Polskiego sportu w ostatnich latach. :D
2
@Wilczeq Turnieje wielkiego szlema są jak LM w piłce nożnej, a to co wygrywała Radwańska to jak SPH. W pewnym sensie Iga już ją przebiła.
2
@PatrychoO Iga już to zrobiła, ale myślę, że Radwańska jest dumna. Może troszkę ją to szczypie.
0
@Nieznajomy Jak zaczął notorycznie rzucać rakietami, to właśnie pomyślałem, że talent ma, ale z taką głową to nic nie osiągnie, a szkoda bo ogromna siła walił te piłki dobrze ponad 220 km na godzinę.
0
@michal26 Janowicz początkowo wyglądał na kozaka, który szybciej wygra szlema niż Radwańska, a wyszło jak wyszło...
6
Brawo Igunia!!!
7
Mówią, że tenis to nudny sport, a ja ostatnio tym bardziej żyje niż piłką nożną. Może na EURO trochę się to zmieni.
1
Iga ma coś z Nadala i Federera. Elegancja Federera i siłę Nadala.
3
@Quavosk W nocy tam korona wirus robi spustoszenie pewnie.