1

@ForcaMilosz Gdyby nie trenował, to miałby proces. Zawodnicy mają przywileje, ale też obowiązki, to jest cały czas ich praca. Mam nadzieję, że syf w klubie zostanie posprzątany i koniec sielanki.

1

@LS To raczej Barcy b. Umtitiemu raczej nie zależy, ale Lengletowi chyba na karierze jeszcze zależy. Jak posiedzi sezon w rezerwach, to inaczej będzie gadał.

5

@scotti Nim coś napiszesz pomyśl 2 lub nawet 3 razy.

5

Niektórzy chcieli go na trenera pierwszej drużyny jak facet nie potrafi sobie poradzić z Barcą b. Hahaha.

1

@Nano22 A nie Ty akurat tam jesteś, to powinieneś wiedzieć.

1

@VenoM Ja jestem za tym, żeby dodatkowo grali na 2 piłki. Było by ciekawiej xd

0

@amanter Kompleks Ronaldo znaczy się coś mi telefon źle tłumaczy.

0

@amanter Widzę masz końska Ronaldo. EURO wygra Francja/Hiszpania ewentualnie Niemcy. Portugalia jak dojdzie do Ćwierćfinału, to będzie wszystko.

0

@wyjasniecie To dlaczego tworzycie nowe posty i nie piszecie pod starym postem? Przecież macie grupkę osób, która ma takie same poglądy jak wy i to ich interesuje. Poza tym wasze dyskusje są w gorących, a w gorących powinny być dyskusje, które zainteresują innych i powinny być pozbawione spiny, a tam jest polityka i propaganda. Jak nie LGBT, to Tusk, a jak nie Tusk, to szczepionki i tak w kółko. Nie zmienicie poglądów politycznych innych osób na tej stronie w żaden sposób. Możecie najeżdżać na PiS, Konfederację, homofobów czy antyszczepionkowców, a i tak wam to nic nie da. Jakieś prośby, żeby zmienić awatar czy stronę na tęczową też są bezsensu. Ta strona nie ma nic wspólnego z LGBT, a każdy ma awatar taki jaki chce. Wczoraj ktoś dostał bana, bo obrażał Djokovica i to była jedyna spina przez cały turniej, a u was pod postami cały czas są jakieś afery i to jest ta różnica. Polityka to zawsze drażliwy temat, to jest kolejna sprawa i to nie jest ważne, że to jest serwis od wszystkiego. Pisząc codziennie o tym sami jesteście prowodyrem i robicie tym szambo.

3

@wyjasniecie Akurat @PatrychoO ma rację wiadomo, że tutaj są uszczypliwości jak jedni kibicują drugim, czy to w Tenisie czy innym sporcie, ale jak tutaj jest polityka, to tutaj wylewa się szambo i to jest dużo gorsze. Poza tym wątki są powielane i to jest wałkowane aż do znudzenia. Dyskusja o polityce ma sens jak jest kulturalna i bez wklejania jakiejś prowokacyjnej propagandy jak niektórzy to robią. Zastanów się dlaczego dostałeś ostatnio bana i dlaczego wyłapali też go inni. Wiadomo szukacie na tej stronie poklasku i chcecie na siebie zwrócić uwagę, ale poszukajcie jakiegoś innego sposobu. Zaraz mi napiszesz, że interesuje was merytoryczna dyskusja. Nie, nie interesuje was, bo odpowiadacie tylko tym, którzy was popierają, a jak ktoś wam poda argumenty, to tworzycie nowy wątek.

6

@meteo100 Miały, ale co mają z tego powodu klęczeć? Poza tym to nie chodzi o jakieś targi niewolników, a o gest upamiętniający czarnego kryminalistę. Dla mnie to już w ogóle komedia. Nie ma to nic wspólnego z tym, co się stało 150-200 czy nawet 1000 lat temu.

1

@Jankes94 Nawet z Kanem nie ma z czego lepić. Lev chce na 1 składzie jechać 8-10 lat z drobnymi korektami, tak się nie da być w TOP.

0

@Ascend Z Halep na Australian Open brakło jej doświadczenia. Tutaj prawdopodobnie kontuzja. Psuła każdą piłkę i nie biegała, tak jak lubi. Nawet nie dobiegała do piłek do których można było spokojnie dobiegać.

3

@SonBarcaGoku No, właśnie to są jaja, bo skole oko odtworzy całe boisko, tak jak powinno wyglądać i na tym wszystkie linie są czyste nawet te zasypane mączką, a oni z paluszkiem chodzą i szukają czego nie zgubili.

1

Że ona jeszcze stoi normalnie na nogach... Za to będę jej kibicował, żeby wygrała Roland Garros szacun Barbora.

0

@michaleu Były jakieś pojedyncze wysrywy, ale to rodzynki. Według mnie kontuzje odniosła i przegrała. Widać było, że coś było nie tak

1

Aut widoczny, ale to są jaja, że nie ma sokolego oka.

1

@PatrychoO Ona wszystko robi praktycznie na oparach, a i tak daje radę.

0

Krejcikova De Jong tenisa. Płuca z żelaza.

0

Sakkari by się przy tym wydarła, a Krejici szacun.

0

Sakkari coś ty najlepszego zrobiła? :D

0

Krejcikova to mądra zawodniczka obraca siłę Sakkari przeciwko niej. Widać to, bo Czeszka praktycznie nie ma sił.

0

Sakkari jakby ostudziła emocje, to grała by lepiej.

0

Hahaha ta już wstała, ale jakby grała debla i mixa, to by była w podobnej sytuacji do Czeszki.

0

Krejcikova już sił nie ma.

0

Krejcikova ma dopiero 25-26 lat? Ja myślałem, że jest po 30.

2

@PatrychoO Ładna jest, ale wkurza mnie jej wydzieranie się jakby conajmniej seta wygrywała.

0

@deyna2018 Sentyment mam do 1, a 2 na pewno lepsza graficznie.

0

Krejcikova przy tym gemie mistrzostwo. Bardzo ładnie to zagrała.

1

@SaulGoodman A idź tego to bym nawet mojemu psu nie dał.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?