0

@Encore Nadal się już tego RG nawygrywał niech wygra ktoś z dwójki Niemiec/Grek.

1

@Encore Jeszcze się ME nie zaczęły. Poczekajmy na 1 mecze tych drużyn.

2

@Quavosk Cała kariera przed nią. Jeszcze wiele osiągnie.

0

@amanter @Encore A tutaj jebut. Węgry włączają combo jak Kostaryka w 2014 i wychodzi pewnie z grupy w której jej nikt nie dawał szans. Takie rzeczy się zdarzają bardzo rzadko, ale żadnej opcji nie wykluczam.

1

@amanter Jak przegrają z Francją i Niemcami to nie wyjdą nie ma szans. Raz im los oddał, to co zabrał w 2004, to im starczy na 20 lat.

8

@amanter Portugalia to co najwyżej bierze w****pl od Francji i Niemców. Czyli klasycznie.

8

@Bartek22 Taką głupotę napisałeś, że się tego po Tobie nie spodziewałem... 18 letni zawodnik przeciętny? Pjanic mu w tym sezonie nie dorastał do pięt, a jest 13 lat starszy. Gość to żart, który przyszedł tutaj odcinać kupony, a Moriba to przyszłość i ma potencjał.

0

@nitey Zobaczymy.

0

Niech to Djokovic kończy i szykuje się na Półfinał, bo się wymęczy na tym Włochu.

0

@Encore Djokovic to najbardziej uniwersalny zawodnik w historii tego sportu. Może nie raz zachowuje się jak zachowuje, ale Federer czy Nadal też nie są krystalicznie czyści, nikt nie jest

2

@Rewolucja123 Można się śmiać, ale przez jakiś czas widziałem w nim kogoś, co może więcej dać niż Dembele.

1

@vangoor Ludzie szukający atencji na portalach społecznościowych.

0

@Barca_Big_Moment Grał jak równy z równym, ale Rafa był zawsze ten krok przed nim. Było pewne, że Nadal to wygra, tylko pytanie czy czysto 3-0 czy może trochę Diego powalczy i urwie mu chociaż seta.

1

@PatrychoO Raczej Djokovic grałby z Federerem. Przeciętne jest to pokolenie tenisitów, bardzo przeciętne. Federer, Djokovic i Nadal wiecznie grać nie będą. Szwajcar pewnie jeszcze ten rok i koniec, a Nadal i Djokovic 2-3 lata i też koniec.

0

@Barca_Big_Moment Historia ich starć mówi, co innego. Nie umniejszam nic Rafie, ale Djokovic na mączce jest słabszy, a on lepszy.

1

@Quavosk Pierwszy serwis niech z nią poćwiczy, bo jest zdecydowanie do poprawy. Nie pisze dlatego, że dzisiaj kulał, ale wiele zawodniczek chciałoby mieć takie warunki fizyczne jak ona. To jest do poprawy i to można zdecydowanie poprawić, a wtedy będzie potworem.

6

@michaleu Haha co racja to racja.

1

Wydaję mi się, że Novak też mecz wygra. Berrettini urwie może seta. W tamtym roku zagrał słabo z Nadalem i dostał lanie. Teraz może ten jego rewanż będzie bardziej wyrównany. Chociaż wątpię. Serb tylko raz pokonał Nadala na mączce. Na trawie/twardym bym postawił nawet pieniądze, że Hiszpana ogra, ale nie na mączce, bo szkoda forsy.

0

@JimMorrisonFCB Oceniasz tylko po meczach towarzyskich?

0

@JimMorrisonFCB Raczej nie.

0

Nadal potwierdza, że jest Królem RG. Ciekawe czy ktoś kiedyś jego osiągnięcia przebije/wyrówna? Jestem dość młody, ale wydaję się, że nie dożyje kogoś kto to przebije lub wyrówna.

2

@Chakalaka Nikt normalny się w taki sposób nie wydziera. No, chyba że słoneczko przygrzało, bo ostatnio się zrobiło dość gorąco.

25

Komentarz usunięty

1

Shwartzman ładnie gra. Może się pokusi o coś więcej.

0

Chociaż tyle...

0

@kaamil1910 Przecież on jest trollem... Nie zapachniało Ci chociaż trochę ironią?

0

@Chakalaka Był już przez ładnych kilka lat aż do 2015 roku i już starczy. Co do Obamy wpisz sobie w google to będziesz miał czarno na białym.

4

@Chakalaka No, chyba nie. Liberalizm nigdy nie powinien już być przy władzy w tym kraju, a branie, tak dramatycznie słabego Prezydenta jak Biden za wzór, to zły przykład. Obamy zresztą też.

3

@LeoMessi1994 Shakira w każdym kolorze wygląda zjawiskowo. Jej każdy kolor pasuje.

0

@ShinobiQWE Ma bardzo ładne rysy twarzy. Brał bym się za nią jak najbardziej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?