0

@Uukasz_93 Perez sobie po 3 latach przypomni (o ile jeszcze będzie), tak jak z Raulem. Wtedy to były jaja.

0

@LeoMessiah Nie tylko Ty.

0

@Encore Niech się z nim United bawi. My 3 na 4 sezony mamy dość. Laporta by go wcześniej wywalił, gdyby wcześniej był Prezydentem.

21

@wyjasniecie To przez Ciebie i twoje pierwsze konto są takie dzielenia na prawą i lewą stronę. 3/4 postów z waszej "lepszej" strony to prowokacje. Zapraszacie do dyskusji, a jak ktoś wam mądrze odpowie to ignorujcie i tworzycie nowy wątek.

1

@wyjasniecie Co innego jest dziecko, które sobie coś zmyśla i jest to wszystko na kamerze, a co innego jak są rzeczywiste dowody i dziecko nie kłamie. W takim przypadku kelner powinien podać rodziców do sądu i powinni mu płacić od 20 tysięcy, bo to jest zniesławienie, a dziewczynka powinna zostać ukarana odpowiednio przez rodziców, ale to już w domu np kara na internet i tyle. 10 latka to jest dziecko, ale jednak w wieku szkolnym i już powinna kumać, co robi. Różne oskarżenia o takie czyny są bardzo poważne i tutaj nie ma żartów. Nie gdybaj, co gdyby nie kamery, bo jednak były we właściwym miejscu i uratowały chłopa.

31

@wyjasniecie Prawa strona napisała wyraźnie o udowodnieniu czynu. Pisz do końca jak było...

43

@puyol_presidend5 To by był już wykreowany na pedofila i by go roznieśli. Przez takie dziewczynki później prawdziwym ofiarą się nie wierzy.

0

@Emhyr Kiedyś był na sporo wyższym poziomie, a teraz wygląda jakby non stop walił sake (pewnie wali) Kowal mówi wszyscy go w Cafe Futbol słuchali i nawet Boniek siedział cicho, a teraz to pan maruda.

1

@Barca_Big_Moment 60 mln Euro za Dembele? Brać i pocałować w rękę! Dzisiaj w sumie pozytywne informacje. Dzięki kolego.

2

@bartekvisca Chleba z pajęczyną mu dać na kolano i będzie miał jak nowe!

1

@socha Tak, Żewłakow się zachowuje jakby dzielił szatnie z Henrym i tworzyli zabójczy duet w Arsenalu, a Hajto to wygryzł Neste i grał przy Maldinim w Milanie.

7

@tobiasson92 Cherchesov to będzie nimi orał pole za ten mecz :D

31

Kazika się przyjemnie słucha. Pamiętam stare dobre czasy i mecz LM z jego komentarzem. Gość żyje tym sportem. Jest dużo lepszym współkomentatorem niż Żewłakow czy "ofenzywny" Hajto.

0

@tobiasson92 Najpierw musimy cały czas grać na wielkich imprezach. Lata 2009-2013 to lata stracone, 2 MŚ bez nas. EURO jako gospodarze nie liczę. Dostaniemy się na kolejne MŚ i EURO 2024 i bardziej będzie można nas oceniać.

4

Będę zachwycony jak wyjdziemy z grupy, to jest cel numer 1. Nie ma co się oglądać na EURO 2016, bo to była nasza najlepsza impreza od ponad 30 lat.

19

Jóźwiak to taka inteligentniejsza wersja Grosika. Może jest ciut wolniejszy, ale ma lepszą technikę i boiskową inteligencję, a to są dużo ważniejsze cechy. Taki Dembele rzeczywiście wygląda, jakby jego mentorem był Kamil...

2

@barteggg08 Raczej by się zesrał.

2

Ruskich ciężko zabiegać. Musimy się dłużej utrzymywać przy piłce i ich trochę spróbować wymęczyć. Dużo lepiej się ogląda ten mecz w naszym wykonaniu niż na ostatnim zgrupowaniu, ale i tak się znajdą ludzie, co będą krytykować. Podoba mi się gra Klicha i Świderskiego. Na + też Krycha.

0

@socha 4,3,2 i rok temu wiadomo kto był u władzy.

2

Klich podanie niczym Xavi.

0

@neeed To nie jest groźba, a fakt. Lepsze od zamykania kibiców Realu w jaskiniach jest zamykanie wiecznie niezadowolonych kibiców swojego klubu.

3

@Sulimo Fajna czarnulka. Jeszcze gdyby miała grzywkę to ło Matko Bosko :D

3

@Coutinho007 3 lata temu to był jeszcze królem życia/MŚ i TOP 3 ŚO.

31

Robią to przynajmniej o rok za późno, ale kto miał to rok temu zrobić? Bartomeu? Raczej nie.

0

@Quavosk Idzie po 14 RG.

0

@masq Równie dobrze można złapać takiego delikwenta, przywiązać za jaja liną do jakiegoś haka na suficie i kręcić. Ból będzie bardzo podobny do tego, co przeżywało to zwierzę.

3

@Sergio_Devils Wygrał 3 z Bayernem.

0

@AmigoBlancos No, to jest ciekawe. Zobaczymy jak to będzie wyglądało. Zidane wszedł do tej samej rzeki było Mistrzostwo, ale jakoś super to nie wyglądało.

0

Magda Linette w 2 rundzie RG! Brawo niech bierze przykład z młodszej koleżanki.

0

@LS Wróć tu w Maju/Czerwcu 2022.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?