Mctominay dość fajnie gra. Lepiej się go ogląda niż przecenionego Fernandesa. Akurat wielu spotkań United na sezon nie oglądam, ale zwykle jak widzę Portugalczyka, to specjalnie się nie wyróżnia.
Fernandes jest lepszy w wieku 26 lat niż był Ronaldo, mając jego lata? Wątpię, raczej pytanie ile Cris był poziomów wyżej, bo na pewno był lepszy. Aktualnie to pewnie jest lepszy, ale chłop już jest dziadkiem.
Villarreal ma na razie puchar w garści. United 100 podań zero zagrożenia, Żółci 3-4 podania i są praktycznie pod bramką. Teraz United wyprodukowało coś groźnego, ale to obrońca Żółtych mógł wbić swojaka.
Właśnie z tym pożarem na Bernabeu. Przypomniał mi się komentarz jakiegoś dzieciaka, co kilka lat temu psycha mu siadła i pisał tutaj coś o spaleniu czy zburzeniu Bernabeu.
1
Zaraz Villarreal coś wciśnie i się skończy dzień dziecka dla United zanim się zaczął.
1
@PatrychoO Pewnie Bruno będzie chciał strzelać wszystkie karne w konkursie, a na EURO pobije się o to z Ronaldo.
12
@DonMatteo901 Czy on kiedykolwiek był z czegoś zadowolony w ostatnich latach?
1
Mctominay dość fajnie gra. Lepiej się go ogląda niż przecenionego Fernandesa. Akurat wielu spotkań United na sezon nie oglądam, ale zwykle jak widzę Portugalczyka, to specjalnie się nie wyróżnia.
1
@Coutinho007 Villarreal gra praktycznie, tak samo cały czas. No, może przed bramką 10-15 minut szturmowali.
0
Wyczuwam dogrywkę.
0
Ja jednak i tak wolę ten mecz niż wszystkie spotkania Ekstraklasy. Może, to nie jest super TOP poziom, ale i tak dużo wyższy poziom niż Polska Liga.
0
@fart Dobry żart.
4
Teraz to Villarreal się prosił o gola.
1
@HERORICH2 No, bez przesady :D
14
@pele1282 Kogokolwiek porównywać z tych paziów, co obecnie grają w United na ŚO do Vidica, to wielka obraza dla Serba.
0
@koziar Nie zrozumiałeś mnie... Mam na myśli, że United jak nic nie poprawi, to Villarreal zgarnie puchar. Praktycznie nie robią zagrożenia Anglicy.
0
@Encore Wydaję mi się, że Borek to mówił, ale chyba mocno odpłynął...
1
Fernandes jest lepszy w wieku 26 lat niż był Ronaldo, mając jego lata? Wątpię, raczej pytanie ile Cris był poziomów wyżej, bo na pewno był lepszy. Aktualnie to pewnie jest lepszy, ale chłop już jest dziadkiem.
2
Villarreal ma na razie puchar w garści. United 100 podań zero zagrożenia, Żółci 3-4 podania i są praktycznie pod bramką. Teraz United wyprodukowało coś groźnego, ale to obrońca Żółtych mógł wbić swojaka.
1
@Encore Akurat Villarreal ostatnio cisnął i pachniało golem.
1
Gdyby ktoś strzelił z tego podania Bacci to by była jedna z najładniejszych asyst w historii Finałów LE.
1
@Geble To prawie, tak jak przychodzi "fachowiec" ma szpachlować i pomalować ściany, a ściągnął okno...
8
Właśnie z tym pożarem na Bernabeu. Przypomniał mi się komentarz jakiegoś dzieciaka, co kilka lat temu psycha mu siadła i pisał tutaj coś o spaleniu czy zburzeniu Bernabeu.
0
@Quavosk Cholera... O tym nie pomyślałem... Że jakiś zboczeniec się może podszywać...
0
@Encore Będzie dobrze @clyde Ubierze mini i koszulkę Barcelony. Przyprowadzi koleżanki i będzie fajnie :D
1
@clyde Po czym Cię można poznać? :D
11
Na TVN leci Gran Torino. Eastwood mimo prawie 8 dych w tym filmie dalej był kozakiem i dalej bym z nim nie zadarł.
9
@klemens100 Nie. Lepszy jest twój bełkot i drugiego konta Chakalaki.
0
@Encore Rok temu w lato jak się robiło zakupy, to było przerąbane... Niby tylko 300 metrów do sklepu, ale cała twarz mokra...
0
@Encore Mój ryj by tego nie wytrzymał...
0
@tomek8756 Lub wreszcie coś mądrego.
4
@Commando Kosztował mniej niż Semedo bez zmiennych.
1
@Encore No, to zaraz zadzwonię po Policję polityczną z Olem/Franzem i Morawcem i Ciebie zatrzymają.
0
@barteq Pique i Lenglet też nie.