@AmigoBlancos Z takiego Pique to zawodnicy Granady czy Celty już robią wiatrak, to już nie jest duże osiągnięcie go objechać. Dodatkowo on praktycznie od zawsze miał problemy z szybkimi zawodnikami nawet jak był w prime. Co do Viniciusa... To chłopak ma ogromny problem z wykańczaniem akcji. Ostatnio normalnie udało mu się zapakować dublet z Liverpoolem, ale podsumowanie jego osiągnięć strzeleckich na tę okazję, co ma to jest jakiś dramat. Nie wiem czy Zidane olał jego treningi strzeleckie, ale wygląda, to tak jakby Brazylijczyk w ogóle nie trenował tego elementu. Często jak strzeli to po jakimś odbiciu od przeciwnika. Na te 14 bramek, co strzelił w Realu, to połowę tak zdobył. Real go powinien wypożyczyć na sezon do średniaka ligowego może tam by go nauczyli strzelać, bo Brazol cały czas stoi w miejscu i jest taki sam jak przychodził.
Twardy orzech do zgryzienia. Miał ogromny udział przy PK (Jedyne trofeum w tym sezonie). Zagrał dobry rewanż z PSG, ale jakiś niedosyt jest. Na pewno lepszy sezon niż poprzedni, ale brakowało właśnie tego czegoś z tymi najlepszymi.
@IronSanHybrid Aż mi się przypomina ostatnie zwycięstwo na Bernabeu z 2019 roku w którym Ter Stegen podaje do Dembele, a ten biegnie zupełnie gdzie indziej. W sumie podobne kariery zawodników. Oboje mają problemy z myśleniem.
@DonMatteo901 Gdzie ten drugi Neymar, Pele czy Ronaldinho? Aktualnie to nawet nie jest poziom Robinho, ale fakt cierpliwość się im chyba skończyła. Zobaczymy, co zrobi Perez, który jest w nim zakochany.
Sądząc po tych przeprosinach w stronę Glikiewicza, to Ci kozacy narobili w zbroje i bardzo dobrze, bo takie chamstwo trzeba tępić. W sumie i tak powinny zastać wyciągnięte odpowiednie konsekwencje, żeby była jakaś nauczka na przyszłość. Wiadomo, jakieś memy, to tylko memy, ale pisanie do kogoś na priv takie coś, to dno i wodorosty.
@Xenomorph Oczywiście, że tacy zawodnicy są, ale są też tacy, którym się powinno podziękować za lata gry i ich pożegnać. Oczywiście bez wymuszania ich odejścia. Oni sami powinni wiedzieć, co zrobić.
@clyde Aż mi się przypomniało... Świętowali wtedy jakby zdobyli conajmniej tryplet. W sumie to dla nich był jak tryplet. Ograć tamtą Barcę to był bardzo trudny wyczyn i dokonali niemożliwego.
@Xenomorph Miał ich poklepać po głowach i powiedzieć, że jest ok? Niektórzy zawodnicy sami powinni czuć, że to jest ich koniec w tym klubie, a wolą doić ten klub do końca. Może trochę za ostro to powiedział, ale niestety jest jak jest i to nie jest prosta sytuacja.
@Criss18Barca Moim zdaniem obecność Riberego czy Robbena nie miała żadnego wpływu na Lewego. Obaj swój prime mieli przed dołączeniem Polaka do Bayernu i grali później dużo mniej przez kontuzje i już nie byli w takiej dobrej formie. Fakt Robben był samolubny, ale Ribery raczej nie i się dogadywał z Lewym. Holender grał z Lewym 5 sezonów, ale ciężko powiedzieć czy rozegrał z nim 50% spotkań, bo tak go męczyły kontuzje. Bardziej bym się martwił o Lucasa Hernandeza. Myślałem, że jest lepszy od brata, ale popełnia mnóstwo błędów i gra przeciętnie. Wczoraj sprokurował rzut karny i dał się mijać piłkarzom Augsburga. Davids może grać na LO, ale najlepiej czuje się trochę wyżej i szkoda marnować jego potencjał na tej pozycji.
To Bartomeu wywalił z klubu Suareza, a nie Koeman. Holender do gadania nic nie miał, ale i tak uważam, że czas Urugwajczyka i pewnych zawodników dobiegał końca, ale niestety się tylko pozbyto 1/4 zawodników których się miało pozbyć.
Ja nie lubię Bayernu kibicuje Lewandowskiemu, tak jak niektórzy kibicują Messiemu jak gra dla Argentyny. Coś podobnego. Chociaż ja Argentynę na pewno bardziej lubię niż Bayern.
1
Oglądając Fabiana Ruiza zaczynam doceniać Andre Gomesa u nas.
0
Jak ktoś ma coś sfrajerzyć to właśnie Napoli. Taki jaki jest tam gen frajerstwa, to jest nie pojęte.
0
@messiandiniesta Przedłużą umowę z Mbappe i będzie zbędny.
0
Już wróżyli LE dla Juve, a skończą jeszcze na 3 miejscu...
1
@AmigoBlancos Z takiego Pique to zawodnicy Granady czy Celty już robią wiatrak, to już nie jest duże osiągnięcie go objechać. Dodatkowo on praktycznie od zawsze miał problemy z szybkimi zawodnikami nawet jak był w prime. Co do Viniciusa... To chłopak ma ogromny problem z wykańczaniem akcji. Ostatnio normalnie udało mu się zapakować dublet z Liverpoolem, ale podsumowanie jego osiągnięć strzeleckich na tę okazję, co ma to jest jakiś dramat. Nie wiem czy Zidane olał jego treningi strzeleckie, ale wygląda, to tak jakby Brazylijczyk w ogóle nie trenował tego elementu. Często jak strzeli to po jakimś odbiciu od przeciwnika. Na te 14 bramek, co strzelił w Realu, to połowę tak zdobył. Real go powinien wypożyczyć na sezon do średniaka ligowego może tam by go nauczyli strzelać, bo Brazol cały czas stoi w miejscu i jest taki sam jak przychodził.
2
Twardy orzech do zgryzienia. Miał ogromny udział przy PK (Jedyne trofeum w tym sezonie). Zagrał dobry rewanż z PSG, ale jakiś niedosyt jest. Na pewno lepszy sezon niż poprzedni, ale brakowało właśnie tego czegoś z tymi najlepszymi.
1
@IronSanHybrid Aż mi się przypomina ostatnie zwycięstwo na Bernabeu z 2019 roku w którym Ter Stegen podaje do Dembele, a ten biegnie zupełnie gdzie indziej. W sumie podobne kariery zawodników. Oboje mają problemy z myśleniem.
2
@DonMatteo901 Gdzie ten drugi Neymar, Pele czy Ronaldinho? Aktualnie to nawet nie jest poziom Robinho, ale fakt cierpliwość się im chyba skończyła. Zobaczymy, co zrobi Perez, który jest w nim zakochany.
1
@MaziFCB Taki skład może spokojnie powalczyć o 9 miejsce w lidze.
0
Sądząc po tych przeprosinach w stronę Glikiewicza, to Ci kozacy narobili w zbroje i bardzo dobrze, bo takie chamstwo trzeba tępić. W sumie i tak powinny zastać wyciągnięte odpowiednie konsekwencje, żeby była jakaś nauczka na przyszłość. Wiadomo, jakieś memy, to tylko memy, ale pisanie do kogoś na priv takie coś, to dno i wodorosty.
0
@Bocheno1 Jak się ma takiego właściciela, to ciężko jest wygrać jakiś puchar.
0
@Rust_Cohle Równie dobrze z Realu można usunąć ich najlepszego zawodnika i wygląda dużo bardziej mizernie niż PSG. 80% ataku Realu to Benzema.
0
@Xenomorph Akurat najważniejsze jest kto z zawodników odejdzie i jacy przyjdą. Nic innego się obecnie nie liczy.
0
@Xenomorph Przyjdzie kolejny oklep z tym samym składem i z nowym trenerem znowu będzie płacz. Pierwszy będziesz narzekał.
0
@Xenomorph Oczywiście, że tacy zawodnicy są, ale są też tacy, którym się powinno podziękować za lata gry i ich pożegnać. Oczywiście bez wymuszania ich odejścia. Oni sami powinni wiedzieć, co zrobić.
4
@clyde Aż mi się przypomniało... Świętowali wtedy jakby zdobyli conajmniej tryplet. W sumie to dla nich był jak tryplet. Ograć tamtą Barcę to był bardzo trudny wyczyn i dokonali niemożliwego.
0
@Xenomorph Miał ich poklepać po głowach i powiedzieć, że jest ok? Niektórzy zawodnicy sami powinni czuć, że to jest ich koniec w tym klubie, a wolą doić ten klub do końca. Może trochę za ostro to powiedział, ale niestety jest jak jest i to nie jest prosta sytuacja.
0
@AdiKingu96 Ja już się na ten temat wolę nie udzielać. Przyjdzie ten cały Pimienta i znowu będzie płacz.
0
@Barca_Big_Moment No, nie wiem czy za tyle nam się go uda sprzedać... 32 lata i nie gra nawet w PK.
0
@Criss18Barca Moim zdaniem obecność Riberego czy Robbena nie miała żadnego wpływu na Lewego. Obaj swój prime mieli przed dołączeniem Polaka do Bayernu i grali później dużo mniej przez kontuzje i już nie byli w takiej dobrej formie. Fakt Robben był samolubny, ale Ribery raczej nie i się dogadywał z Lewym. Holender grał z Lewym 5 sezonów, ale ciężko powiedzieć czy rozegrał z nim 50% spotkań, bo tak go męczyły kontuzje. Bardziej bym się martwił o Lucasa Hernandeza. Myślałem, że jest lepszy od brata, ale popełnia mnóstwo błędów i gra przeciętnie. Wczoraj sprokurował rzut karny i dał się mijać piłkarzom Augsburga. Davids może grać na LO, ale najlepiej czuje się trochę wyżej i szkoda marnować jego potencjał na tej pozycji.
0
@Criss18Barca Sędzia i tak po golu zakończył mecz. Więc kartka by była idiotyzmem. Gra nawet nie była wznowiona.
3
To Bartomeu wywalił z klubu Suareza, a nie Koeman. Holender do gadania nic nie miał, ale i tak uważam, że czas Urugwajczyka i pewnych zawodników dobiegał końca, ale niestety się tylko pozbyto 1/4 zawodników których się miało pozbyć.
0
@amanter Chyba 5.
0
@AmigoBlancos Chyba jednak obaj będziemy się na tym forum wypowiadać w czasie EURO, bo żaden z nas nie wygrał zakładu.
0
@Rewolucja123 Ja tak miałem przez ponad 2 lata.
2
@PatrychoO Lidka.
1
@Kgorecki2500 Oby nie.
2
@Kamilos84 88 bramek 3 lata i rekord jego.
1
Boateng Legenda klubu Bayernu. Żegnaj byku!
0
Ja nie lubię Bayernu kibicuje Lewandowskiemu, tak jak niektórzy kibicują Messiemu jak gra dla Argentyny. Coś podobnego. Chociaż ja Argentynę na pewno bardziej lubię niż Bayern.