@AmigoBlancos Ale i tak Juventusu z lat 2014-2017 nie ma, co porównywać do aktualnego. Zresztą tam poza Chiesą i Kulusevskim, Arthurem i De Ligtem grają same dziadki. Wtedy też byli weterani, ale w formie i jednak młodsi.
@Bykunn Palestyna i Izrael źle robią, ale wybielanie Izraelu i robienie z nich poszkodowanych za coś, co miało miejsce prawie 80 lat temu jest śmieszne, bo w czasie 2 WŚ było więcej państw poszkodowanych.
@Encore Niestety Roberto ma w tym klubie od 2 lat jednego z najsłabszych i jego margines błędów się wyczerpał dawno temu. Gdyby, to był on, a nie Messi krytyka by była 2-3 razy mocniejsza.
@Transu96@Encore To nie były dobre warunki na prowadzenie Barcelony dla jakiegokolwiek trenera na świecie. PK jest i ja się cieszę. W przyszłym sezonie będzie jeszcze lepiej.
Ja też cały czas wierzę w Koemana i mam nadzieję, że zostanie z nami na przyszły sezon. Jakie on dostał wzmocnia w obecnym sezonie? Poza Pedrim i Destem żadne, a to dwóch młodych chłopaków. Po 8-2 z Bayernem miało wylecieć 3/4 weteranów/amgiosów, a wyleciał tylko Suarez, Rakitic i Vidal... Wygrał z nami trofeum, czyli sezon lepszy niż poprzedni i styl gry też lepszy, mimo wielu spotkań przegranych.
@Chakalaka Przepraszam Czakalaczko, ale kogoś kto mówi, że Stalin nie był komunistą nie można brać na poważnie, a to tylko wierzchołek góry lodowej tej śmiesznej partii.
@MesQueUnClub96 Raz im wyszło w 2015, bo podobno dużo ludzi kupiło te poziome pasy, ale wydaje mi się, że ten eksperyment z poprzedniego sezonu nie wyszedł.
@horang Sorry, ale i tak mnie to nie przekonuje. Xavi dopiero zaczął trenerkę, a jakiś Pimineta to kto? Valverde czy Koeman mają dużo większe doświadczenie. Nawet Ernesto, którego krytykowałem ja i wielu Cules.
Laporta wydawać się może, że ma większą wiedzę o piłce nożnej niż Bartomeu, ale skoro 3 trener nie stawia na Puiga, to nie może być przypadek. Zaskoczony jestem, że on się temu może dziwić.
@TridenteMSN Chłopak ma w nogach ponad 3500 minut w sezonie, a to bardzo dużo jak na 18 latka. Powinien w pierwszym sezonie częściej wchodzić ławki i zaliczyć tych minut jakieś tysiąc mniej, ale kto ma za niego grać Pjanic, który u nas odcina kupony czy niechciany wynalazek Matheus. Może Puig, ale Koeman mu nie ufa.
@QUNJ Real miał dużo większy mental jak pierwszy raz Zidane ich prowadził, oczywiście szczęście też. Teraz jadą głównie na tym, co było wcześniej, ale mają już tylko szczęście @JimMorrisonFCB Na całym świecie są tacy ludzie niestety.
1
@AmigoBlancos Jakby go ktoś za jaja ściskał. Płacz na końcu nosa normalnie.
1
@AmigoBlancos Ale i tak Juventusu z lat 2014-2017 nie ma, co porównywać do aktualnego. Zresztą tam poza Chiesą i Kulusevskim, Arthurem i De Ligtem grają same dziadki. Wtedy też byli weterani, ale w formie i jednak młodsi.
0
Nie rozumiem Sassuolo mają w drużynie Boga, a i tak nic nie potrafią wykorzystać.
4
@Bykunn Palestyna i Izrael źle robią, ale wybielanie Izraelu i robienie z nich poszkodowanych za coś, co miało miejsce prawie 80 lat temu jest śmieszne, bo w czasie 2 WŚ było więcej państw poszkodowanych.
0
@Encore Mam to gdzieś, ale że w ogóle nie było o tym nic na stronie? Wstyd.
11
Nawet zapomniałem, że dzisiaj obchodzi 24 urodziny najlepszy pomocnik Barcelony obecnego sezonu. Wszystkiego najlepszego Franuś!
2
@Encore 2-3 dobre spotkania w jego wykonaniu niczego nie zmieniają. Jest cienki jak sik pająka.
1
@DonMatteo901 Najgorszy możliwy sędzia na ten Finał.
0
@Encore Niestety Roberto ma w tym klubie od 2 lat jednego z najsłabszych i jego margines błędów się wyczerpał dawno temu. Gdyby, to był on, a nie Messi krytyka by była 2-3 razy mocniejsza.
1
@Kamiloza91 @norbi77 Nigdy nie byłem za zwalnianiem trenerów po sezonie, bo z takim podejściem się nic nie da zbudować.
0
@Encore I to akurat tej stronce wyszło na +.
0
@Kamiloza91 Ja oczekiwałem podobnie. Jakikolwiek puchar i można uznać sezon odbudowy za udany.
0
@Transu96 @Encore To nie były dobre warunki na prowadzenie Barcelony dla jakiegokolwiek trenera na świecie. PK jest i ja się cieszę. W przyszłym sezonie będzie jeszcze lepiej.
3
@Encore Wszyscy myślą, że Xavi przyjedzie na bordowo-granatowym koniu i powie do takiego Pique czy Busquetsa "Wy****aj stąd lub weź się za grę."
4
Ja też cały czas wierzę w Koemana i mam nadzieję, że zostanie z nami na przyszły sezon. Jakie on dostał wzmocnia w obecnym sezonie? Poza Pedrim i Destem żadne, a to dwóch młodych chłopaków. Po 8-2 z Bayernem miało wylecieć 3/4 weteranów/amgiosów, a wyleciał tylko Suarez, Rakitic i Vidal... Wygrał z nami trofeum, czyli sezon lepszy niż poprzedni i styl gry też lepszy, mimo wielu spotkań przegranych.
1
@amanter Idź już lepiej spać.
10
@adi7adi8 To już wolę, żeby Valverde wrócił.
0
@Encore Z jakim pucharem? Trofeum wygra Villarreal.
0
Araujo bardzo podatny na kontuzje jest.
0
Jestem ciekaw, co z tym SARS z lat 2002-2004? Wtedy nie było takich jaj jak mamy od ponad roku, a to też był groźny wirus.
35
@Chakalaka Przepraszam Czakalaczko, ale kogoś kto mówi, że Stalin nie był komunistą nie można brać na poważnie, a to tylko wierzchołek góry lodowej tej śmiesznej partii.
0
@MesQueUnClub96 Raz im wyszło w 2015, bo podobno dużo ludzi kupiło te poziome pasy, ale wydaje mi się, że ten eksperyment z poprzedniego sezonu nie wyszedł.
37
@Chakalaka Skoro miejsce Konfederacji jest poza parlamentem, to miejsce Lewicy jest na wysypisku śmieci.
3
@Pawel13sz Praktycznie wszystkie proponowane przez kibiców podobają mi się dużo bardziej niż ta od Nike.
0
@horang Sorry, ale i tak mnie to nie przekonuje. Xavi dopiero zaczął trenerkę, a jakiś Pimineta to kto? Valverde czy Koeman mają dużo większe doświadczenie. Nawet Ernesto, którego krytykowałem ja i wielu Cules.
3
Laporta wydawać się może, że ma większą wiedzę o piłce nożnej niż Bartomeu, ale skoro 3 trener nie stawia na Puiga, to nie może być przypadek. Zaskoczony jestem, że on się temu może dziwić.
4
@Encore Wydaję mi się, że sama nominacja to dla niego sukces. Nagrodę dostanie raczej Benzema lub może Kante.
7
@SonBarcaGoku Raczej nie odpowiedzialność, a typowa głupota.
0
@TridenteMSN Chłopak ma w nogach ponad 3500 minut w sezonie, a to bardzo dużo jak na 18 latka. Powinien w pierwszym sezonie częściej wchodzić ławki i zaliczyć tych minut jakieś tysiąc mniej, ale kto ma za niego grać Pjanic, który u nas odcina kupony czy niechciany wynalazek Matheus. Może Puig, ale Koeman mu nie ufa.
0
@QUNJ Real miał dużo większy mental jak pierwszy raz Zidane ich prowadził, oczywiście szczęście też. Teraz jadą głównie na tym, co było wcześniej, ale mają już tylko szczęście @JimMorrisonFCB Na całym świecie są tacy ludzie niestety.