@LeoMessi1994 Tego to nie wiem, ale oni lubią robić teledyski kontrowersyjne. Gdyby teraz, coś zrobili o ciemnoskórych lub coś innego kontrowersyjnego o kobietach, to by był lincz na nich hehehe :D
Po tym sezonie musi być wietrzenie składu zwłaszcza w obronie. Pewni zawodnicy nie mają prawa być jako rezerwowi, a co dopiero grać w wyjściowym składzie.
@Deltta Pewnie jakieś dzieci lub gorące głowy, co komentują pod wpływem emocji w czasie meczu lub tuż po. Ja akurat dopiero rok później uważałem, że trzeba Valverde zwolnić.
@mr_robot Nie jest pewne, że z Valverde dostalibyśmy tylko 2-0 z Bayernem. Cały sezon graliśmy kupę. Również nie jest pewne, że z Suarezem w tym sezonie bylibyśmy mistrzem Hiszpanii teraz, to wszystko to gdybanie.
@Yosemite Juve raczej musi wygrać wszystko do końca, a to i tak im nie daje gwarancji gry w LM. Wątpię, że Inter wyjdzie rezerwowym składem na Starą Damę.
1
@barcelonaLM Francja ma coraz gorszych Prezydentów akurat. Sarkozy przy obecnym, to był geniusz, a był dość średnią głową państwa.
0
@Encore 20 bramek? Ale w samej lidze + bramki na wyjazdach w LM. Biorę to w ciemno.
8
@Dimigizairochi Chwilo trwaj jak najdłużej. Mam nadzieję, że dostanie Order od Prezydenta RP jak wygramy IO, tak jak Benhaker dostał.
28
Heynen to jest wariat jednak. Śpiewać hymn Polski w meczu przeciwko swojemu kraju? :D
1
@LeoMessi1994 Die Woodys był w cyklu muzyki, która ryje beret :D
0
@LeoMessi1994 Tego to nie wiem, ale oni lubią robić teledyski kontrowersyjne. Gdyby teraz, coś zrobili o ciemnoskórych lub coś innego kontrowersyjnego o kobietach, to by był lincz na nich hehehe :D
0
@LeoMessi1994 No, Sonne pomyłka :D
0
@LeoMessi1994 Zobacz sobie teledysk Rammsteinu Somme. Kolega puścił jak był u mnie i muszę przyznać, że jest spoko.
0
@LeoMessi1994 Teledyski robią dość ciekawe i często kontrowersyjne, ale o to chodzi.
1
@LeoMessi1994 Ja jestem absolutnym fanem. Jest jeszcze Du Hast :D
0
@Colon Hahaha to się porobiło.
5
Po tym sezonie musi być wietrzenie składu zwłaszcza w obronie. Pewni zawodnicy nie mają prawa być jako rezerwowi, a co dopiero grać w wyjściowym składzie.
3
@norbi77 W tym sezonie tak, ale w poprzednich Niemiec był najlepszy. Ter Stegen ma aktualnie zniżkę formy, każdy bramkarz kiedyś ją będzie miał.
0
@Jankes94 Raczej nie.
0
@KierownikLucas Jesteśmy potęga siatkówki i tutaj nie ma żadnych wątpliwości.
0
@Encore Brakuje nam tylko IO, ale i to zdobędziemy i poraz kolejny wygramy MŚ w 2022. Aktualnie nas się nie da pokonać.
2
Polska w siatkówkę jest niepokonana. Prawdziwa potęga. 3 składem moglibyśmy walczyć w Półfinale MŚ.
0
@Mizander Ja sobie żadnej wielkiej imprezy nie odpuszczę.
1
@DonAndrzejos Fichado? Kiedyś to było...
0
@Deltta Pewnie jakieś dzieci lub gorące głowy, co komentują pod wpływem emocji w czasie meczu lub tuż po. Ja akurat dopiero rok później uważałem, że trzeba Valverde zwolnić.
0
@mr_robot Nie jest pewne, że z Valverde dostalibyśmy tylko 2-0 z Bayernem. Cały sezon graliśmy kupę. Również nie jest pewne, że z Suarezem w tym sezonie bylibyśmy mistrzem Hiszpanii teraz, to wszystko to gdybanie.
15
@ptrx A mi tam ich nie szkoda. Są zbyt pyszałkowaci już widzieli się w Finale LM.
0
@Yosemite Juve raczej musi wygrać wszystko do końca, a to i tak im nie daje gwarancji gry w LM. Wątpię, że Inter wyjdzie rezerwowym składem na Starą Damę.
0
@Kamilos84 Gdyby się na nich wydzierał to by gacie pełne mieli :D
1
@KamilZ Co się dzieje od kontuzji? Typowa zniżka formy. Gdyby nie on to by nie było PK w tym sezonie. Was to chyba ponosi ułańska fantazja.
1
@Rewolucja123 W domu wszyscy zdrowi? Artecie to daleko do Gattuso, a gdzie tam do Tuchela. Arteta to trener pokroju Pirlo.
0
@BorzyKrzys Justyna Kilmasara edycja limitowana dla stulejarzy.
0
@Pilka_jest_okragla A ja na nie. Kto to w ogóle jest?
0
@Encore Juventus zdecydowanie.
0
@GeneralXavi Nie my, a Juventus.