- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 712 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Lanosss
29
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 712 Culés
12
Tibo...ja pierdzielę, ale parada...aż mi gula skacze, że my w tym sezonie mamy na bramce golkipera hokejowego :/
1
@norbi77 Obronę również.
0
@norbi77 ludzie mowia ze ter stegen to top 3 na swiecie. Czyzby klamali?
9
@norbi77 Ter Stegen co prawda ostatnie mecze ma słabsze ale to nie zmienia faktu ze w tym sezonie wiele razy ratował Barcę
8
@Coutinho007 Z tą różnicą, że wylewy obrońców Realu ratuje Belg...u nas trzeba liczyć na wadę wzroku napastników rywali.
0
@amanter * w tym sezonie (tak napisałem).
3
@norbi77 W tym sezonie tak, ale w poprzednich Niemiec był najlepszy. Ter Stegen ma aktualnie zniżkę formy, każdy bramkarz kiedyś ją będzie miał.
0
@ElKamil Wybronić mecz, to jest coś jak interwencja Oblaka po ostatnim rajdzie Messiego lub Tibo przed paroma minutami...kiedy takie interwencje miał Marc? W listopadzie? W ostatnim czasie pamiętam tylko (lub aż) obroniony karny z Sevillą w pucharze króla.
Ten sezon nie jest dla niego i trzeba mieć nadzieję, że na następny się ogarnie.
0
@daniel32778 Napisałem tak samo...że w tym sezonie :)
0
@norbi77 Tak, ale to jest też wymowne że młodzi boczni obrońcy są lepsi od naszych obecnych grających w ODG, zwłaszcza od Roberto.
0
@norbi77 Ty ogladales mecz z Atleti i jak nam go Marc wybronil?
0
@gryfiT. Jeżeli strzały prosto w niego uważasz za "wybronienie" meczu, to jak nazwać obronę Oblaka po strzale Messiego czy te wczorajsze?
Wybronić mecz, to znaczy, gdy bramkarz obroni coś więcej niż powinien. Tak jak to robi cały czas Courtois, Oblak czy Navas.
Niestety, Marc w większości tego sezonu broni tylko to, co idzie w niego. Nic poza tym.