@Encore Przedłużenie kontraktu z Mbappe to powinien być priorytet Szejka, bo to dalej młody i przyszłościowy zawodnik. Dopiero gdzieś tam z tyłu pewnie myśli o Neymarze.
@Homeopata8989 Teraz mam już 2 informacje o niej. Grała w serialu "Szkoła" z TVN i 4 lata temu zabłysła seks nagraniami. Naprawdę nie muszę nic więcej o niej wiedzieć i nie wiem.
@PawkoFCB Ładna trochę jest, ale na tych nagraniach mocno średnia. Nie wiem kto za to płacił, ale ja bym za taki pokaz nigdy nie zapłacił, bo szkoda pieniędzy. Dziewczyna nie ma gracji, fajnych ruchów i nie potrafi nawet twerkować, tak już oceniając subiektywnie. Jak zobaczyłem twarz tą ją kojarzyłem z jakiegoś serialu na TVN.
Widziałem już te nagrania Natsu, dość średnie, ale i tak w internecie nic nie ginie. Z 8-9 lat temu kiedyś się wygłupił kolega z klasy i zrobił striptiz dla koleżanki, która mu się podobała i później pół szkoły widziało jak wymachiwał przed kamerką pindolem. Oczywiście teraz rzadko kto o tym wspomina, ale chłopak nie miał życia przez ponad rok.
Kante wczoraj zagrał jak szef pomocy, bo w sumie jest nim, ale ładnie wczoraj schował do kieszeni całą 3 pomocników Realu. Moim zdaniem i tak Real z taką kadrą osiągnął szczyt swoich możliwości w tym sezonie. Niektórzy się bali paktów z diabłem Zizou :D Ja za to byłbym zdziwiony gdyby Real doszedł do tego Finału. Ile można jechać na tych samych zawodnikach? Zamienić Viniciusa, Hazarda, Mendyego na Ronaldo, Isco i Marcelo i to jest ta sam skład , co wygrywał 3 LM. Oczywiście bramkarz też inny, ale tego już nie liczę. Hazarda to można nawet nie liczyć, bo jego więcej nie ma jak jest. Letnie okienko transferowe będzie bardzo interesujące.
@AmigoBlancos Mam ten avek z Pedro. Od kiedy założyłem się o jego bramkę SPE 2015 i przegrałem zakład, bo strzelił. No i obiecałem sobie, że od tamtego czasu nie zmienię tego avka już nigdy :D
@AmigoBlancos Za dużo ryzykuje, jakbym wyglądał z Ramosem na avku? Co by pomyśleli o mnie inni La Ramblowi bracia, gdybym dopuścił się takiego niegodziwego czynu. Mogę złożyć gratulacje i też zniknąć do czasu EURO, ale zmienić avka na tego zawodnika?
Ta cała Natsu jest chyba pełnoletnia i wiedziała, co robi. Pewnie stulejarze węszyli za jej jakimiś sprośnymi filmikami i znaleźli, ale mogła występować jak już, tak bardzo chciała w masce, to by jej nie poznali i byłoby po problemie.
@olejtm Może Hazard nie strzelał jakoś specjalnie dużo, ale on nie był goleadorem, tak jak Messi czy Ronaldo. Mylisz się, był liderem Chelsea robił dużą różnicę i był jednym z najlepszych w całej lidze Angielskiej.
@DonMatteo901 Najgorszy transfer 21 wieku. Nie piszcie o Coutinho, bo połówkę sezonu w którym do nas przyszedł miał bardzo dobrą i zaczął sezon 2018 2019 na dobrym poziomie. Dopiero później było gorzej. 150 mln w błoto.
Akurat na miejscu Hazarda miałby niezły ból dupy. Grał w Chelsea 7 lat. 2012-13 nie wyjście z grupy. 2014 1/2. 2015 1/8. 2016 1/8. 2017 Chelsea nie ma w LM. 2018 1/8. 2019 Znów Chelsea nie ma w LM. Oczywiście też tam miał swój prime.
Chelsea sobie mogła spokojnie ten mecz wygrać 4-0. Real w drugiej połowie nie istniał. W pierwszym meczu lepiej, ale też Chelsea powinna wygrać 1-2. Real ograł Atalante i słaby Liverpool i mieli wygrać z dobrze zdyscyplinowanym zespołem jak Chelsea? No, chyba nie.
0
@Encore Przedłużenie kontraktu z Mbappe to powinien być priorytet Szejka, bo to dalej młody i przyszłościowy zawodnik. Dopiero gdzieś tam z tyłu pewnie myśli o Neymarze.
1
@DaPidejpi To były żarciki, ale dziewczyna dużo lajków nabiła i zyskała grono napaleńców :D
2
@joloskyy To mnie bardziej interesuje niż jakaś patusiara z YouTube.
0
@Homeopata8989 Teraz mam już 2 informacje o niej. Grała w serialu "Szkoła" z TVN i 4 lata temu zabłysła seks nagraniami. Naprawdę nie muszę nic więcej o niej wiedzieć i nie wiem.
2
@Homeopata8989 Niektórzy nie oglądają pierdół w internecie i mają prawo nie wiedzieć kim jest dana osoba.
1
@Lionel_Messi10 Cóż... Internet jej na pewno tego nie zapomni, ale wypada używać szarych komórek, a u niej się chyba spotykają raz na 4 lata.
5
@PawkoFCB Ładna trochę jest, ale na tych nagraniach mocno średnia. Nie wiem kto za to płacił, ale ja bym za taki pokaz nigdy nie zapłacił, bo szkoda pieniędzy. Dziewczyna nie ma gracji, fajnych ruchów i nie potrafi nawet twerkować, tak już oceniając subiektywnie. Jak zobaczyłem twarz tą ją kojarzyłem z jakiegoś serialu na TVN.
19
@AlicjaFCB Ty już myślała, że ja i byś chciała to nagranie zobaczyć :D
1
@Deeespacito Nie ma odwagi na takie rozrywki :D
3
@Kondziubarca Pewnie zjarany był, bo lubił trawkę, ale to trzeba myśleć co się robi. Podobnie z nudesami i innymi pierdołami.
14
Widziałem już te nagrania Natsu, dość średnie, ale i tak w internecie nic nie ginie. Z 8-9 lat temu kiedyś się wygłupił kolega z klasy i zrobił striptiz dla koleżanki, która mu się podobała i później pół szkoły widziało jak wymachiwał przed kamerką pindolem. Oczywiście teraz rzadko kto o tym wspomina, ale chłopak nie miał życia przez ponad rok.
0
@blodziakk W internetach nic nigdy nie ginie. Trzeba myśleć, co się pisze. Nie unoś się tak, bo napisałem to humorystycznie, a Ty obrażasz :D
0
Kante wczoraj zagrał jak szef pomocy, bo w sumie jest nim, ale ładnie wczoraj schował do kieszeni całą 3 pomocników Realu. Moim zdaniem i tak Real z taką kadrą osiągnął szczyt swoich możliwości w tym sezonie. Niektórzy się bali paktów z diabłem Zizou :D Ja za to byłbym zdziwiony gdyby Real doszedł do tego Finału. Ile można jechać na tych samych zawodnikach? Zamienić Viniciusa, Hazarda, Mendyego na Ronaldo, Isco i Marcelo i to jest ta sam skład , co wygrywał 3 LM. Oczywiście bramkarz też inny, ale tego już nie liczę. Hazarda to można nawet nie liczyć, bo jego więcej nie ma jak jest. Letnie okienko transferowe będzie bardzo interesujące.
0
@AmigoBlancos Mam ten avek z Pedro. Od kiedy założyłem się o jego bramkę SPE 2015 i przegrałem zakład, bo strzelił. No i obiecałem sobie, że od tamtego czasu nie zmienię tego avka już nigdy :D
1
@AmigoBlancos Za dużo ryzykuje, jakbym wyglądał z Ramosem na avku? Co by pomyśleli o mnie inni La Ramblowi bracia, gdybym dopuścił się takiego niegodziwego czynu. Mogę złożyć gratulacje i też zniknąć do czasu EURO, ale zmienić avka na tego zawodnika?
0
@Pogba Czyli ten ktoś bardzo się musiał nią interesować, że takie coś znalazł. Na pewno nie było to na YouTube.
0
Ta cała Natsu jest chyba pełnoletnia i wiedziała, co robi. Pewnie stulejarze węszyli za jej jakimiś sprośnymi filmikami i znaleźli, ale mogła występować jak już, tak bardzo chciała w masce, to by jej nie poznali i byłoby po problemie.
5
@AlicjaFCB Mężczyźni mają swoją godność i takich rzeczy nie robią.
0
@olejtm Może Hazard nie strzelał jakoś specjalnie dużo, ale on nie był goleadorem, tak jak Messi czy Ronaldo. Mylisz się, był liderem Chelsea robił dużą różnicę i był jednym z najlepszych w całej lidze Angielskiej.
0
@DonMatteo901 Najgorszy transfer 21 wieku. Nie piszcie o Coutinho, bo połówkę sezonu w którym do nas przyszedł miał bardzo dobrą i zaczął sezon 2018 2019 na dobrym poziomie. Dopiero później było gorzej. 150 mln w błoto.
0
@Rewolucja123 Może tam z powodzeniem zagrać.
0
@Grubson06 Moriba.
0
@Zbyszard 2 lub 3. Nie wiem skąd wziąłeś 4.
0
@FCBesia Spokojnie dopiero 2 operacja będzie.
2
@l0Messini Pieniądze to nie wszystko.
8
@blodziakk No i co pisałeś coś o pełnych gaciach Chelsea i gdzie teraz jesteś? :D
1
@pax Akurat De Jong 3/4 sezonu ma kapitalne i jest liderem pomocy.
0
@DaPidejpi Poświęciłbym nawet 3 LE dla 1 LM.
0
Akurat na miejscu Hazarda miałby niezły ból dupy. Grał w Chelsea 7 lat. 2012-13 nie wyjście z grupy. 2014 1/2. 2015 1/8. 2016 1/8. 2017 Chelsea nie ma w LM. 2018 1/8. 2019 Znów Chelsea nie ma w LM. Oczywiście też tam miał swój prime.
1
Chelsea sobie mogła spokojnie ten mecz wygrać 4-0. Real w drugiej połowie nie istniał. W pierwszym meczu lepiej, ale też Chelsea powinna wygrać 1-2. Real ograł Atalante i słaby Liverpool i mieli wygrać z dobrze zdyscyplinowanym zespołem jak Chelsea? No, chyba nie.