La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1600 Culés

21

Nie można wygrać mistrza, jeśli po wygranym El Clasico, które miało Cię naładować w 3 meczach x2 remisujesz po 0-0. Nie wchodzę na cafe, bo tam szambo wyleje do północy, że będzie trzeba wietrzyć do wtorkowego meczu w LM z Chelsea. Też uważam, że nie fair wobec Zizou jest krytyka, że nagle jest za słaby na Polska ekstraklasę. Posyłasz do gry piłkarzy, którzy mają tyle jakości, że muszą takie mecze z Betisem, czy Getafe wygrywać, kropka.

2

@AmigoBlancos U nas też w pewnym momencie było KoemanOut, a teraz to Pan treneiro.

3

@AmigoBlancos 3 mecze na maksymalnej intensywności wyszyły bokiem jak narazie.
Wielkie problemy będziecie mieć we wtorek. Chelsea w tym sezonie jest nieobliczalna, nie zdziwię się jak was klepną 0-3 jak i tyle przegrają.

1

@Kgorecki2500 Kto pisał KoemanOut ten pisał.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?