@obiektywny12 Jednak uważam na 100% nie będą klęczeć, bo po pierwsze to początku nie miało żadnego sensu i nie klęczeli, a po drugie mają klęczeć, bo inni to zrobią?
@Rewolucja123 Niewiedza, że nie wiesz o czym piszesz, a próbujesz wmówić stronie, że masz rację, a dobrze wiesz, że nie masz np z De Kingiem, a i tak wstydzisz się tego napisać.
@Encore Codzienne trenowanie nie jest w moim stylu. Pewnie bym trenował raz w tyg, a takiej sylwetki się nie ma od sporadycznych treningów. No i pewnie bym sobie nie odmówił jakiegoś piwa czy czegoś niezdrowego.
@Encore Gdybym się obudził rano z taką sylwetka jak Ronaldo, to długo bym się nią nie nacieszył. Gruby jakiś nie jestem, ale nie dałbym rady zachować 5-7% tłuszczu i pewnie po kilku miesiącach by było tego tłuszczu około 2 razy tyle. Choćbym nie wiem jak się starał, to w moim przypadku to jest niemożliwe.
@Coutinho007 Z ciekawości zobaczyłem jak wygląda syn Koemana. No, cały tata przystojny rudzielec. Kiwnie palcem i powie czyim jest synem i panny stanikami rzucają w jego stronę :D
@messi564 Może myślał, że to on powinien być na miejscu Pedriego w Reprezentacji i w Barcelonie. Puig może i jest 3 lata starszy, ale Pedri przy nim pod względem dojrzałości wygląda na 10 lat starszego.
@LuisSalvano Żadnej akcji typu White is better by nie było. Gdyby to chodziło o białego. Mogę się założyć o każde pieniądze świata, a tamtego ogłosili męczennikiem i mu postawią niedługo pomnik większy niż Statua Wolności.
Mam nadzieję, że jutro bierzemy przykład z Czechów i nie będziemy się wygłupiać z tym oddawaniem hołdu temu zmarłemu ciemnoskóremu bandycie. Klęczeć to może panna jak zadawala faceta lub facet kiedy się oświadcza. Według mnie zawodnikom Anglii, Walii czy innej Reprezentacji z wysp powinno być głupio, tak klęczeć jak inna reprezentacja ma to gdzieś. Policjant, co to zrobił powinien być zwolniony z Policji i pójść siedzieć i nic więcej.
@Encore Gdyby Reprezentacja, która jest uważana za jedną z lepszych grała dobrze, to nie mieli by problemu z Luxemburgiem. Luxemburg nie jest na poziomie Giblataru czy San Marino, ale do średniaka im sporo brakuje.
1
@Rewolucja123 Kuipers to bardzo przereklamowany arbiter i tutaj się z tobą zgodzę.
1
@johny1212 Bo Miła dobrze prawo, a synki w studiu powinny go słuchać
1
Nawet za czasów tak słabego trenera jak Brzęczek nie przegraliśmy z Macedonia, a szkopy przegrały i to u siebie.
2
Przegraliśmy z Anglią, ale to nie był pogrom i Anglicy byli do ogrania... Brakowało Lewego...
7
Anglicy oddają nam hołd?
1
Polska dzisiaj zremisuje z Anglikami w najgorszym przypadku przegra, ale z honorem. Nigdy nie przestanę wierzyć.
12
Większość zawodników na świecie chciałoby mieć takie zdrowie jak on.
5
Komentarz usunięty
0
@obiektywny12 Jednak uważam na 100% nie będą klęczeć, bo po pierwsze to początku nie miało żadnego sensu i nie klęczeli, a po drugie mają klęczeć, bo inni to zrobią?
3
@Rewolucja123 Niewiedza, że nie wiesz o czym piszesz, a próbujesz wmówić stronie, że masz rację, a dobrze wiesz, że nie masz np z De Kingiem, a i tak wstydzisz się tego napisać.
2
@obiektywny12 Tak, źle i tak niedobrze. Przynajmniej raczej była cisza jak tego nie zrobił. Gdyby zrobił to lewackie media już by o tym trąbiły.
3
@Rewolucja123 Odpuść sobie. Niewiedza na jakieś tematy, to nie jest wstyd. Wstyd to jest nie przyzanie się do tego.
1
@Rust_Cohle Hahahaha. Mimo że jesteś kibicem PSG to nawet zabawną rzecz wysłałeś.
0
@Bobo25 I co z tego? 500 km to nie 15 czy nawet 50.
1
@clyde Jakbyś paliła prawie 10 lat, to byś nie miała tych problemów.
1
@Rudi35 To się nie cieszcie jak wygramy, takich kibiców Polska nie potrzebuje.
0
@NaFazieHitman Myślisz, że to zrobią?
0
@Encore Codzienne trenowanie nie jest w moim stylu. Pewnie bym trenował raz w tyg, a takiej sylwetki się nie ma od sporadycznych treningów. No i pewnie bym sobie nie odmówił jakiegoś piwa czy czegoś niezdrowego.
1
@Encore No, spoko, ale nie wydaje mi się, że Guardiola będzie Fergusonem City czy nawet Wengerem, że będzie trenował City kilkadziesiąt lat.
0
@Encore Gdybym się obudził rano z taką sylwetka jak Ronaldo, to długo bym się nią nie nacieszył. Gruby jakiś nie jestem, ale nie dałbym rady zachować 5-7% tłuszczu i pewnie po kilku miesiącach by było tego tłuszczu około 2 razy tyle. Choćbym nie wiem jak się starał, to w moim przypadku to jest niemożliwe.
1
@Coutinho007 Z ciekawości zobaczyłem jak wygląda syn Koemana. No, cały tata przystojny rudzielec. Kiwnie palcem i powie czyim jest synem i panny stanikami rzucają w jego stronę :D
1
@Coutinho007 Mi się tam jakoś specjalnie córka Koemana nie podoba, ale Puigowi się może podobać :D A nie wróć to były zdjęcia żony Koemana.
1
@messi564 Może myślał, że to on powinien być na miejscu Pedriego w Reprezentacji i w Barcelonie. Puig może i jest 3 lata starszy, ale Pedri przy nim pod względem dojrzałości wygląda na 10 lat starszego.
1
@Coutinho007 No, jak woli takie starsze, to coś mnie z Puigem łączy, bo chyba córka Koemana jest koło 30. W sumie też wolę starsze.
4
@JohnnyBarca No i wszystko w temacie. Nawet nie musieli się z tego tłumaczyć.
1
@Encore Dryblingu to już na ostatnim EURO praktycznie nie miał.
0
@BorzyKrzys Krzysiu jeśli nie masz nic mądrego do napisania to sobie daruj lub napisz, co Ty byś z tym zrobił :D
0
@LuisSalvano Żadnej akcji typu White is better by nie było. Gdyby to chodziło o białego. Mogę się założyć o każde pieniądze świata, a tamtego ogłosili męczennikiem i mu postawią niedługo pomnik większy niż Statua Wolności.
19
Mam nadzieję, że jutro bierzemy przykład z Czechów i nie będziemy się wygłupiać z tym oddawaniem hołdu temu zmarłemu ciemnoskóremu bandycie. Klęczeć to może panna jak zadawala faceta lub facet kiedy się oświadcza. Według mnie zawodnikom Anglii, Walii czy innej Reprezentacji z wysp powinno być głupio, tak klęczeć jak inna reprezentacja ma to gdzieś. Policjant, co to zrobił powinien być zwolniony z Policji i pójść siedzieć i nic więcej.
0
@Encore Gdyby Reprezentacja, która jest uważana za jedną z lepszych grała dobrze, to nie mieli by problemu z Luxemburgiem. Luxemburg nie jest na poziomie Giblataru czy San Marino, ale do średniaka im sporo brakuje.