Zastanawiam się co mam zrobić... Ojciec mówił, że sąsiedzi mają psa. Ten pies od prawie 2 miesięcy wygląda paskudnie. Stracił całą sierść i ma powiększone genitalia. Ja tego psa widziałem i w ogóle nie przypomina psa. Zdziwiony byłem, że to ten sam pies którego pamiętałem. Nie wiem czy mam dzwonić na policję czy na coś. Oni w ogóle tego psa nie zamierzają uśpić czy pies ma prawo tak cierpie? Przecież widać, że jest chory. Jakbyście zobaczyli tego psa, to aż łzy same lecą...
@xBoMBoWiECx Wystarczy pozbyć się zawodnika, który zarabia 10 mln Euro za sezon i praktycznie od 2 lat nie gra i szrotu w postaci Pjanica i Fernandesa. Wtedy kondycja finansowa klubu by się poprawiła.
@FCB24 Warte do odnotowania podanie do Zielińskiego, który chwilę później miał asystę przy golu Jóźwiaka. Tłumaczysz swój brak wiedzy o piłce w głupi sposób umniejszając Lewandowskiemu.
@AlexDark00 Ja w tamtych meczach nie widzę ciągnięcia. Ktoś im musiał te piłki dogrywać. Poza tym Suarez w tamtym meczu mógł strzelić nawet 5. No i te mecze były dość dawno temu.
@AlexDark00 To lepiej być przeceniany przez swoich rodaków niż niedoceniany. Samo stawianie Maradony ponad Messim jest śmieszne. Poza tym piłka nożna, to sport indywidualny czy drużynowy?
@Eto'o9 R10 Akurat ta grupka osób, co uważa COVID za jakąś Nova6 z Call od daty Black Ops 1 nie jest lepsza/mądrzejsza od tej grupy, co ten wirus bagatelizuje.
4
@JimMorrisonFCB Tak, chyba zrobię, bo żal się robi jak patrzy na tego psa. Ponad 20 lat ma.
0
Zastanawiam się co mam zrobić... Ojciec mówił, że sąsiedzi mają psa. Ten pies od prawie 2 miesięcy wygląda paskudnie. Stracił całą sierść i ma powiększone genitalia. Ja tego psa widziałem i w ogóle nie przypomina psa. Zdziwiony byłem, że to ten sam pies którego pamiętałem. Nie wiem czy mam dzwonić na policję czy na coś. Oni w ogóle tego psa nie zamierzają uśpić czy pies ma prawo tak cierpie? Przecież widać, że jest chory. Jakbyście zobaczyli tego psa, to aż łzy same lecą...
1
@xBoMBoWiECx Liverpool.
1
@JarekS W sumie to Alaba i tak chce za dużo i chyba nawet nie ma, co podbijać.
5
@horang Lepsze to niż ponad 140 mln za Coutinho.
0
@BarcaInfo Duma, że synek zadebiutował.
0
@xBoMBoWiECx Wystarczy pozbyć się zawodnika, który zarabia 10 mln Euro za sezon i praktycznie od 2 lat nie gra i szrotu w postaci Pjanica i Fernandesa. Wtedy kondycja finansowa klubu by się poprawiła.
1
@Volcano Nie wcześniej jak za 8-10 lat.
122
Jak dla PSG, to 80 mln.
6
@Majkel34 Proste. To niech nie słucha.
3
@NaFazieHitman Cud, że sobie nic nie zrobił, ale jak on się tam idealnie wcisnął? :D
2
@Objectivo Może i mądrze gada, ale skoro inne kraje z UE średnio sobie radzą z pandemią, to jak Polska ma sobie poradzić?
0
@Chakalaka Jedni wolą kobiety z filmów dla dorosłych, a inni Tuska. Napisz mi, co Tusk zrobiłby, gdyby Pandemia przypadła przed 2015 rokiem.
2
@FCB24 Warte do odnotowania podanie do Zielińskiego, który chwilę później miał asystę przy golu Jóźwiaka. Tłumaczysz swój brak wiedzy o piłce w głupi sposób umniejszając Lewandowskiemu.
0
@Krzychuuuu14 To jednak lepiej żeby Moriba w przyszłym sezonie więcej grał i nie sprowadzać Wijnalduma. No, chyba że Koeman chce bardzo Holendra.
0
@AlexDark00 Ja w tamtych meczach nie widzę ciągnięcia. Ktoś im musiał te piłki dogrywać. Poza tym Suarez w tamtym meczu mógł strzelić nawet 5. No i te mecze były dość dawno temu.
0
@TheNekro94 Dobrze, że Argentyna to tylko 1 kraj i tylko oni sobie mogą gadać takie bzdury.
3
@AlexDark00 Kiedy Suarez ostatnio czy Ronaldo pociągnęli sami mecz? Podaj konkretny.
1
@AlexDark00 To lepiej być przeceniany przez swoich rodaków niż niedoceniany. Samo stawianie Maradony ponad Messim jest śmieszne. Poza tym piłka nożna, to sport indywidualny czy drużynowy?
1
@TheNekro94 W Argentynie dalej czczą Maradonę. Messi mimo tego, że dawno go przebił jest niżej niż Diego. U nas przynajmniej się Lewego docenia :)
0
@PatrykBarca Jednak to był jego debiut i zagrał tylko 26 minut. Cudów nie dało się oczekiwać. Z meczu na mecz będzie tylko lepiej.
0
@PatrykBarca Akurat Pedri mógł dać więcej niż Canales.
1
@Bykunn Czy już po 13 miesiącach opuściłeś swoją piwnice? Pytanie bez złośliwości.
1
@Eto'o9 R10 Akurat ta grupka osób, co uważa COVID za jakąś Nova6 z Call od daty Black Ops 1 nie jest lepsza/mądrzejsza od tej grupy, co ten wirus bagatelizuje.
0
@Lionel_Messi10 Ty się możesz pomału pakować z tej strony :)
5
@Dani13 Ja też nie mam litości dla tych, co się znęcają nad zwierzętami. Związać mu jaja liną i skoki na bangi.
0
@DonMatteo901 Zazdrości, że ona na taki zegarek by musiała tyrać przez kilka lat i się czepia, a Lewy sobie go kupi za dniówkę.
0
@busquets5 Ja dla przykładu lubię pić wodę po kąpieli, wodę po parówkach i z pralki, bo to wolny kraj.
0
@Mareeek2050 Pozostałości po Czarnobylu.
0
@szymonbarca10 TVN 24, TVP Info i Polsat News. Oni 24 godziny potrafią gadać o tym wirusie.