4

@JimMorrisonFCB Tak, chyba zrobię, bo żal się robi jak patrzy na tego psa. Ponad 20 lat ma.

0

Zastanawiam się co mam zrobić... Ojciec mówił, że sąsiedzi mają psa. Ten pies od prawie 2 miesięcy wygląda paskudnie. Stracił całą sierść i ma powiększone genitalia. Ja tego psa widziałem i w ogóle nie przypomina psa. Zdziwiony byłem, że to ten sam pies którego pamiętałem. Nie wiem czy mam dzwonić na policję czy na coś. Oni w ogóle tego psa nie zamierzają uśpić czy pies ma prawo tak cierpie? Przecież widać, że jest chory. Jakbyście zobaczyli tego psa, to aż łzy same lecą...

1

@xBoMBoWiECx Liverpool.

1

@JarekS W sumie to Alaba i tak chce za dużo i chyba nawet nie ma, co podbijać.

5

@horang Lepsze to niż ponad 140 mln za Coutinho.

0

@BarcaInfo Duma, że synek zadebiutował.

0

@xBoMBoWiECx Wystarczy pozbyć się zawodnika, który zarabia 10 mln Euro za sezon i praktycznie od 2 lat nie gra i szrotu w postaci Pjanica i Fernandesa. Wtedy kondycja finansowa klubu by się poprawiła.

1

@Volcano Nie wcześniej jak za 8-10 lat.

122

Jak dla PSG, to 80 mln.

6

@Majkel34 Proste. To niech nie słucha.

3

@NaFazieHitman Cud, że sobie nic nie zrobił, ale jak on się tam idealnie wcisnął? :D

2

@Objectivo Może i mądrze gada, ale skoro inne kraje z UE średnio sobie radzą z pandemią, to jak Polska ma sobie poradzić?

0

@Chakalaka Jedni wolą kobiety z filmów dla dorosłych, a inni Tuska. Napisz mi, co Tusk zrobiłby, gdyby Pandemia przypadła przed 2015 rokiem.

2

@FCB24 Warte do odnotowania podanie do Zielińskiego, który chwilę później miał asystę przy golu Jóźwiaka. Tłumaczysz swój brak wiedzy o piłce w głupi sposób umniejszając Lewandowskiemu.

0

@Krzychuuuu14 To jednak lepiej żeby Moriba w przyszłym sezonie więcej grał i nie sprowadzać Wijnalduma. No, chyba że Koeman chce bardzo Holendra.

0

@AlexDark00 Ja w tamtych meczach nie widzę ciągnięcia. Ktoś im musiał te piłki dogrywać. Poza tym Suarez w tamtym meczu mógł strzelić nawet 5. No i te mecze były dość dawno temu.

0

@TheNekro94 Dobrze, że Argentyna to tylko 1 kraj i tylko oni sobie mogą gadać takie bzdury.

3

@AlexDark00 Kiedy Suarez ostatnio czy Ronaldo pociągnęli sami mecz? Podaj konkretny.

1

@AlexDark00 To lepiej być przeceniany przez swoich rodaków niż niedoceniany. Samo stawianie Maradony ponad Messim jest śmieszne. Poza tym piłka nożna, to sport indywidualny czy drużynowy?

1

@TheNekro94 W Argentynie dalej czczą Maradonę. Messi mimo tego, że dawno go przebił jest niżej niż Diego. U nas przynajmniej się Lewego docenia :)

0

@PatrykBarca Jednak to był jego debiut i zagrał tylko 26 minut. Cudów nie dało się oczekiwać. Z meczu na mecz będzie tylko lepiej.

0

@PatrykBarca Akurat Pedri mógł dać więcej niż Canales.

1

@Bykunn Czy już po 13 miesiącach opuściłeś swoją piwnice? Pytanie bez złośliwości.

1

@Eto'o9 R10 Akurat ta grupka osób, co uważa COVID za jakąś Nova6 z Call od daty Black Ops 1 nie jest lepsza/mądrzejsza od tej grupy, co ten wirus bagatelizuje.

0

@Lionel_Messi10 Ty się możesz pomału pakować z tej strony :)

5

@Dani13 Ja też nie mam litości dla tych, co się znęcają nad zwierzętami. Związać mu jaja liną i skoki na bangi.

0

@DonMatteo901 Zazdrości, że ona na taki zegarek by musiała tyrać przez kilka lat i się czepia, a Lewy sobie go kupi za dniówkę.

0

@busquets5 Ja dla przykładu lubię pić wodę po kąpieli, wodę po parówkach i z pralki, bo to wolny kraj.

0

@Mareeek2050 Pozostałości po Czarnobylu.

0

@szymonbarca10 TVN 24, TVP Info i Polsat News. Oni 24 godziny potrafią gadać o tym wirusie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?