0

@Bykunn Co nie zmienia faktu, że Merkel zalicza się do tego całego politycznego syfu.

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

@macio_944 Spoko.

10

Akurat 18 letni Iniesta nie był na takim poziomie. Dopiero gdzieś w wieku 22-23 lat grał już na poziomie Barcy.

8

@FCB24 Transfermarkt.

0

@paweldunajecfcb Dembele to nie jest młody talent.

2

@Bocheno1 Nie warto ufać temu, co pisze MD. Oni prowadzili nagonkę na zawodników Barcy i jedzą z ręki Bartomeu.

16

Mam nadzieję, że Koeman niezależnie od wyników w tym sezonie zostanie na następny sezon, bo zasługuje na to. Amen!

0

@FCMichalo Racja. Dajmy puchar od razu Realowi i nawet nie rozgrywany 1/4...

0

@tobiasson92 A zabrali w jakiś sposób poprzednie święta, bo chyba coś przegapiłem. Na ostatnich Świętach było tradycyjnie tyle osób, co zwykle i nikt nie wspomniał o dziwo nawet o Covdzie. Prznajmniej u mnie tak było.

50

Alaba to ma same wymagania. Do PSG akurat też bym nie chciał iść, bo wolałbym grać w silniejszej lidze, ale na ŚO nie chce grać na LO też nie. Wybierze sobie nas lub Real. Nie dziwię się, że Bayern nie chce go na siłę zatrzymać i dać mu i tak wygórowane zarobki. I co będzie grał za Pedriego czy kogo? Nie ma takiej opcji młody ma się rozwijać.

6

@JohnnyBarca Żal trochę tej ostatniej kolejki.

2

@Coutinho007 Myślę że i tak zawsze wychodziliśmy dobrze na bramkarzach. W 2014 płakali po Valdesie, który rozgrywał świetny sezon, ale więzadła poszły i przyszli w zastępstwie Ter Stegen i Bravo. W 2016 płakali po Bravo, bo rozegrał 2 bardzo dobre sezony, odszedł do City i przepadł. W zastępstwie przyszedł Holender. W 2019 płakali po Cillessenie, który był świetnym zmiennikiem, ale odszedł i już z nim, tak dobrze nie było, a Barca straciła tylko zmiennika, bo przyszedł Neto, który i tak nie gra. Źle nie wychodziliśmy na bramkarzach w ostatnich latach.

1

@kryhaa Dosyć abstrakcyjna opcja, bo jak Portugalia jakimś cudem obroni EURO i choćby nie wiem jak Fernandes ciągnął Portugalię, to śmietankę i tak spije Ronaldo. @Szreko Lewy nie jest Hiszpanem, Francuzem czy Niemcem. Gdyby nim był, to ZP by była bardziej w jego zasięgu.

3

@cat_r37 Ostatnio słabo kończą nasi Ex bramkarze. Pinto skończył karierę wiadomo gość miał około 40 lat,l. Valdesa nienajlepiej zapamiętałem z Anglii. Bravo kicha w City. Cillessen też marnie.

0

@Szreko Wystarczyło by, że ostatni Finał LM potoczył by się inaczej i France Fotball śpiewał by inaczej. Dam sobie palca uciąć, że ich nagroda byłaby przyznawana.

6

@cat_r37 Nawet zapomniałem, że u nas grał. Szkoda, że Cillessen od nas odszedł był dużo lepszym zmiennikiem dla Ter Stegena niż Neto, ale jednak na sam PK i kilka spotkań ligowych był za dobry. Niech chłop wraca do zdrowia.

2

@paweldunajecfcb Bardziej by pasował cytat. "Wystarczy kilka bardzo dobrych spotkań, żeby zawodnik z pośmiewiska znowu stał się bożyszczem."

1

@Szreko Po takim czymś raczej nikt by już tej gali nie brał na poważnie. Po ostatnich akcjach już nie powinni, to byłoby faworyzowanie rodaka. PSG wylatuje z hukiem z LM z Bayernem, nie zdobywa Mistrzostwa. Mbappe wygrywa tylko ME i zdobywa ZP? Gdzie Lewy sezon wcześniej rozgrywa sezon życia indywidualnie/drużynowo i nie zdobywa ZP przez ich chore zasady, to by był większy skandal niż 5 miejsce Messiego za 2018 rok.

0

@Elosek Niby ma wróci w Kwietniu do treningów, ale nie wiem czy w połowie czy gdzieś na początku. Przydałby się i to bardzo. Brakowało go z PSG i niektórych meczach ligowych z Jesieni.

0

@Elosek Brakuje Fatiego, który by te sytuację kończył.

0

@wojopancer Jak Bayern wygra LM, to ZP Lewy ma w kieszeni. EURO wygra przykładowo Francja i TOP będzie wyglądał, tak 1.Lewandowski 2.Messi 3.Mbappe. Leo w TOP 2 pod warunkiem, że wygra dublet.

4

@Yosemite Suarez jeśli chodzi o moją sympatię to jest moim drugim ulubionym piłkarzem jaki grał w Barcelonie. Już przed transferem do Barcy go bardzo ceniłem. Liga Holenderska zaorana, Angielska również. Złote buty w czasach prime Ronaldo i Messiego? To są rzeczy niesamowite, ale nie trawie umniejszania jednemu i gloryfikowania drugiego i odwrotnie. Według mnie Urugwajczyk całokształtem byłby troszkę lepszym od Polaka, gdyby lepiej się prowadził, tak to stawiam znak = przy nich. Był czas Urusa i teraz mamy czas Polaka.

5

@Yosemite Jednak 25 spotkań na wyjazdach w LM i 0 goli aż kłuje w oczy i tutaj nie ma żadnych dyskusji. On w każdym tym spotkaniu grał i miał wiele okazji.

2

@kryhaa Akurat na LM w latach 2016-2020 bym go zamienił, bo był wtedy bardzo potrzebny Barcelonie napastnik, a go na wyjazdach nie było.

4

@AlexDark00 Tak, bo to jest tylko dobijanie. Gdyby to było takie proste to Griezmann u nas z tych sytuacji, co ma miałby conajmniej 20 goli w samej lidze, a Dembele sam zaorałby PSG.

13

@Ronaldinho10VB To jest akurat rysa na karierze Suareza, ale i tak nie przekreśla jego osiągnięć. Ronaldo Nazario, który jest uważany za Bożka Napastników w LM ma 14 bramek. Mniej niż niektórzy ŚO... Nie ma napastnika, który we wszystkim będzie doskonały i najlepszy. Lewy dla przykładu grał tylko raz na MŚ i ma 0 bramek.

3

@Joe_Pesci Tak od lat działają media. Czy Messi kiedykolwiek powiedział, że jest najlepszy? Nie. Ronaldo wiele razy o tym mówił i media to rozdmuchiwały. Oni uwielbiają kontrowersyjnych zawodników, co mówią wszystko, żeby było o nich głośno. Ciekawsze jest przeczytać coś kontrowersyjnego o zawodniku niż słuchać jakiś nudnych dla wielu osób wywiadów o rodzinie. Oczywiście bardzo dobrze, że Messi nie ma aż tak wielkiego ego i jest całkowicie inny niż Ronaldo.

25

@Ronaldinho10VB Moim zdaniem to jest porównywalny poziom. Suarez lepszy w wieku 25-29 lat od Lewego, a Lewy lepszy obecnie i tutaj nie ma z czym dyskutować. Nie mogę się zgodzić, że Suarez go zjadał i odwrotnie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?