3

Nawet nie chcę wiedzieć, co by tutaj było gdyby Polska przegrywała z Luxemburgiem.

2

@FanKFC Szczęście jest w piłce bardzo ważne. Portugalczycy mieli go bardzo dużo, ale w pełni limit wykorzystali na najbliższe lata :D

0

Taka Portugalia miałaby, coś zdziałać na ME? 5 lat temu mieli słabszy skład i wygrali, ale grali na dużo wyższym poziomie niż teraz.

0

@FC1899Barca Poradzą sobie bez niego. Lewy strzela mnóstwo goli, ale oni mają kim straszyć bez niego.

0

Najlepiej by było gdyby Haaland pograł jeszcze ten 1 sezon w Borussi i postarać się go kupić za rok. Sprzedać w letnim okienku Coutinho lub Griezmanna i może w przyszłym roku finanse klubu się trochę poprawią i sprowadzą Norwega. Aktualnie to nas nie stać i tyle. Depaya sprawdzimy i to wszystko.

0

@Mat_Cat To mogło być coś więcej niż przyjaźń.

1

@clyde Kobiety, tak mają. Prawie zawsze robią Wszystko na odwrót.

0

@Mat_Cat Fajnie, że jeszcze mają kontakt.

0

@FC1899Barca No, ale co mam Ci innego napisać? Skąd wiesz, że Haaland też nie jest ustatkowany i nie ma już żony i dwójki dzieci? Przy Neymarze może być dużo bardziej ogarnięty. Zresztą wcale by mnie to nie zdziwiło. Sami piłkarze Barcy mówili, że kij wie kto u Brazylijczyka mieszka. Dochodzić mogą jakieś imprezy i dzikie orgie. A to że był tylko kilka lat młodszy od Messiego, to o niczym nie świadczy.

4

@tristan87 Neymar to Brazylijski Grosicki.

7

@FC1899Barca Bzdury piszesz i tyle.

6

@BorzyKrzys Racja. Chiellini to Włoski Glik.

1

@PershingFanatykLMFCB Nie wiem o co chodzi, ale spoko.

1

@PershingFanatykLMFCB Lewy 5 goli w 9 minut. Na pewno najlepsza zmiana w historii piłki nożnej.

4

@itmustbejoke Jednak Depay młodszy jest. Aguero niech spada na emeryturę do USA lub do ojczyzny.

0

@LeoMessi1994 Del Pierro jednak wyżej niż Raula, bo grał w lidze gdzie trudniej zdobyć gola niż Hiszpańska i był lepszym zawodnikiem. Nie opuścił Juventusu kiedy był w potrzebie.

3

@kuz Każdy grypę przechodzi inaczej podobnie z koronawirusem.

0

@pele1282 Najlepiej od razu na śmietnik, to oni nakręcają hejt.

10

@macio_944 Chłopa już tutaj niema prawie 4 lata i dalej smród. Najgorszy transfer wizerunkowo w historii klubu. Sportowo bardzo dobry, ale problemy trochę to przyćmiewają.

1

@Barca1992 Ja, tak miałem z 5 lat temu i za fajne to uczucie nie było.

0

@SamuraJack Braithwaite nie jest godzien wiązać Lewemu butów.

0

@SonBarcaGoku Radzę nie skreślać żadnej drużyny przed końcowym gwizdkiem :D

1

@patry295 Ramosa tutaj nie chcemy.

5

Alba wrócił do wysokiej formy i aktualnie to najlepszy LO na świecie. Jego gra w ataku jest na wielkim poziomie. Gdyby nasza Reprezentacja miała takiego LO, co potrafi coś więcej niż podać do swojego bramkarza, to gra by wyglądała inaczej. W obecnych czasach boki obrony znaczą bardzo dużo.

0

@jeyx77x Fati prawdopodobnie niestety na EURO nie pojedzie, a z nim zdrowym atak Hiszpanii by mógł zdziałać dużo więcej.

0

@jeyx77x Wątpię, to będzie bardziej wyrównany mecz i najwyżej 2 bramkami różnicy.

0

@amanter Niech gra i niech się hartuje. Niedługo to będzie grał po 50+ spotkań w sezonie. Jest młody i nie musi być oszczędzany jak jakiś 36 latek.

0

@Criss18Barca Jest moc!

3

Hiszpanii to by się jeszcze przydało trzech takich talentów jak Pedri na innych pozycjach. Takim Moratą w ataku, to 1/8 w ME to będzie szczyt marzeń.

0

@Rewolucja123 A jak Villa, Pique, Iniesta, Xavi, Busquets, Puyol, Iniesta, Fabregas, Pedro i później doszedł Alba. 3/4 wyjściowego składu to gracze Barcy w swoim Prime. Reszta to gracze Realu Torres i Silva. Casillas wtedy był dodatkowo graczem, który był najlepszy na swojej pozycji. Resztę zawodników z Realu można było zastąpić innymi i sukcesy były by i tak takie same dla La Rohy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?