0

@eckov Tak, a Pique z marszu po ponad 3 miesiącach bez gry zagrał od pierwszej minuty z PSG. Araujo miał sporo urazów, a Hiszpan dość poważną kontuzje.

1

@Rewolucja123 Messi zostanie u nas, a Neymar w PSG. Tak by było najlepiej.

9

Idiotyczne zachowanie tego zawodnika z Valenci, to nie był mecz w szkole na W-f że go ktoś obraził i zszedł, a on za to forsę bierze i jest zawodowym piłkarzem. W Alvesa stronę został w 2014 roku banan, a ten nie obraził się i zszedł, a zjadł, zgasił tego, co w niego tym rzucił i dalej grał.

0

@jeyx77x @JohnnyBarca @Encore Myślę, że największy swój prime Ronaldo osiągnął u nas. W Realu to już nie był ten sam zawodnik. W Interze miał jeszcze świetną formę, ale po białych to już była emerytura.

0

Myślicie, że gdyby Brazylijski Ronaldo po świetnym sezonie 1996 1997 został u nas, to stał by się Legendą klubu?

0

Jutro musimy wygrać i niema innej opcji. Każdy inny wynik będzie oddaniem tytułów na rzecz drużyn z Madrytu.

1

Żadne Atletico czy Real nie wygra mistrza, to my wygramy inaczej nie wiem, co zrobię. Może się przefarbuje na blond lub się cały ogolę (poza brwiami wszędzie)

1

Niech chociaż Sevilla wywalczy remis i nam się przysłuży chociaż tym.

0

@cat_r37 Ma duże braki i nie dostanie zawsze piłki "na łeb". Nie wiem czy Sevilla pozazdrościła nam De Jonga i chciała mieć swojego De Jonga w ataku, ale chłopina jest za słaby na tą ligę i to widać po liczbach i po grze.

1

@LuisSalvano No i gitara.

1

@natanvip Wydaje mi się, że za 2-3 lata odejdzie i obejmie kadrę Argentyny gdzieś po MŚ 2022. Może to będzie 2023 lub 2024 i będzie szykował Argentynę na następne MŚ i po 40 latach Argentyna zdobędzie tytuł w 2026 i będzie to przy okazji pierwszy tryumf po 24 latach zespołu Ameryki Południowej.

0

@xBoMBoWiECx Mógł strzelić nawet 4. On jest za słaby na taki klub. Sevilla powinna sobie sprowadzić lepszego napastnika stać ich na kogoś lepszego.

1

Luuk De Jong to tak słaby napastnik, że powiedzieć tak, to nic nie powiedzieć. Gość powinien się kisić w 2 lidze Hiszpańskiej, a takim dobrym Hiszpańskim klubie jak Sevilla. Nawet jak dzisiaj coś strzeli to nie zamknie mi twarzy. Nie pamiętam kiedy Sevilla, tak słabego napastnika miała. Bacca czy Llorente przy nim to niebo i ziemia.

2

@LuisSalvano To niech nie kozaczy jak go chroni 6 osób, a załatwi sprawę jak mężczyzna rozmową lub niech sobie dadzą po razie.

0

Dla mnie Neymar się zachował jak pozer. Podobna akcję kiedyś odwalił u nas do mikrej postury Centrao kozaczył. Doskoczył Pepe chwycił go za kark i miał prawie gacie pełne. Bardzo nieładnie zachowania powinien się liczyć z faktem, że ktoś mu przywali i do ściany się przyklei. Już u nas też miał sytuację, że go Xavi ustawiał czy bójka na treningu z Semedo. Piłkarz świetny, ale pod względem charakteru wielki burak. Faulują go? Wielu zawodników jest faulowanych. Messi kiedyś dostawał takie kopniaki, że mógł się zachować podobnie. Czasami nerwy puściły jak z Bilbao czy z Realem jak kopnął piłka w kibiców, ale Neymar miał takich incydentów dużo więcej mimo, że gra krócej niż Argentyńczyk.

0

@koziar Z taką kasiorą to na panienki i zabawę do końca życia starczy. Alkohole za 50 tys Euro i najlepsze prostytutki za podobną cenę. Stary Neymara wiedział jak się ustawić. Pewnie PSG też mu coś dało.

1

@Rudi35 Ige to Ty szanuj. W wieku 19 lat wygrała coś czego Agnieszka nie zdobyła przez całą karierę.

0

@koziar 30 mln Euro pensji z miejsca i jakieś grube prowizję to przesada, bo może się wydawać, że nawet Szejki im tyle nie dadzą, co za 2 sezony przedłużenie kontraktu z 30 mln pensji na 40 mln, a później z 40 na około 55? I tak do 80?

5

Wiedziałem, że tak z Raiolą będzie prowizja dla agenta ok, ale 20 dla niego i 20 dla ojca to jest prowizja z kosmosu. I jeszcze zarobki z 6 mln, które Haaland kasuje w Borussi na 30... To już w ogóle odlot. To są 5 razy większe zarobki od aktualnych. 16-18 mln by wchodziły w grę, ale 30? Skończy się na tym, że zostanie w Borussi lub pójdzie do City lub PSG, bo tylko oni mogą mu to gwarantować. Myślałem, że ich żądania przy bardzo dobrych relacjach z Laporta będą niższe.

13

@LuisSalvano Nie wiem czy jest szczęśliwy, ale nieb sobie gra w PSG, bo u nas to już jest rozdział zamknięty prawie 4 lata temu.

7

Musiałby się zdarzyć cud, żeby Juventus zdobył Majstra. Inter wygra i będzie 12 pkt przewagi. Juve bardziej walczy o obecność w LM jak o Mistrza.

0

@Rewolucja123 Nie ma na to najmniejszych szans.

0

@LuisSalvano Nie wiem kto przyjdzie, a kto odejdzie, ale i tak uważam, że klub zacznie wracać na właściwe tory. W sumie to i tak jestem bardziej spokojny niż w ostatnich 2-3 latach.

1

@TheNekro94 Za kilka lat nie będą już puszczać tego filmu, lub usuną tą scenę...

0

@damianex10 Jak ktoś pisze o 13 posterunku, to zaczynam myśleć o Kasi i nie potrafię się na niczym innym skupić. Jak miałem dziewczynę to, tak samo miałem. No i może dlatego już nie mam :D

0

@patrykzmc2000 Chwila transfery Modrica, Benzemy czy Bale temu zaprzeczają.

0

@kielon93 Skoro Haaland na pensje po Messim nie zasługuje, to z jakiej racji Griezmann ma taką pensje?

1

@kosiarz92 Jakby Francja wygrała, to CR nie miałby żadnego ME.

1

@Ojciec5tkidzieci Szkoda pisać. Najpewniej ją ktoś na Twitterze zgasi jakąś odpowiedzią, ale uważam, że nie jest tego warta.

3

@Roobo Daj sobie z nim spokój. On żyje we własnym świecie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?