@kaamil1910 Nawet nie wiadomo czy była druga. Nie porównuj tego chłopaka do tego tchórza, który przez ponad 2 lata nie gra w piłkę z powodu tego, że się boi operacji i bierze 10 mln, co sezon za nic.
@Ansufati123 La Rambla Ci zwiastuje koniec kariery lub grę w jakimś ligowym przeciętnym klubie. Więc masz 2 opcje albo kończysz karierę lub odchodzisz do Celty Vigo za 5 mln Euro. Wybieraj. Ja bym na twoim miejscu pograł w tej Celcie, bo jak zakończysz karierę, to już kasiory nie zarobisz, a w Vigo może takich pieniędzy nie będziesz miał jakie mógłbyś mieć w Barcelonie, ale będziesz przynajmniej walczył o te 10 miejsce w lidze.
@Coutinho007 No i co z tego? Każdy organizm jest inny. Byli zawodnicy, co po zerwanych więzadłach kończyli kariery, a inni mieli 2 razy i wracali jak np Milik, a zerwane więzadła to najgorsza dla piłkarza kontuzja.
@PershingFanatykLMFCB Wiadomo, że nie byłoby to sprawiedliwe wobec innych zawodników, ale już nie takie rzeczy się działy jak np Neuer miał cały sezon kontuzje, a i tak pojechał na Mundial i bronił kosztem Ter Stegena, który cały sezon miał świetny.
Jeśli to prawda to szkoda, bo prawdopodobnie przegapi ME. Dla nas Polaków to lepiej, bo pewnie by robił młyn z naszej obrony i by coś załadował, a z drugiej strony to szkoda, bo jednak młody straci dużą imprezę. Mam nadzieję, że chociaż Pedri pojedzie, bo zasługuje.
@itmustbejoke Alves, ale on z racji tego, że ma prawie 38 lat też nie wytrzymuje pełnych 90 minut. Grał fajnie w Juve czy PSG, a wtedy już był grubo po 30.
Tak jak Marcelo w latach 2014-2017 był trochę lepszy niż Alba, tak po tych latach nie dorasta mu do pięt, a szczególnie teraz. Pytanie czy Alba przeżywa drugą młodość czy Marcelo złapał syndrom typowego Brazylijczyka, że po 30 zalicza spory zjazd. Wydaje mi się, że to i to.
@kuz To niech politycy sobie sami dla siebie wprowadzą stan wyjątkowy czy inne lockdowny, a od normalnych ludzi niech się odczepią, bo i tak wiele osób to tradycyjnie to oleje.
Też w sumie mnie coś kolano boli, a miałem właśnie w Kwietniu grać w piłkę. Mam niedoleczone kolano (stara kontuzja się odzywa), które w sumie miało być operowane, ale olewałem to, bo nie jestem piłkarzem zawodowym, ale chyba poddam się tej operacji w przyszłym roku, bo ciężko się z tym w piłkę gra i tak mnie lepiej zoperują niż Coutinho. Zastanawiam się za, co Ci specjaliści klubowi biorą pieniądze?
@PatrykBarca Może nie chcą ryzykować z jego szybkim powrotem i tyle. Wiadomo jak szybki powrót po poważniejszej kontuzji wygląda. Zawodnik po kilku miesiącach się łamie, czasami nawet po kilku treningach lub meczach. Media na pewno nie wiedzą jak dokładnie jest i muszą zarabiać na wymyślaniu. Jak klub oficjalnie napisze to będzie informacja z pierwszej ręki.
0
@busquets5 Ja dla przykładu lubię pić wodę po kąpieli, wodę po parówkach i z pralki, bo to wolny kraj.
0
@Mareeek2050 Pozostałości po Czarnobylu.
0
@szymonbarca10 TVN 24, TVP Info i Polsat News. Oni 24 godziny potrafią gadać o tym wirusie.
0
@szymonbarca10 Dajesz się ogłupiać mediom jak wiele milionów ludzi na świecie. Ten wirus już zostanie na tej planecie już do końca.
0
@szymonbarca10 Tak. W Stanach do końca roku będzie już normalność, a my się będziemy mordować z tym do 2024 roku.
0
@zadafcb Lepiej by wyglądała czysta żółta z herbem na środku i bez tych wymiocin, bo herb klubu słabo widać.
3
@banann16 Chyba głupszego posta dzisiaj już nie napiszesz.
1
@betonito Za Pjanica na ławkę rezerwowych.
3
@kaamil1910 Nawet nie wiadomo czy była druga. Nie porównuj tego chłopaka do tego tchórza, który przez ponad 2 lata nie gra w piłkę z powodu tego, że się boi operacji i bierze 10 mln, co sezon za nic.
0
@socha To samo miałem napisać o Tobie. Bardziej ironicznego komentarza nie mogłem napisać.
3
@Ansufati123 La Rambla Ci zwiastuje koniec kariery lub grę w jakimś ligowym przeciętnym klubie. Więc masz 2 opcje albo kończysz karierę lub odchodzisz do Celty Vigo za 5 mln Euro. Wybieraj. Ja bym na twoim miejscu pograł w tej Celcie, bo jak zakończysz karierę, to już kasiory nie zarobisz, a w Vigo może takich pieniędzy nie będziesz miał jakie mógłbyś mieć w Barcelonie, ale będziesz przynajmniej walczył o te 10 miejsce w lidze.
0
@Coutinho007 No i co z tego? Każdy organizm jest inny. Byli zawodnicy, co po zerwanych więzadłach kończyli kariery, a inni mieli 2 razy i wracali jak np Milik, a zerwane więzadła to najgorsza dla piłkarza kontuzja.
0
@Coutinho007 Cuenca miał kontuzje na kontuzji i to go zniszczyło. Talent miał, ale to nie wystarczyło.
0
@jeyx77x Nie ma co histeryzować, to jest młody zawodnik i wróci jeszcze lepszy.
1
@PershingFanatykLMFCB Wiadomo, że nie byłoby to sprawiedliwe wobec innych zawodników, ale już nie takie rzeczy się działy jak np Neuer miał cały sezon kontuzje, a i tak pojechał na Mundial i bronił kosztem Ter Stegena, który cały sezon miał świetny.
2
@Rewolucja123 Jednak i tak nie musiał aż, tak w niego wchodzić, bo nie miał szans mu zabrać piłki.
1
@amanter Ale i tak musiał zmienić styl gry, bo by do 30 nie dograł.
0
Jeśli to prawda to szkoda, bo prawdopodobnie przegapi ME. Dla nas Polaków to lepiej, bo pewnie by robił młyn z naszej obrony i by coś załadował, a z drugiej strony to szkoda, bo jednak młody straci dużą imprezę. Mam nadzieję, że chociaż Pedri pojedzie, bo zasługuje.
0
@BarcaInfo Topowych, bo Ty tak piszesz? Proszę Cię... Trzeba czekać co oficjalnie powie klub na ten temat.
0
@BarcaInfo Jakiś czas temu była informacja, że jest wszystko w porządku z Fatim.
3
@socha A przyjdzie i po 5 spotkaniach będzie miał 7 bramek i pierwszy będziesz się onanizował do jego gry :D
0
@itmustbejoke Alves, ale on z racji tego, że ma prawie 38 lat też nie wytrzymuje pełnych 90 minut. Grał fajnie w Juve czy PSG, a wtedy już był grubo po 30.
0
Tak jak Marcelo w latach 2014-2017 był trochę lepszy niż Alba, tak po tych latach nie dorasta mu do pięt, a szczególnie teraz. Pytanie czy Alba przeżywa drugą młodość czy Marcelo złapał syndrom typowego Brazylijczyka, że po 30 zalicza spory zjazd. Wydaje mi się, że to i to.
0
@kuz To niech politycy sobie sami dla siebie wprowadzą stan wyjątkowy czy inne lockdowny, a od normalnych ludzi niech się odczepią, bo i tak wiele osób to tradycyjnie to oleje.
0
@tristan87 A moherów tradycyjnie multum tuż po godzinach seniorów... Kocham to.
3
@neeed Niech przeklęty będzie zawodnik drużyny przeciwnej przez, którego mam te problemy.
5
Panno Julio... Niech panna nie straszy, bo zawału można dostać...
2
Też w sumie mnie coś kolano boli, a miałem właśnie w Kwietniu grać w piłkę. Mam niedoleczone kolano (stara kontuzja się odzywa), które w sumie miało być operowane, ale olewałem to, bo nie jestem piłkarzem zawodowym, ale chyba poddam się tej operacji w przyszłym roku, bo ciężko się z tym w piłkę gra i tak mnie lepiej zoperują niż Coutinho. Zastanawiam się za, co Ci specjaliści klubowi biorą pieniądze?
0
@PatrykBarca Może nie chcą ryzykować z jego szybkim powrotem i tyle. Wiadomo jak szybki powrót po poważniejszej kontuzji wygląda. Zawodnik po kilku miesiącach się łamie, czasami nawet po kilku treningach lub meczach. Media na pewno nie wiedzą jak dokładnie jest i muszą zarabiać na wymyślaniu. Jak klub oficjalnie napisze to będzie informacja z pierwszej ręki.
0
@Gaz Tylko po, co pisać głupoty o 3 operacji jak nie miał nawet 2.