0

@busquets5 Ja dla przykładu lubię pić wodę po kąpieli, wodę po parówkach i z pralki, bo to wolny kraj.

0

@Mareeek2050 Pozostałości po Czarnobylu.

0

@szymonbarca10 TVN 24, TVP Info i Polsat News. Oni 24 godziny potrafią gadać o tym wirusie.

0

@szymonbarca10 Dajesz się ogłupiać mediom jak wiele milionów ludzi na świecie. Ten wirus już zostanie na tej planecie już do końca.

0

@szymonbarca10 Tak. W Stanach do końca roku będzie już normalność, a my się będziemy mordować z tym do 2024 roku.

0

@zadafcb Lepiej by wyglądała czysta żółta z herbem na środku i bez tych wymiocin, bo herb klubu słabo widać.

3

@banann16 Chyba głupszego posta dzisiaj już nie napiszesz.

1

@betonito Za Pjanica na ławkę rezerwowych.

3

@kaamil1910 Nawet nie wiadomo czy była druga. Nie porównuj tego chłopaka do tego tchórza, który przez ponad 2 lata nie gra w piłkę z powodu tego, że się boi operacji i bierze 10 mln, co sezon za nic.

0

@socha To samo miałem napisać o Tobie. Bardziej ironicznego komentarza nie mogłem napisać.

3

@Ansufati123 La Rambla Ci zwiastuje koniec kariery lub grę w jakimś ligowym przeciętnym klubie. Więc masz 2 opcje albo kończysz karierę lub odchodzisz do Celty Vigo za 5 mln Euro. Wybieraj. Ja bym na twoim miejscu pograł w tej Celcie, bo jak zakończysz karierę, to już kasiory nie zarobisz, a w Vigo może takich pieniędzy nie będziesz miał jakie mógłbyś mieć w Barcelonie, ale będziesz przynajmniej walczył o te 10 miejsce w lidze.

0

@Coutinho007 No i co z tego? Każdy organizm jest inny. Byli zawodnicy, co po zerwanych więzadłach kończyli kariery, a inni mieli 2 razy i wracali jak np Milik, a zerwane więzadła to najgorsza dla piłkarza kontuzja.

0

@Coutinho007 Cuenca miał kontuzje na kontuzji i to go zniszczyło. Talent miał, ale to nie wystarczyło.

0

@jeyx77x Nie ma co histeryzować, to jest młody zawodnik i wróci jeszcze lepszy.

1

@PershingFanatykLMFCB Wiadomo, że nie byłoby to sprawiedliwe wobec innych zawodników, ale już nie takie rzeczy się działy jak np Neuer miał cały sezon kontuzje, a i tak pojechał na Mundial i bronił kosztem Ter Stegena, który cały sezon miał świetny.

2

@Rewolucja123 Jednak i tak nie musiał aż, tak w niego wchodzić, bo nie miał szans mu zabrać piłki.

1

@amanter Ale i tak musiał zmienić styl gry, bo by do 30 nie dograł.

0

Jeśli to prawda to szkoda, bo prawdopodobnie przegapi ME. Dla nas Polaków to lepiej, bo pewnie by robił młyn z naszej obrony i by coś załadował, a z drugiej strony to szkoda, bo jednak młody straci dużą imprezę. Mam nadzieję, że chociaż Pedri pojedzie, bo zasługuje.

0

@BarcaInfo Topowych, bo Ty tak piszesz? Proszę Cię... Trzeba czekać co oficjalnie powie klub na ten temat.

0

@BarcaInfo Jakiś czas temu była informacja, że jest wszystko w porządku z Fatim.

3

@socha A przyjdzie i po 5 spotkaniach będzie miał 7 bramek i pierwszy będziesz się onanizował do jego gry :D

0

@itmustbejoke Alves, ale on z racji tego, że ma prawie 38 lat też nie wytrzymuje pełnych 90 minut. Grał fajnie w Juve czy PSG, a wtedy już był grubo po 30.

0

Tak jak Marcelo w latach 2014-2017 był trochę lepszy niż Alba, tak po tych latach nie dorasta mu do pięt, a szczególnie teraz. Pytanie czy Alba przeżywa drugą młodość czy Marcelo złapał syndrom typowego Brazylijczyka, że po 30 zalicza spory zjazd. Wydaje mi się, że to i to.

0

@kuz To niech politycy sobie sami dla siebie wprowadzą stan wyjątkowy czy inne lockdowny, a od normalnych ludzi niech się odczepią, bo i tak wiele osób to tradycyjnie to oleje.

0

@tristan87 A moherów tradycyjnie multum tuż po godzinach seniorów... Kocham to.

3

@neeed Niech przeklęty będzie zawodnik drużyny przeciwnej przez, którego mam te problemy.

5

Panno Julio... Niech panna nie straszy, bo zawału można dostać...

2

Też w sumie mnie coś kolano boli, a miałem właśnie w Kwietniu grać w piłkę. Mam niedoleczone kolano (stara kontuzja się odzywa), które w sumie miało być operowane, ale olewałem to, bo nie jestem piłkarzem zawodowym, ale chyba poddam się tej operacji w przyszłym roku, bo ciężko się z tym w piłkę gra i tak mnie lepiej zoperują niż Coutinho. Zastanawiam się za, co Ci specjaliści klubowi biorą pieniądze?

0

@PatrykBarca Może nie chcą ryzykować z jego szybkim powrotem i tyle. Wiadomo jak szybki powrót po poważniejszej kontuzji wygląda. Zawodnik po kilku miesiącach się łamie, czasami nawet po kilku treningach lub meczach. Media na pewno nie wiedzą jak dokładnie jest i muszą zarabiać na wymyślaniu. Jak klub oficjalnie napisze to będzie informacja z pierwszej ręki.

0

@Gaz Tylko po, co pisać głupoty o 3 operacji jak nie miał nawet 2.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?