2

@Azi To nie post o Lenglecie.

1

@Joan_Laporta Ja kupowałem dokładnie rok temu Hammera za 1100 zł. To akurat dobry telefon na mnie, bo wytrzymały.

0

@Rewolucja123 A u mnie jest odwrotnie. Mingueza ma gorącą głowę, ale jest dużo pewniejszy przy odbiorze niż Francuz. Łapie głupie kartki, ale to można u niego w przyszłości zmienić.

2

@Yosemite Głupota trenera. Robi bałagan w Reprezentacji, która jest już uporządkowana.

0

@Popitek12 Błędne pytanie. Powinieneś mnie zapytać kiedy nie piłem napojów procentowych.

0

@FC1899Barca To niech wraca, ale niech nie wylewają pomyj na Portugalczyka jak się nic nie zmieni i za 2 lata odejdą na emeryturę.

2

Zidane mówił, że powrót Ronaldo do Realu jest możliwy. Portugalczyk mimo wieku, to znakomity zawodnik. Wielu świetnych w jego wieku kopało już piłkę tylko do emerytury w jakimś USA, Chinach czy Katarze lub zdecydowało się skończyć karierę. Według mnie powrót Ronaldo to głupota i jego historia w Realu dobiegła końca. Według mnie powinni odmładzać skład.

0

@BarcaInfo Van Dijk nie powinien pojechać na EURO, bo na pewno nie zdąży się wyleczyć, ale już był taki przypadek, że zawodnik cały sezon był kontuzjowany, a i tak pojechał na MŚ mimo, że zawodnik z tej samej pozycji, co on grał cały sezon i był jednym z najlepszych na świecie. Chodzi o Neuera, a jeszcze był podstawowym bramkarzem. Kosztem Ter Stegena.

2

@Dior De Jong czy Aguero?

0

@busquets5 To samo można powiedzieć o Ramosie i jego powrocie w meczu z Elche. Jak taka drużyna robiła im zagrożenie i to z dołu tabeli.

1

@busquets5 Zobacz jak wygląda obrona Barcy bez Pique. Sama jego charyzma sprawia że wszyscy grają dużo lepiej, to coś czego nie widać gołym okiem i przez statystyki.

5

@Andi18 Pique. Obrońca powinien być rozliczany bardziej z gry obronnej, a w tym Pique był zawsze lepszy od Ramosa.

7

Ja jestem ciekaw kiedy koronawirus zostanie zakwalifikowany do innych wirusów i to nie, że będzie wzbudzał strach i po prostu skończy się ta cała szopka. Przecież on całkowicie nigdy nie zniknie.

2

@Dani13 Istnieje tylko 1 fala koronawirus i ona jest na całym świecie. Nie ma czegoś takiego jak 2,3,4,5 fala. Jak się skończy 1 fala to będzie koniec epidemii.

0

@FCbarca750 Istnieją różne dziwne zjawiska na tym świecie, których żaden człowiek nie wyjaśni. Już był taki przypadek, że człowiek sobie zrobił przez takie coś krzywdę.

0

@4drian0 Możliwe, że źle coś robiliście lub to zwykła zabawka. Właściwie to niczego nie można wykluczyć.

1

@HighestInTheRoom Ja tam w takie rzeczy nie wierzę, ale też w sumie bym wolał się tym nie bawić, bo z tego, co mi kolega mówił, to jest bardzo niebezpieczny przedmiot i nawet ja bym się nie chciał przekonywać czy to blef.

0

@Encore Tabliczka do wywoływania duchów.

2

Co myślicie na temat tabliczki ouija? Czy to jest aż, tak niebezpieczny przedmiot czy zwykła zabawka dla dorosłych?

13

@KacperVEB Trochę jednak Gimenez żył w patologi, że jego siostra zaszła w wieku 14 lat w ciążę.

0

@DonMatteo901 Lille miało zdecydowanie za dużo remisów. 3 remisy mniej i by była ładna przewaga, a tak to będą się bili z PSG do ostatniej kolejki o Majstra. Mimo, co i tak cieszy, bo PSG jest hegemonem tej ligi (nie licząc 1 sezonu Monaco)

3

@Pietraszko Mecz meczowi nie równy, ale z 1-3 powinniśmy wygrać.

0

@Encore Jak mu gwarantują 2-3 razy większe zarobki niż ma w BVB, to się pewnie zgodzi :D

0

@MESSIah16 Nie ma, co żyć tym, co było wiele lat temu, ale uważam, że Haalanda stać na lepszy klub. Pytanie czy lepszy klub stać na Haalanda :D

1

@Ojciec5tkidzieci Równie dobrze teraz mogę podbijać, bo nie ma chłopaka i imprezowała z nami. No, przecież już od kilku lat nie chodzimy razem do szkoły i jesteśmy po nieudanych związkach, a ona się otarła o ślub nawet :D

0

@socha Kto robił to robił. Ja też miałem wrażenie, że na pewno będzie lepszy niż jest. Gdyby zrobił karierę taką jak Rafinha to by było świetnie.

2

@neeed Poczekaj strzeli jutro bramce Huesce i się pojawią.

0

@socha Z Norwegiem też nie wiadomo, co będzie, bo wcześniej grał w Sociedad świetnie. Przyszedł do Realu i Zidane wolał starego Modrica. Według mnie ten zawodnik Realu na pewno kariery nie zrobi.

1

@DarekFCBnaZawsze O ile jutro nie będzie odpoczywał. Mecz z Sociedad dużo ważniejszy. Z Huescą bez niego powinni tak sobie poradzić.

7

@Katalonbar Absolutny TOP pomocników w lidze Włoskiej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?