@KacperVEB Według mnie Pedri powinien mieć conajmniej 82, ale Fifa to Fifa i oni lubią zawodnikom z klubów, które nie mają z nimi umowy licencyjnej wystawiać zaniżone oceny. @Krzychuuuu14 Pedrim z ovr niższym niż 80 nie będzie się fajnie grało, bo będzie zwyczajnie za słaby.
Cieszę się, że Laporta został ponownie Prezydentem klubu, ale po co mu Jordi Cruyff. Przecież to zwykła marionetka bazująca na tym, że ojciec był znanym piłkarzem.
Real jest słaby. Poza sytuacji z możliwym karnym nie mieli kompletnie nic. Na Atletico to zdecydowanie za mało. Real przespał wymianę pokoleniową. Ich najlepszy piłkarz na środku obrony jest kontuzjowany, a już ma 35 lat. Najlepszy pomocnik 35-36 lat. A najlepszy strzelec też jest dobrze po 30.
Atletico nie może dzisiaj ograć Realu, bo będzie po zawodach. Atletico będzie punktować z słabszymi klubami w lidze, a my ich ogramy w bezpośrednim pojedynku i całkiem możliwe, że to nic nie da.
@snake99 Nie idzie Ci trollowanie, bo po pierwsze Otamendi nie gra już w City. Luiz i Sakho to poziom na średniaka ligowego. Z wymienionych zawodników to tylko Boateng coś sobą reprezentuje, ale to rocznik 88 i będzie miał 33 lata. Z bardziej doświadczonych ŚO Pique nam starczy i prezentuje dobry poziom.
@MarioVeB! Powiedział typ, który nigdy nie ma żadnych argumentów i potrafi tylko atakować. Poza tym to jest bardziej wasz styl, czyli robienia nowych dyskusji z tym samym wątkiem, kiedy na starym wątku się nie ma argumentów.
@MarioVeB! A nie było uszczypliwych komentarzy na serię tego użytkownika? Skoro ktoś ma prawo wrzucać tutaj Tuska, to druga osoba ma prawo wrzucać tutaj kobiety. Innym się podoba Tusk, a innym kobiety z filmów dla dorosłych.
Nie od dziś wiadomo, że wszędzie wrzucają tą poprawność polityczną. W 1996 roku nikomu nie przeszkadzało, że Lola wyglądała trochę seksowniej. Wiadomo, że ludzkość się cofa i już wszędzie widzą pornografię i inne pierdoły i najlepiej to by było, żeby dziecko nie widziało takich rzeczy do pełnoletności. Jednak szukanie tego w bajce jest bez sensu.
@Janiama W wieku Puiga, to Pedri na pewno będzie miał ponad 100 spotkań w pierwszym składzie. 3 lata w tak młodym wieku w piłce nożnej to jest przepaść.
0
@KacperVEB Według mnie Pedri powinien mieć conajmniej 82, ale Fifa to Fifa i oni lubią zawodnikom z klubów, które nie mają z nimi umowy licencyjnej wystawiać zaniżone oceny. @Krzychuuuu14 Pedrim z ovr niższym niż 80 nie będzie się fajnie grało, bo będzie zwyczajnie za słaby.
0
@IronSanHybrid Raczej nie.
7
Cieszę się, że Laporta został ponownie Prezydentem klubu, ale po co mu Jordi Cruyff. Przecież to zwykła marionetka bazująca na tym, że ojciec był znanym piłkarzem.
0
@PanZagadka Około tyle miał Bartomeu w 2015 o ile mnie pamięć nie myli. Według mnie też powinien mieć koło 70.
3
@macio_944 Już tam jadą!
12
@norbi77 Po 2 minutach była raczej niewielka różnica. Ma Font rację.
0
@AmigoBlancos Moim zdaniem i tak mają ogromne szanse na mistrza. Real dzisiaj musiał wygrać, żeby się liczyć.
2
Real jest słaby. Poza sytuacji z możliwym karnym nie mieli kompletnie nic. Na Atletico to zdecydowanie za mało. Real przespał wymianę pokoleniową. Ich najlepszy piłkarz na środku obrony jest kontuzjowany, a już ma 35 lat. Najlepszy pomocnik 35-36 lat. A najlepszy strzelec też jest dobrze po 30.
1
Atletico nie może dzisiaj ograć Realu, bo będzie po zawodach. Atletico będzie punktować z słabszymi klubami w lidze, a my ich ogramy w bezpośrednim pojedynku i całkiem możliwe, że to nic nie da.
0
@clyde Jak nie spróbujesz, to się nigdy nie dowiesz :)
0
@snake99 Nie idzie Ci trollowanie, bo po pierwsze Otamendi nie gra już w City. Luiz i Sakho to poziom na średniaka ligowego. Z wymienionych zawodników to tylko Boateng coś sobą reprezentuje, ale to rocznik 88 i będzie miał 33 lata. Z bardziej doświadczonych ŚO Pique nam starczy i prezentuje dobry poziom.
5
Haaland jest niesamowity.
0
Ukraińcy czy Rumuni uczą się chyba skakać, ale skaczą o 40-50 metrów bliżej, a to jest wielką przepaść.
5
Dobry skok Kamila.
0
@MarioVeB! Powiedział typ, który nigdy nie ma żadnych argumentów i potrafi tylko atakować. Poza tym to jest bardziej wasz styl, czyli robienia nowych dyskusji z tym samym wątkiem, kiedy na starym wątku się nie ma argumentów.
4
@MarioVeB! A nie było uszczypliwych komentarzy na serię tego użytkownika? Skoro ktoś ma prawo wrzucać tutaj Tuska, to druga osoba ma prawo wrzucać tutaj kobiety. Innym się podoba Tusk, a innym kobiety z filmów dla dorosłych.
3
Komentarz usunięty
0
@fcbarcafan19 O Lolę.
0
@Rastafarnianin Wpychanie do wszystkiego poprawności politycznej, to jeszcze większa jazda bez trzymanki.
0
Komentarz usunięty
1
@konrad1661 Oni nie mają żadnych argumentów i nie dziwiłbym się gdyby sami się bryndzlowali do królika.
6
Nie od dziś wiadomo, że wszędzie wrzucają tą poprawność polityczną. W 1996 roku nikomu nie przeszkadzało, że Lola wyglądała trochę seksowniej. Wiadomo, że ludzkość się cofa i już wszędzie widzą pornografię i inne pierdoły i najlepiej to by było, żeby dziecko nie widziało takich rzeczy do pełnoletności. Jednak szukanie tego w bajce jest bez sensu.
1
@VamosRakieta Nie Ty a @IvanRakitic
1
@Janiama W wieku Puiga, to Pedri na pewno będzie miał ponad 100 spotkań w pierwszym składzie. 3 lata w tak młodym wieku w piłce nożnej to jest przepaść.
4
@Admin030 Nie zdziwię się jak na IO zdobędzie Złoto, bo przecież to jego turniej.
1
@Janiama Mam podejrzenia, że za 5 sezonów, to on będzie grał w jakiejś Celcie. No, jak dobrze pójdzie to pójdzie do Sevilli.
0
Według was można porównywać sędziów w Skokach Narciarskich do sędziów La Liga?
1
@Janiama Ale ty się chłopaka czepiasz... Młody jest daj mu z 2 sezony :D
0
@elplacek44 Bo Monchen bardziej pasuje :D
0
Stoch coś formy nie ma, ale chciałby zobaczyć jakiegoś zawodnika po 30, co wygrał tyle co on.