0

@KacperVEB Według mnie Pedri powinien mieć conajmniej 82, ale Fifa to Fifa i oni lubią zawodnikom z klubów, które nie mają z nimi umowy licencyjnej wystawiać zaniżone oceny. @Krzychuuuu14 Pedrim z ovr niższym niż 80 nie będzie się fajnie grało, bo będzie zwyczajnie za słaby.

0

@IronSanHybrid Raczej nie.

7

Cieszę się, że Laporta został ponownie Prezydentem klubu, ale po co mu Jordi Cruyff. Przecież to zwykła marionetka bazująca na tym, że ojciec był znanym piłkarzem.

0

@PanZagadka Około tyle miał Bartomeu w 2015 o ile mnie pamięć nie myli. Według mnie też powinien mieć koło 70.

3

@macio_944 Już tam jadą!

12

@norbi77 Po 2 minutach była raczej niewielka różnica. Ma Font rację.

0

@AmigoBlancos Moim zdaniem i tak mają ogromne szanse na mistrza. Real dzisiaj musiał wygrać, żeby się liczyć.

2

Real jest słaby. Poza sytuacji z możliwym karnym nie mieli kompletnie nic. Na Atletico to zdecydowanie za mało. Real przespał wymianę pokoleniową. Ich najlepszy piłkarz na środku obrony jest kontuzjowany, a już ma 35 lat. Najlepszy pomocnik 35-36 lat. A najlepszy strzelec też jest dobrze po 30.

1

Atletico nie może dzisiaj ograć Realu, bo będzie po zawodach. Atletico będzie punktować z słabszymi klubami w lidze, a my ich ogramy w bezpośrednim pojedynku i całkiem możliwe, że to nic nie da.

0

@clyde Jak nie spróbujesz, to się nigdy nie dowiesz :)

0

@snake99 Nie idzie Ci trollowanie, bo po pierwsze Otamendi nie gra już w City. Luiz i Sakho to poziom na średniaka ligowego. Z wymienionych zawodników to tylko Boateng coś sobą reprezentuje, ale to rocznik 88 i będzie miał 33 lata. Z bardziej doświadczonych ŚO Pique nam starczy i prezentuje dobry poziom.

5

Haaland jest niesamowity.

0

Ukraińcy czy Rumuni uczą się chyba skakać, ale skaczą o 40-50 metrów bliżej, a to jest wielką przepaść.

5

Dobry skok Kamila.

0

@MarioVeB! Powiedział typ, który nigdy nie ma żadnych argumentów i potrafi tylko atakować. Poza tym to jest bardziej wasz styl, czyli robienia nowych dyskusji z tym samym wątkiem, kiedy na starym wątku się nie ma argumentów.

4

@MarioVeB! A nie było uszczypliwych komentarzy na serię tego użytkownika? Skoro ktoś ma prawo wrzucać tutaj Tuska, to druga osoba ma prawo wrzucać tutaj kobiety. Innym się podoba Tusk, a innym kobiety z filmów dla dorosłych.

3

Komentarz usunięty

0

@fcbarcafan19 O Lolę.

0

@Rastafarnianin Wpychanie do wszystkiego poprawności politycznej, to jeszcze większa jazda bez trzymanki.

0

Komentarz usunięty

1

@konrad1661 Oni nie mają żadnych argumentów i nie dziwiłbym się gdyby sami się bryndzlowali do królika.

6

Nie od dziś wiadomo, że wszędzie wrzucają tą poprawność polityczną. W 1996 roku nikomu nie przeszkadzało, że Lola wyglądała trochę seksowniej. Wiadomo, że ludzkość się cofa i już wszędzie widzą pornografię i inne pierdoły i najlepiej to by było, żeby dziecko nie widziało takich rzeczy do pełnoletności. Jednak szukanie tego w bajce jest bez sensu.

1

1

@Janiama W wieku Puiga, to Pedri na pewno będzie miał ponad 100 spotkań w pierwszym składzie. 3 lata w tak młodym wieku w piłce nożnej to jest przepaść.

4

@Admin030 Nie zdziwię się jak na IO zdobędzie Złoto, bo przecież to jego turniej.

1

@Janiama Mam podejrzenia, że za 5 sezonów, to on będzie grał w jakiejś Celcie. No, jak dobrze pójdzie to pójdzie do Sevilli.

0

Według was można porównywać sędziów w Skokach Narciarskich do sędziów La Liga?

1

@Janiama Ale ty się chłopaka czepiasz... Młody jest daj mu z 2 sezony :D

0

@elplacek44 Bo Monchen bardziej pasuje :D

0

Stoch coś formy nie ma, ale chciałby zobaczyć jakiegoś zawodnika po 30, co wygrał tyle co on.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?