@Janiama Czyli jak dostanie 4,5 lub 5 od pewnych użytkowników, to tak naprawdę dostał 8 lub więcej i rozegrał świetne spotkanie? :) Tak, to trzeba chyba liczyć.
@norbi77 W starciu z takimi zawodnikami jak Mbappe doświadczenie się nie liczy, a młodość. Mbappe się nie będzie pytał takich zawodników jak Pique/Lenglet czy są bardziej doświadczeni. Po prostu będzie z nimi robił, co będzie chciał.
@koziar No, widzisz to jest moja opinia, a kolega atakuje. Równie dobrze ktoś mi może to samo napisać o piłce nożnej, skokach narciarskich czy tenisie i nie będę się spinał, bo to jest jego opinia i tyle.
@Qlewer Ja tylko pisze, co o tym myślę. Dla mnie to jest porównywalne do turnieju szachowego i emocje podobne do zbierania grzybów, ale to jest tylko moja opinia.
@mikokarla Z Juventusem i z Bilbao akurat wygrał w tym sezonie. Mała szansa na Mistrzostwo? Te szansę wzrastają z kolejki n kolejkę. Barca będzie walczyć do końca o LL.
@Janiama Jak zwykle pewnie Ci sami "eksperci", którzy jak zwykle analizują zwykłe wycinki. Dla zasady raczej już nie oglądam ich analiz, bo się nijak mają do analiz ludzi, którzy jednak oglądają te mecze. Ja też mogę zrobić wycinki złych zagrań, a wtedy każdy zawodnik będzie źle wypadał i większej noty jak 5 nie dostanie. Powtarzam to od kilku miesięcy, te analizy to zwykła prowokacja i nic więcej.
De Jong rozgrywa udany sezon w porównaniu z ostatnim. W tamtym sezonie dobrze grał na początku, gdzieś tak może do Listopada, później niesamowicie zgasł. Statystyki ma lepsze w porównaniu do ostatniego sezonu goli i asysty, poprawił grę w obronie. W tamtym sezonie, mimo dość średniego sezonu i tak był naszym najlepszym pomocnikiem w kadrze, to źle świadczyło o pomocy, bo grał tylko 2,5 miesiąca na wysokim poziomie, a teraz to wygląda dużo lepiej, a będzie jeszcze lepiej.
0
@Rewolucja123 Ty tam sobie możesz oceniać. Nie potrafisz obiektywnie oceniać i lubisz jak Cię cisną jak piszesz bzdury :)
0
@Janiama Czyli jak dostanie 4,5 lub 5 od pewnych użytkowników, to tak naprawdę dostał 8 lub więcej i rozegrał świetne spotkanie? :) Tak, to trzeba chyba liczyć.
0
@norbi77 W starciu z takimi zawodnikami jak Mbappe doświadczenie się nie liczy, a młodość. Mbappe się nie będzie pytał takich zawodników jak Pique/Lenglet czy są bardziej doświadczeni. Po prostu będzie z nimi robił, co będzie chciał.
4
@Janiama I będzie klasyczne zaniżanie oceny meczowej pewnego Holenderskiego zawodnika :)
1
@krefi10 Myślę, że gorzej by nie zagrał.
0
@busquets5 @maatiixx Pique też był świeżo po kontuzji i do tego nie było go 3 miesiące. Wyszedł na PSG... Resztę historii już znamy.
0
Ciekawe dlaczego najlepszy stoper siedzi na ławie? Przy prawdopodobnym ustawieniu 3 w obronie? Nie mądre.
1
@Pilka_jest_okragla Musisz być bardzo młody lub interesujesz się piłką od 2 lat, bo Umtiti 2016-2018 to był conajmniej TOP 3.
0
@koziar No, widzisz to jest moja opinia, a kolega atakuje. Równie dobrze ktoś mi może to samo napisać o piłce nożnej, skokach narciarskich czy tenisie i nie będę się spinał, bo to jest jego opinia i tyle.
0
@Qlewer Twoja na mój temat znaczy jeszcze mniej :(
0
@Qlewer Ja tylko pisze, co o tym myślę. Dla mnie to jest porównywalne do turnieju szachowego i emocje podobne do zbierania grzybów, ale to jest tylko moja opinia.
2
@Jonyx To jest dobre dla emerytów, którzy mają problemy ze snem.
0
Co z tym Eurosportem? Wolą jakiegoś dziadowskiego Snokera lub zimowe pierdoły niż Świątek?
0
@Gomess I tak to nic nie dało, bo Barca nie ma pieniędzy.
1
@clyde COVID lub coś innego :D
0
@BarcaInfo Co to jest? Przecież to wygląda jakby zszyli koszulki z innych sezonów i przyszyli jakaś łatę ze znaczkiem Nike...
0
@LS Ciężki poranek? A było wczoraj tyle pić? Teraz kac.
1
Jedynie w czym się zgadzam z Fontem, to jak przyjdzie Xavi, to powinien mieć władzę absolutną, coś jak trenerzy w Lidze Angielskiej.
1
@FC1899Barca No, wiesz Peszko 3 lata temu został powołany na MŚ przez Nawałkę kosztem Szymańskiego, a nic praktycznie nie grał w trakcie sezonu.
2
@mikokarla Z Juventusem i z Bilbao akurat wygrał w tym sezonie. Mała szansa na Mistrzostwo? Te szansę wzrastają z kolejki n kolejkę. Barca będzie walczyć do końca o LL.
0
@BarcaInfo Jordi to niech lepiej spływa. Zwykła naklejka i marionetka.
0
@macio_944 A ja jestem biznesmenem z Hrubielowa i mam wątpliwości, że Ci panowie osiągnęli więcej niż ja.
7
@PJ1985 Był w sezonie 2013 2014 i nikt nie miał do niego startu.
0
@TheNekro94 Poniosło go zdrowo, bo nawet nie jest najlepszym bramkarzem w historii Barcelony.
15
@Janiama Jak zwykle pewnie Ci sami "eksperci", którzy jak zwykle analizują zwykłe wycinki. Dla zasady raczej już nie oglądam ich analiz, bo się nijak mają do analiz ludzi, którzy jednak oglądają te mecze. Ja też mogę zrobić wycinki złych zagrań, a wtedy każdy zawodnik będzie źle wypadał i większej noty jak 5 nie dostanie. Powtarzam to od kilku miesięcy, te analizy to zwykła prowokacja i nic więcej.
2
@FCB24 Chciałbym żeby Busquets w tamtym sezonie grał, tak "beznadziejnie" jak De Jong. Poza tym nic nie wspominałem o Sergio.
1
@lucca87 A ktoś po wczorajszym meczu znowu podważa jego dobrą grę?
0
@horang Jego i Busquetsa powinno po tym sezonie nie być.
4
De Jong rozgrywa udany sezon w porównaniu z ostatnim. W tamtym sezonie dobrze grał na początku, gdzieś tak może do Listopada, później niesamowicie zgasł. Statystyki ma lepsze w porównaniu do ostatniego sezonu goli i asysty, poprawił grę w obronie. W tamtym sezonie, mimo dość średniego sezonu i tak był naszym najlepszym pomocnikiem w kadrze, to źle świadczyło o pomocy, bo grał tylko 2,5 miesiąca na wysokim poziomie, a teraz to wygląda dużo lepiej, a będzie jeszcze lepiej.
0
@Rewolucja123 W stylu Busquetsa. Czekam te kilka sekund aż Messi podejdzie lub podaje do Pique.